Piękne włosy - porady

24 lipca 2013 18:08
Moze macie jakis sposób zeby włosy nie wypadały. Mam to juz baaardzo długo i juz jestem zmeczona. Garściami mi wypadają. Ktos poradzil kozieradkę...zaczelam stosowac ale moze jest cos innego. Wypróbuje wszystko na raz. Witaminy tez zaczelam brac ale nic nie pomaga.Niedługo bede łysa :(
24 lipca 2013 18:19
Kiedyś kosmetyczka (koleżanka mojej córki), która miała z natury byle jakie włosy powiedziała mi, że na swoje włosy stosuje panthenol (nie wiem czy poprawnie napisałam)... Chodzi mi o tą piankę na poparzoną skórę ... Mówiła, że to daje znakomite rezultaty ...))))
24 lipca 2013 18:31
Asik

Moze macie jakis sposób zeby włosy nie wypadały. Mam to juz baaardzo długo i juz jestem zmeczona. Garściami mi wypadają. Ktos poradzil kozieradkę...zaczelam stosowac ale moze jest cos innego. Wypróbuje wszystko na raz. Witaminy tez zaczelam brac ale nic nie pomaga.Niedługo bede łysa :(

Asik - to ze stresu prawdopodobnie.Spróbuj na włosy naftę kosmetyczna a wewnętrznie tabletki ze skrzypem.Albo herbatkę skrzypową.Mojej corce tak wypadały garściami i te specyfiki przyniosły pożądany efekt-wypadaja wciąz ale juz w umiarkowanych ilościach.A jak nie ze stresu to byc może takiego łysego gena odziedziczyalś po przodkach...ale ja bym się skalniala jednak ku stresowi....
24 lipca 2013 18:51 / 1 osobie podoba się ten post
Jest jeszcze preparat ze skrzypu w rossmanie.Jest bardzo wygodny do stosowania bo jest w sprayu.Sama muszę go kupić bo znowu zaczęły mi wypadać włosy. Witam w klubie wypadających włosów Asik :)
24 lipca 2013 19:21
ivanilia40 możesz napisać jak się ten specyfik w sprayu nazywa , chcę też popróbować
24 lipca 2013 19:39
ivanilia40

Jest jeszcze preparat ze skrzypu w rossmanie.Jest bardzo wygodny do stosowania bo jest w sprayu.Sama muszę go kupić bo znowu zaczęły mi wypadać włosy. Witam w klubie wypadających włosów Asik :)

Nie bedzie mi do śmiechu jak bede musiala "odpychac" kabine prysznicowa. Włosy, włosy...same włosy i każdy inny!
24 lipca 2013 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
Asik rozumiem Twój problem w 100% ! Z kabiną sobie poradzę ale co mi zostanie na głowie ???
24 lipca 2013 19:43
Radial-jest w sprayu,a jest tez szampon o tej samej nazwie,ale sie nie pieni i wcześniej trzeba umyc włosy normalnym szamponem.
24 lipca 2013 20:17 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

Moze macie jakis sposób zeby włosy nie wypadały. Mam to juz baaardzo długo i juz jestem zmeczona. Garściami mi wypadają. Ktos poradzil kozieradkę...zaczelam stosowac ale moze jest cos innego. Wypróbuje wszystko na raz. Witaminy tez zaczelam brac ale nic nie pomaga.Niedługo bede łysa :(

Należy masować skórę głowy nawet kilka razy dziennie po 1-3 min. Dbać aby nie dochodziło do przetłuszczenia włosów. Myć  włosy można nawet codziennie. Dobre jest wcieranie w skórę głowy soku z cytryny. Dezynfekuje skórę głowyi pobudza cebulki włosów. Zauważysz bardzo szybko jak rosną nawet nowe włoski. Polecam :)
24 lipca 2013 20:22
Asik

Moze macie jakis sposób zeby włosy nie wypadały. Mam to juz baaardzo długo i juz jestem zmeczona. Garściami mi wypadają. Ktos poradzil kozieradkę...zaczelam stosowac ale moze jest cos innego. Wypróbuje wszystko na raz. Witaminy tez zaczelam brac ale nic nie pomaga.Niedługo bede łysa :(

Asik  -poczytaj,nic tu nie ma,żeby kozieradka na włosy działała.....chyba ,że masz trądzik we włosach:)
http://luskiewnik.strefa.pl/farmakologia/trigonella.html
 
24 lipca 2013 20:22
olej z oliwy,ale z górnej półki,wcierać we włosy i w skórę glowy pół godz przed myciem lub nawet godz trzymać na głowie w czepku kąpielowym i w ręczniku...

nafta kosmetyczna-działa cuda,a efekt po tyg widać

są ty w drogerii Muller takie maleńkie odżywki do włosów-wyciąg z kopyt końskich,polecam,naprawdę super !!! :)
24 lipca 2013 20:32
kasia63

Asik  -poczytaj,nic tu nie ma,żeby kozieradka na włosy działała.....chyba ,że masz trądzik we włosach:)
http://luskiewnik.strefa.pl/farmakologia/trigonella.html
 

wyczytalam ze dziala regenująco  i odżywczo :) A poza tym przerzucam sie na kozieradke. Bede pic jesc okladac sie i polewac. Dziala przeciwdepresyjnie...i fajnie. Plus forum i zadnego psychoterapełty nie bede potrzebowac :) Dzieki Kasiu. I na krwinki tez dziala i na reumatyzm, stawy...i miesnie ...ale bede Baba! Zobaczysz :)
24 lipca 2013 20:41
Asik

wyczytalam ze dziala regenująco  i odżywczo :) A poza tym przerzucam sie na kozieradke. Bede pic jesc okladac sie i polewac. Dziala przeciwdepresyjnie...i fajnie. Plus forum i zadnego psychoterapełty nie bede potrzebowac :) Dzieki Kasiu. I na krwinki tez dziala i na reumatyzm, stawy...i miesnie ...ale bede Baba! Zobaczysz :)

No!!!!!!!!!!!!!Trzymam Cię za słowo:) Już nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!!!!BABO:):):):)
24 lipca 2013 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
w takim razie ja też dziękuję dziewczyny, Radial zapisany ...ale jeszcze mnie zaintrygowała ta odżywka -wyciąg z końskich kopyt
24 lipca 2013 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
nomelka

w takim razie ja też dziękuję dziewczyny, Radial zapisany ...ale jeszcze mnie zaintrygowała ta odżywka -wyciąg z końskich kopyt

Zacytowac chciałam zamiast +  
Ile koników musi zginąc ,żeby jeden słoiczek takiej maści wyprodukować..........