Piękne włosy - porady

19 listopada 2016 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
Binor

Po przeczytaniu posta Emilii, otworzyłam w końcu swoją paczkę z apteki internetowej, bo przypomniało mi się, że jak zamawiałam te Merz Spezial, to było właśnie napisane, że to jest nowa udoskonalona formuła z ekstraktem z prosa i lepszym składem jeszcze. Byłam więc ciekawa, czy tak, jak w CH, zalecają brać 3x1, ale nie. W De należy łykać 2x2 tabletki nawet z ulepszonym składem.

To tak tylko gwoli informacji, gdyby ktos miał wątpliwości:-).

Może szwajcarska służba zdrowia bardziej restrykcyjna, nie wiem, nie ważne, łykam po 3, na dłużej starczy!
19 listopada 2016 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
Też sobie te magiczne tabletki zamówiłam.
Włosy mi nie wypadają,ale jak wszyscy,to wszyscy
Może kolor zmienią albo sie pokręcą jak u Salazar.
Hi hi,to by dopiero było
19 listopada 2016 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Może szwajcarska służba zdrowia bardziej restrykcyjna, nie wiem, nie ważne, łykam po 3, na dłużej starczy!

Myslę, że te tabletki są tak dobre, że też się teraz zastanawiam, czy od trzeciego opakowania nie łykać tylko 3x1. Na pewno wystarczy. Tym bardziej, że jak już wczoraj tutaj pisałam, rezultat na mojej głowie jest super. Mnóstwo nowych włosów! Zastanowię się jeszcze. Do wtorku mam czas.
19 listopada 2016 20:59 / 5 osobom podoba się ten post
Jak przedwkujecie to będziecie wyglądać jak Lwy . Najgorzej,że te włosy będa rosnąc wszędzie jednakowo,nie tylko na głowie
19 listopada 2016 21:04 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jak przedwkujecie to będziecie wyglądać jak Lwy :-). Najgorzej,że te włosy będa rosnąc wszędzie jednakowo,nie tylko na głowie :lol2:

Ja się  zabezpieczyłam, kupiłam sobie depilator laserowy  . Niech rosną 
19 listopada 2016 23:54 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Jak przedwkujecie to będziecie wyglądać jak Lwy :-). Najgorzej,że te włosy będa rosnąc wszędzie jednakowo,nie tylko na głowie :lol2:

Sugerujesz przejście na dietę bananową?:):):):):):)
24 listopada 2016 19:56 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

Ja się  zabezpieczyłam, kupiłam sobie depilator laserowy  :-). Niech rosną 

Chciałabym wiedzieć czy jesteś zadowolona i czy jest skuteczny.
24 listopada 2016 20:46 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Chciałabym wiedzieć czy jesteś zadowolona i czy jest skuteczny.

Tak, jestem zadowolona. Jestem brunetką z jasną karnacją, więc wszelakie włoski mocno się odznaczają. Nie mam go aż tak długo, bo kupiłam go początkiem października. Tam jest napisane, że na początku nalezy powtarzać depilację co dwa tygodnie, gdyż włoski są na różnym etapie wzrostu, potem można ten okres wydłużać.  Urządzenie jest poręczne, można różną moc sobie ustawić, ma też nakładkę mniejszą, to miejsc delikatniejszych. Obsługuje się go intuicyjnie. Ja już pierwsze efekty widzę. W moim przypadku było prawie pewne, że skutek będzie, bo właśnie najlepsze działanie jest w przypadku ciemnych włosów. Nie było to tanie, ale nie żałuję. Dałam chyba ok 1300-1400 zł. NIe pamiętam dokładnie.
24 listopada 2016 20:52
Annika

Tak, jestem zadowolona. Jestem brunetką z jasną karnacją, więc wszelakie włoski mocno się odznaczają. Nie mam go aż tak długo, bo kupiłam go początkiem października. Tam jest napisane, że na początku nalezy powtarzać depilację co dwa tygodnie, gdyż włoski są na różnym etapie wzrostu, potem można ten okres wydłużać.  Urządzenie jest poręczne, można różną moc sobie ustawić, ma też nakładkę mniejszą, to miejsc delikatniejszych. Obsługuje się go intuicyjnie. Ja już pierwsze efekty widzę. W moim przypadku było prawie pewne, że skutek będzie, bo właśnie najlepsze działanie jest w przypadku ciemnych włosów. Nie było to tanie, ale nie żałuję. Dałam chyba ok 1300-1400 zł. NIe pamiętam dokładnie.

Dziękuję. Czy zabieg jest bezbolesny i czy nie ma czerwonych śladów?
24 listopada 2016 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Dziękuję. Czy zabieg jest bezbolesny i czy nie ma czerwonych śladów?

Ja nie mam potem żadnych śladów. Nawet nie nazwałabym tego zabiegiem, Towywołuje  takie uczucie ciepła. Urządzenie samo z siebie ocenia też miejsce do depilacji,. W przypadku złego ustawienia (nie pod kątem 90 stopni), lub gdy np skóra jest wilgotna, lub poziom naświatlania nie jest dopasowany do niej, to zaświeca się czerwona lampka i nie ma błysków, czyli nie da się depilować. Ja mam 5 czy 6 poziomów ustawienia mocy, więc warto zacząć od słabszej i potem samemu określić czy jest w porządku, czy można wyżej ustawić. Przy mojej karnacji i kolorze włosków, mogę się pokusić do ustawienia wysokiej mocy i z reguły tak robię. Jednak w miejscach bardziej delikatnych, np okolice bikini lub pod pachami, gdy ustawiłam na max, poczułam tak jakby zbyt dużą dawkę ciepła i tak jakby lekki ból. Wystarczyło jednak przestawić na mniejszy poziom i było ok.
24 listopada 2016 21:06
Annika

Tak, jestem zadowolona. Jestem brunetką z jasną karnacją, więc wszelakie włoski mocno się odznaczają. Nie mam go aż tak długo, bo kupiłam go początkiem października. Tam jest napisane, że na początku nalezy powtarzać depilację co dwa tygodnie, gdyż włoski są na różnym etapie wzrostu, potem można ten okres wydłużać.  Urządzenie jest poręczne, można różną moc sobie ustawić, ma też nakładkę mniejszą, to miejsc delikatniejszych. Obsługuje się go intuicyjnie. Ja już pierwsze efekty widzę. W moim przypadku było prawie pewne, że skutek będzie, bo właśnie najlepsze działanie jest w przypadku ciemnych włosów. Nie było to tanie, ale nie żałuję. Dałam chyba ok 1300-1400 zł. NIe pamiętam dokładnie.

A zdradzisz, jakiej firmy?
Oglądałam różne, ale były dużo droższe.
24 listopada 2016 21:14
Annika

Ja nie mam potem żadnych śladów. Nawet nie nazwałabym tego zabiegiem, Towywołuje  takie uczucie ciepła. Urządzenie samo z siebie ocenia też miejsce do depilacji,. W przypadku złego ustawienia (nie pod kątem 90 stopni), lub gdy np skóra jest wilgotna, lub poziom naświatlania nie jest dopasowany do niej, to zaświeca się czerwona lampka i nie ma błysków, czyli nie da się depilować. Ja mam 5 czy 6 poziomów ustawienia mocy, więc warto zacząć od słabszej i potem samemu określić czy jest w porządku, czy można wyżej ustawić. Przy mojej karnacji i kolorze włosków, mogę się pokusić do ustawienia wysokiej mocy i z reguły tak robię. Jednak w miejscach bardziej delikatnych, np okolice bikini lub pod pachami, gdy ustawiłam na max, poczułam tak jakby zbyt dużą dawkę ciepła i tak jakby lekki ból. Wystarczyło jednak przestawić na mniejszy poziom i było ok.

Dziękuję za wyjaśnienia. Mam podobny problem i myślałam o takim rozwiązaniu. Jeszcze o jedno zapytam. Czy ma to wpływ na naczynia krwionośne, czy można stosować przy żylakach?
24 listopada 2016 21:16 / 3 osobom podoba się ten post
https://saturn.pl/agd-male/depilator-philips-lumea-advenced-sc1997-00
Ja wybrałam ten. Zresztą po super pomocy ze strony ekspedientki. Jest jeszcze podobny model, ale z akumulatorkiem (mój trzeba podłączyć do kontaktu). Model z akumulatorkiem jest sporo droższy (300-400 zł). Ja się "podłączam" do prądu, załączam muzykę i błyskam sobie . Długość kabelka wystarcza na swobodne ruchy, więc żadnych akrobacji nie muszę robić
24 listopada 2016 21:22 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Dziękuję za wyjaśnienia. Mam podobny problem i myślałam o takim rozwiązaniu. Jeszcze o jedno zapytam. Czy ma to wpływ na naczynia krwionośne, czy można stosować przy żylakach?

Sięgnęłam po opis urządzenia i przeczytałam przeciwwskazania. Jest tam napisane , że jednym z przeciwskazań są: występujące wcześniej zaburzenia naczyniowe, takie jak obecność żylaków, lub ektazja naczyniowa, w miejscu które chcemy depilować

24 listopada 2016 21:33
Annika

Sięgnęłam po opis urządzenia i przeczytałam przeciwwskazania. Jest tam napisane , że jednym z przeciwskazań są: występujące wcześniej zaburzenia naczyniowe, takie jak obecność żylaków, lub ektazja naczyniowa, w miejscu które chcemy depilować

Tego się obawiałam