Za co lubię moją pracę?

31 marca 2017 23:26 / 2 osobom podoba się ten post
Jak bym o sobie czytalaI też dobrze zrobilam!A tak na marginesie czytalam forum (i te wypowiedzi bez slodzenia też) i taką decyzję  podjęlam czytając nie tylko o świetnych sztelach i super miejscach ale i wiedziałam że może nie być rózowo zawsze ,ale jest ok narazie
31 marca 2017 23:31 / 3 osobom podoba się ten post
jowita.

Taki temat mi sie tutaj nasuwa, czy ktos sie zastanawial nad tym aby tutaj zostac na stale?

Często mam pytanie czy nie chcę tu na stale zostać ,(pytają koleżanki )ale ja zawsze mówię że NIgdy w życiu .Po pierwsze zawsze bym się czula jak.. ci uchodźcy ,po drugie jak bym miala taką placę i pracę jak "Prawdziwi "niemcy moze bym się zastanowila .Dobrze jest tu pracować a w Polsce wydawaći zawsze jestem jakoś bardziej U Siebie.Ja tak myślę ale każdy może inaczej to widzieć
31 marca 2017 23:41
01 kwietnia 2017 10:03 / 2 osobom podoba się ten post
Kasa.....to prawda. Tylko jakim kosztem okupiona. Jeszcze nie potrafię wyłączyć empatii i to mnie "boli".
01 kwietnia 2017 11:41 / 9 osobom podoba się ten post
Może nie tyle, żeby powiedzieć że lubię, ale taki oto plus dla mnie jest: rano w kapciach i czasem jeszcze w piżamie do pracy idę, a zimą to czasem wcale nie muszę wychodzić z domu na mróz i też się jest w pracy.
01 kwietnia 2017 20:39 / 4 osobom podoba się ten post
Lubię moją pracę przez pierwsze dwa tygodnie....pozniej wpadam w rutynę i monotonię. Lubię też dziesiątego każdego miesiąca....Oooo.....To bardzo lubię...!!!
01 kwietnia 2017 20:50 / 6 osobom podoba się ten post
Mnie się najbardziej podobają urlopy w tej pracy.
01 kwietnia 2017 20:57 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mnie się najbardziej podobają urlopy w tej pracy.

Racja Ivanilko.....Urlopy też bardzo lubię......
01 kwietnia 2017 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Racja Ivanilko.....Urlopy też bardzo lubię......:-)

Szczególnie jak są bezpłatne.
01 kwietnia 2017 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Szczególnie jak są bezpłatne.

Knorr, nie przeliczaj wszystkiego na pieniądze.....Mimo, że jest bezpłatny to daje mi duży komfort psychiczny......
01 kwietnia 2017 22:17
ewa59

Knorr, nie przeliczaj wszystkiego na pieniądze.....Mimo, że jest bezpłatny to daje mi duży komfort psychiczny......:-)

Nie przeliczam, stwierdzam fakt.
02 kwietnia 2017 15:22 / 1 osobie podoba się ten post
pytajka

Kasa.....to prawda. Tylko jakim kosztem okupiona. Jeszcze nie potrafię wyłączyć empatii i to mnie "boli".

I nigdy jej nie wyłączaj, bo staniesz się robotem. Chyba ,że tego chcesz.
05 kwietnia 2017 17:00 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Knorr, nie przeliczaj wszystkiego na pieniądze.....Mimo, że jest bezpłatny to daje mi duży komfort psychiczny......:-)

Urlop jest bezpłatny? Czy to znaczy, że po wyjeździe będęmiał bezpłatny miesiąc wolnego? To się opłaca, muszę przeliczyć dokładnie.
05 kwietnia 2017 17:04 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

Ewa R65 na pocieszenie mogę ci powiedzieć że pracując w Polsce można też tęsknić -bo zamiast 8 h trza pracować 12h albo 14 h a kasa mniejsza ,po powrocie do domu wszyscy spią bo rano  do pracy muszą,więc jest sie i tak samotnym.A czasu nawet na telefon nie raz niema  cały dzień,więc sie tęskni tak jak na wyjeździe.No śpi się już we wlasnym lożku ,ale za te różnice w kasie(czy pieniądzach jak komu lepiej) to się i do obcego lóżka można przyzwyczaić:-)

Droga pani mogę się zgodzić z tą wypowiedzią, bowiem tak miałem jak jeszcze kobieta mnie nie zostawiła. Często kończąc projekt zmuszeni jesteśmy pracować w weekendy i w nocy, nadgodzin nie płacą niestety. Człowiek wraca połamany do domu, do pościeli a tam foch bo o której to wracam. Żebym się jeszcze gdzie szlajał ale z pracy przyjść i pretensje to dowodzi faktu, że rozłąki są wszędzie.
05 kwietnia 2017 17:20 / 2 osobom podoba się ten post
Rambo8

Urlop jest bezpłatny? Czy to znaczy, że po wyjeździe będęmiał bezpłatny miesiąc wolnego? To się opłaca, muszę przeliczyć dokładnie.

Urlop jest płatny lub bezpłatny na umowę o pracę. Tu chodzi o wolne pomiędzy zleceniami i możesz tego wolnego mieć ile chcesz. Niestety, ten czas jest niepłatny albo płacone są bardzo małe pieniądze. Na umowie zleceniu nie przysługuje urlop.