Za co lubię moją pracę?

07 września 2017 09:30
Za wdzięczność mojego podopiecznego (nie powiem, trafiam na dobrych). Za zarobki, których nie osiągnę w Polsce (teraz wyjeżdżam z ProCare24 i nie narzekam). Za to, że wiem, że moja praca jest komuś niezbędna.
07 września 2017 10:28 / 2 osobom podoba się ten post
Krystyna761

Za wdzięczność mojego podopiecznego (nie powiem, trafiam na dobrych). Za zarobki, których nie osiągnę w Polsce (teraz wyjeżdżam z ProCare24 i nie narzekam). Za to, że wiem, że moja praca jest komuś niezbędna.

07 września 2017 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
Za urlop co dwa,trzy miesiące
Kasę to w skali roku mozna taka samą w Polsce zarobic
07 września 2017 13:27 / 5 osobom podoba się ten post
4,5 roku na portalu Opiekunki24.pl... jak by nie ta robota to na pewno by mnie tu nie było...
12 września 2017 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
Za to, że mogę dać z siebie coś dla innych
że praca z ludźmi daje największą satysfakcję

za lepsze zarobki tutaj niż w Polsce
13 września 2017 09:07 / 4 osobom podoba się ten post
Pracy nie lubię , jedynie zarobki są dla mnie motywacją.Szacunek dla tych którzy lubią tę pracę z innych powodów.
13 września 2017 09:34 / 5 osobom podoba się ten post
Za kasę i święty spokój w pracy.Póki co.
13 września 2017 10:14 / 5 osobom podoba się ten post
Domow to lepiej nie...., bo idzie sie czasem zalamac .Wychodkow na dwor nie spotkalam jeszcze , ale swiatlo na sznurek w lazienkach tak. Przez dwa dni chodzilam do wc po ciemku , bo nie wladlam na pomysl zeby za sznureczek pociagnac ))), takie to nowoczesne .
13 września 2017 10:27 / 5 osobom podoba się ten post
Dobre zarobki, mam również wpływ na termin wyjazdu do pracy. Przysługuje mi darmowe wyżywienie oraz mieszkanie przy podopiecznym. Dużym plusem jest fakt, że nikt mi nie patrzy na ręce. Poznałem do tej pory sporo ciekawy osób.
26 września 2017 14:22 / 3 osobom podoba się ten post
ja chyba tą pracę najbardziej lubie za to, że od kilku lat nie martwie się czy wystarczy mi do 10-tego.. mogę pomagać córce, moge decydowac o tym, kiedy i na jak długo będę w PL, a kiedy w DE... no i mimo tego, że czasem nie jest kolorowo, to jednak to "danke" czasem daje satysfakcje i poczucie, że cała ta praca ma sens 
26 września 2017 15:25 / 2 osobom podoba się ten post
Lubię moją pracę za pokaźną wypłatę, za serdeczność ze strony osób, którymi się opiekuję i ich rodzin. Ciężki ale opłacalny kawałek chleba.
26 września 2017 19:06
Za atmosferę, też czas wolny :]
26 września 2017 20:04 / 4 osobom podoba się ten post
Lubię moją pracę za zmartwienie.
Zamartwiam się, co zrobić z pieniędzmi.
Bo podobno jak bank zbankrutuje, to Bnkowy Fundusz Gwarancyjny wypłaca oszczędności jedynie do kwoty 100 000 EUR.
No a co z resztą??
Ma kto jakie propozycje może?? Pomysły???

26 września 2017 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Lubię moją pracę za zmartwienie.
Zamartwiam się, co zrobić z pieniędzmi.
Bo podobno jak bank zbankrutuje, to Bnkowy Fundusz Gwarancyjny wypłaca oszczędności jedynie do kwoty 100 000 EUR.
No a co z resztą??
Ma kto jakie propozycje może?? Pomysły???

Przekaż mi, jeszcze troszkę do 100 000 EUR mi brakuje...bedem wdziencny...
26 września 2017 20:17 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

Lubię moją pracę za zmartwienie.
Zamartwiam się, co zrobić z pieniędzmi.
Bo podobno jak bank zbankrutuje, to Bnkowy Fundusz Gwarancyjny wypłaca oszczędności jedynie do kwoty 100 000 EUR.
No a co z resztą??
Ma kto jakie propozycje może?? Pomysły???

Akcje i nieruchomości.
Ewentualnie nie szporować ino wydawać z gestem