Curaform Zobacz profil firmy

Zarobki
2 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
09 października 2015 09:32 / 1 osobie podoba się ten post

Bądźcie ostrożne ja mam złe doświadczenie z CURAFORM


Opisz proszę na czym polegają te złe doświadczenia. Moderator

09 października 2015 09:33 / 1 osobie podoba się ten post
goga

Bądźcie ostrożne ja mam złe doświadczenie z CURAFORM


Opisz proszę na czym polegają te złe doświadczenia. Moderator

A z której strony?
Wypłata? Opis stelli , kontakty - czy coś jeszcze innego ?
09 października 2015 09:57 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

A z której strony?
Wypłata? Opis stelli , kontakty - czy coś jeszcze innego ?

Pierwszy raz byłam od nich 3 miesiące nic nie narzekałam i było wszystko ok. Drugim razem byłam ponad 2 miesiące i był problem z wypłatą musiałam się upominać zamiast do 5 miałam 14 na koncie co jeszcze powiedzieli że to wina banku. Trzecim razem Pani przedstawiła mi oferte ładnie pięknie i jak zajechałam na miejsce to było co innego no i zaczełam narzekać chciałam przejechać na inne miejsce ale oczywiście nie było oferty wróciłam do domu . Wypłaty jak zwykle nie miałam do 5 jak zadzwoniłam okazało się że mam wstrzymana ale za jakieś pare minut dostałam odpowiedz że moja wypłata jest pomniejszona o koszty podróży ok.zgadzam się z tym, tak jest w umowie ale 160 e? Przewoźnik z którym jechałam brał 50 e.
09 października 2015 10:22
Nie odzywają się tel.nie odbierają .
09 października 2015 11:55 / 2 osobom podoba się ten post
Co prawda juz nie współpracuję z tą firmą ale jeszcze jak z nimi jeździłam nigdy nie miałam problemu z wypłatą, wręcz przeciwnie zwykle na koncie była wczesniej o kilka dni. Nigdy tez nie słyszałam żeby ktokolwiek kto u nich pracował miał z tym problem, dziwne.
09 października 2015 19:12
Nie mam celu kogoś okłamywać i oczerniać . Po prostu czuje się oszukana . . .
09 października 2015 20:45 / 4 osobom podoba się ten post
Ja pracuję z nimi ponad 3 lata.
Wypłata zawsze przed terminem, a termin to 5.
Wypłata w Euro lub zł, jak kto sobie życzy.
Kontakt bez problemu - zawsze, gdy tego potrzebuję. Sms, Mail, Tel.
Dla mnie jasne zasady współpracy.
Warunki zatrudnienia mogłyby być lepsze, ale zgodziłam się na takie, jakie są przed pierwszym wyjazdem.
09 października 2015 23:21 / 2 osobom podoba się ten post
goga, dodam od siebie : Curaform zawsze płaci przewoźnikom ok. 80/90 e w jedną stronę i taką sumą obciążają Rodzinę w De. Gdybyś sobie znazała przewożnika nawet za 30/40 e, to Rodzina PDP będzie obciązona kwotą p/w. To co napisała Benita potwierdzam, chociaż nie ukrywam, że mam duuuuży niesmak, bowiem wierzą bardziej  Pflegedienst aniżeli polskim Opiekunkom 
 
11 kwietnia 2016 10:34 / 3 osobom podoba się ten post
Baba z biura mnie rozwaliła właśnie, dzwonię pytam czy mają jakieś lekkie zlecenia od 1200e? a pani na to, że lekkie zlecenia to nie za 1200e.
Dziękuję do widzenia :)
Także agencja u mnie skreślona.
11 kwietnia 2016 10:42 / 1 osobie podoba się ten post
Moja koleżanka ma z Curaformu 2 osoby za 1200 E , a się urobi po pachy do 22 wieczorem .
11 kwietnia 2016 10:48 / 1 osobie podoba się ten post
doda

Moja koleżanka ma z Curaformu 2 osoby za 1200 E , a się urobi po pachy do 22 wieczorem .

no to właśnie o to chodzi.
Dla mnie śmieszne. No ale.
Szukam dalej.
11 kwietnia 2016 10:50
Ach zapomniałam dodać ,że jest przerwy obiadowej i dnia wolnego . Niby za wolne syn płaci dodatkowo 50E
11 kwietnia 2016 11:42 / 2 osobom podoba się ten post
doda

Moja koleżanka ma z Curaformu 2 osoby za 1200 E , a się urobi po pachy do 22 wieczorem .

Zgadza się, też tak kiedyś miałam, 2 os. na początku za 1150,
potem , w ostatnim m-cu naszej współpracy łaskawie podnieśli na 1200.
Rozstałam się z przyjemnością i zakotwiczyłam w innej firmie.
20 lipca 2016 11:25 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Ponawiam pytanie odnosnie Curaform z nadzieja, ze moj dzisiejszy wpis bedzie widoczny,
bo wczoraj cos zablokowalo strone.

a ja nie polecam. mialam mozliwosc wspolpracy z ta firma. mało kompetetni, male pieniadze , nie jasne odpowiedzi -odradzam stanowczo!!
20 lipca 2016 12:57
kiedys tez do mnie babka z tej firmy dzwonila,ale bardzo nie mila byla i wogole nie miala pojecia co mi przedstawia za oferte jak cos wyczuwam od razu odmawiam i sie rozlanczam telefnicznie.