Curaform Zobacz profil firmy

Zarobki
2 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
31 marca 2015 16:49
bieta

Czy składki nadal odprowadzają od 200 zł ???

Tak.
03 kwietnia 2015 09:19 / 2 osobom podoba się ten post
Spiesze zawiadomic ,że wypłacalność terminowa-pierwsza wypłata za marzec juz na koncie od wczoraj-termin do 5 dnia mca.Więc tu po pierwszym miesiącu ok:)
03 kwietnia 2015 09:41 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Spiesze zawiadomic ,że wypłacalność terminowa-pierwsza wypłata za marzec juz na koncie od wczoraj-termin do 5 dnia mca.Więc tu po pierwszym miesiącu ok:)

Od prawie 3 lat też. Niezmiennie. Lubię to.
03 kwietnia 2015 10:23
kasia63

Spiesze zawiadomic ,że wypłacalność terminowa-pierwsza wypłata za marzec juz na koncie od wczoraj-termin do 5 dnia mca.Więc tu po pierwszym miesiącu ok:)

 
To fakt, że z wypłatą nigdy nie zalegali, zawsze przed terminem. 
Jednak przez okres mojego zatrudnienia (+ - półtorej roku) nie mogłam doprosić się o druk A1 i kartę EKUZ.
Poza tym nie odpowiadają mi składki odprowadzane od 200 zł. 
 
03 kwietnia 2015 10:39 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

 
To fakt, że z wypłatą nigdy nie zalegali, zawsze przed terminem. 
Jednak przez okres mojego zatrudnienia (+ - półtorej roku) nie mogłam doprosić się o druk A1 i kartę EKUZ.
Poza tym nie odpowiadają mi składki odprowadzane od 200 zł. 
 

EKUZ mam wazny do maja/pracowniczy co z innej firmy dostałam/i to im zgłosiłam ,a o A1 jesli dalej podejme współpracę to spytam.Składki dla mnie mniej istotne bo juz mam ilosc lat do emerytury wypracowaną.Bardzo wcześnie "karierę" zaczynałam to się i nazbierało:)
03 kwietnia 2015 11:00
kasia63

EKUZ mam wazny do maja/pracowniczy co z innej firmy dostałam/i to im zgłosiłam ,a o A1 jesli dalej podejme współpracę to spytam.Składki dla mnie mniej istotne bo juz mam ilosc lat do emerytury wypracowaną.Bardzo wcześnie "karierę" zaczynałam to się i nazbierało:)

 
...jednak nie dla wszystkich odpr. skł. w tak niskiej kwocie są obojętne.    
W obecnej firmie :
-składki mam dziesięciokrotnie wyższe
-zarobki o 80 e też wyższe i przy 1 PDP, a nie 2
- stały kontakt osobisty i tel z koordynatorką , czego w  Curaform nie doświadczyłam
03 kwietnia 2015 12:37 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

 
...jednak nie dla wszystkich odpr. skł. w tak niskiej kwocie są obojętne.    
W obecnej firmie :
-składki mam dziesięciokrotnie wyższe
-zarobki o 80 e też wyższe i przy 1 PDP, a nie 2
- stały kontakt osobisty i tel z koordynatorką , czego w  Curaform nie doświadczyłam

A nie, na kontakt to nie moge narzekac-osobisty nie bo daleko, ale telefoniczny to ok,koordynatorka sama dzwoni.Do zarobków to rzeczywiscie można się przyczepic,ale sztela taka bezrobotna ,że dobrze ze w ogóle płacą:)Zero roboty,więc powiedzmy ,że to nie jest pensja tylko rozłąkowe:):):):)
03 kwietnia 2015 12:43 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

A nie, na kontakt to nie moge narzekac-osobisty nie bo daleko, ale telefoniczny to ok,koordynatorka sama dzwoni.Do zarobków to rzeczywiscie można się przyczepic,ale sztela taka bezrobotna ,że dobrze ze w ogóle płacą:)Zero roboty,więc powiedzmy ,że to nie jest pensja tylko rozłąkowe:):):):)

to tylko pogratulować pracy-bez pracy :)))
03 kwietnia 2015 12:48 / 9 osobom podoba się ten post
bieta

to tylko pogratulować pracy-bez pracy :)))

Nie dziękuję
Bo zapeszę
Ale też się 
Z tego cieszę:)
Na sprawdzone 
Jeżdżę sztele
To codziennie 
Mam niedzielę:)
 
 
hi hi hi
03 kwietnia 2015 17:25 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Nie dziękuję
Bo zapeszę
Ale też się 
Z tego cieszę:)
Na sprawdzone 
Jeżdżę sztele
To codziennie 
Mam niedzielę:)
 
 
hi hi hi

Cieszę się, że Ty się cieszysz.
Miło jest czytać, że opiekunka zadowolona jest z miejscówki.
11 kwietnia 2015 22:33
witam. Jestem wlasnie z Curaform Gliwice na umowie,wszystko super,tyle,ze umowe dostalam na tydzien dluzej niz sie umawialam. Pani zapewnila,ze to ze wzgledow bezpieczenstwa.Ktoras z Was tez tego doswiadczyla?
Pozdrawiam wszystkich.
11 kwietnia 2015 22:37
Buba1012

witam. Jestem wlasnie z Curaform Gliwice na umowie,wszystko super,tyle,ze umowe dostalam na tydzien dluzej niz sie umawialam. Pani zapewnila,ze to ze wzgledow bezpieczenstwa.Ktoras z Was tez tego doswiadczyla?
Pozdrawiam wszystkich.

Tym razem zmiany są w Sindbadzie. Z mojego miasta wyjeżdzał codziennie - a teraz dwa razy na tydzień. Trzeba było zmiany dopasować. I wlasnie na takie nieprzewidziane wydażenia firma w umowie przesuwa termin troszkę, coby nie musieć Aneksów pisać. Spokojnie, to prawidłowe. Będzie dobrze.
11 kwietnia 2015 22:50 / 1 osobie podoba się ten post

Dopiero sie zalogowalam,musze sie tu ogarnac.......


 


Zacznij od lektury regulaminu forum! Moderator

11 kwietnia 2015 22:50
To powiedz to w firmie. Zrozumieją.
11 kwietnia 2015 23:09
Wyjechalam z dnia na dzien,po pierwszym telu do firmy,wczesniej pracowalam bez umowy,Panie super,ale naczytalam sie forum w cholere i trudno sie polapac co dobre a co zle....I POSZLO.....