Forum Dyskusyjne ›› Nasze hobby

Nasze hobby #2

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Patrzę na te zdięcia i wiecie co sobie pomyślałam? Że te głupie Niemce są naprawdę nienormalne gdy uczą nas jak obsługiwać pralkę automatyczną. Brawo Guinta!
  • Ty kcesz mnie o zawal przyprawic!!!! Tys odwazna brawo dla ciebie!
  • Nie ma czego się bać :)
  • Nie ma  Dobra kobita z ciebie,trza miec hobby to sie cos od zycia bierze a tak czlowiek kisnie w obowiazkach
  • Prawda ! Życie niesie tyle wyzwań, tyle wyborów nam daje  ! ech, żeby jeszcze człowiek tyle nie błądził ....
    Znalezione obrazy dla zapytania życie daje ci szansę nazywa się jutro
  • Błądzenie jest rzeczą ludzką... dzięki Bogu ,jest jeszcze jutro, aczkolwiek jutra może nie być..."Dziwny jest ten świat, świat ludzkich spraw.." powtórzę za nieodżałowanym Niemenem 
  • Osz ty, wymiatasz!  Może mnie kopnie na takie hobby..
  • Polecam całym sercem :)
  • Co tam bladzenie,trza se pobladzic zeby wiedziec gdzie dalej nie isc Co dnia sie budzimy i mozemy zrobic cos dobrego i tyz cos dla siebie. Ludzie maja tyle hobby,jedni buduja ladne domy,inni mebluja, jeszcze inni lubia podrozowac albo uprawiac sporty, dziergac, ogrod pielegnowac, spedzac czas ze zwierzetami............. Trza se cos wybrac i robic dla wlasnego zadowolenia.
  • Ja kocham sport - to moja największa pasja w życiu :)

Polecam spróbować treningów personalnych - nic tak nie motywuje jak osobisty opiekun. Zobaczcie w tej wyszukiwarce, jest największa w internecie: http://lepszytrener.pl/sporty-silowe/gdansk
  • Tu każdy z Nas ma swojego osobistego opiekuna.... Anioła Stróża,ale mnie się trafił nielubiący sportu,ale na mnie nie patrz ,ja mam przeważnie pod górkę 
  • Racja ! jako typowy strzelec mam masę zainteresowań ( jak mój pan i władca to wytrzymuje ???) a błędy są nie po to by je rozpamiętywać ale by  uczyć...  choć czasem nauka bywa bolesna ....  Znalezione obrazy dla zapytania kot zrobiłem błąd
  • No przeca,ze tak, tys madra kobita
  • Lubię spacerować i odwiedzać ładne miejsca.
Wybierz stronę: