Nasze hobby #2

02 października 2017 13:23 / 11 osobom podoba się ten post
Ostatnio mam węcej czasu
02 października 2017 13:25 / 11 osobom podoba się ten post
02 października 2017 13:31 / 11 osobom podoba się ten post
02 października 2017 17:52 / 7 osobom podoba się ten post
aniao

Ostatnio mam węcej czasu

No faktycznie Aniu. Na tym zdjęciu, to wygląda, jakbyś całe osiedle przykryła tą chustą.. Może i mi przyjdzie ochota na szydełkowanie. Wszystko, co potrzebne czeka w kartonie. Ja lubię dziergać małe rzeczy, a to chyba ma związek z moim charakterem- tak mi się teraz pomyślało  Twoje prace są śliczne i czasochłonne niewątpliwie 
02 października 2017 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
Anno zdolna jesteś! Ładne.
02 października 2017 22:54 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Ostatnio mam węcej czasu

Dzierganie niewątpliwie uspokaja , włożyłaś w to dużo pracy za co należą ci się wielkie brawa Pozdrawiam 
02 października 2017 22:56 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Ostatnio mam węcej czasu

Ładna firanka.
02 października 2017 22:58 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

A to serwetka na łóżko, ładne to.
03 października 2017 06:32 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

A to serwetka na łóżko, ładne to.

Ha ha ha, na czymś miękkim np sofa upina się gotowy wyrób naciągając na mokro (wtedy zachowuje pożądany kształt). Nie ma znaczenia co to jest, chusta, serweta czy bieżnik. Ważne jest tylko włókno z którego to jest zrobione, musi być naturalne lub częściowo naturalne. Sztuczności się nie blokują. A to jest chusta z moheru. Ciepła i lekka, waży 120 gramów.
03 października 2017 06:34 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Ładna firanka.

Chusta z bawełny i jedwabiu. Serwetka
03 października 2017 09:26
Moim hobby jest sport. No nie mogłabym żyć bez wysiłju fizycznego, poważnie :) A moja miłość do sportu zrodziła się przypadkiem. Trafiłam na bloga w internecie, okazało się, że jest on częścią wyszukiwarki trenerów. I tak czytałam tego bloga, aż wreszcie: okej, będę ćwiczyć. No to ta wyszukiwarka. Szybko znalazłam odpowiednią trenerkę i oto jestem zakochana w treningach :)
Podsyłam wam link, może i w was się zaszczepi ta miłość: http://lepszytrener.pl/sporty-silowe/pomorskie
03 października 2017 09:49 / 2 osobom podoba się ten post
Olaaa90

Moim hobby jest sport. No nie mogłabym żyć bez wysiłju fizycznego, poważnie :) A moja miłość do sportu zrodziła się przypadkiem. Trafiłam na bloga w internecie, okazało się, że jest on częścią wyszukiwarki trenerów. I tak czytałam tego bloga, aż wreszcie: okej, będę ćwiczyć. No to ta wyszukiwarka. Szybko znalazłam odpowiednią trenerkę i oto jestem zakochana w treningach :)
Podsyłam wam link, może i w was się zaszczepi ta miłość: http://lepszytrener.pl/sporty-silowe/pomorskie

No tak, nie możesz żyć bez wysiłku fizycznego,ale bez wysiłku intelektualnego,to już tak....no,co kto lubi 
03 października 2017 10:10 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

No tak, nie możesz żyć bez wysiłku fizycznego,ale bez wysiłku intelektualnego,to już tak....no,co kto lubi :uśmiech ona2:

 Ojejku ...A'lasencjo ....koleżanka wysila się , żeby zaszczepić w nas miłość do treningów a Ty tak scetycznie do tego podchodzisz . Próbuję Ciebie zrozumieć ...ale jakoś nie potrafię . Przecież wiesz , że większość z nas nie ma pojęcia co zrobić z wolnym czasem na sztelach , nudzimy się okrutnie ...o robotę nie możemy się doprosić tych naszych PDP . Nic nam nie zlecają ..nie wymagają od nas , ba ...nawet sami garną żeby nam usłużyć . Tylko ćwiczenia , treningi z pomocą osobistego trenera mogą nam pomóc w tej cholernej nudzie .
03 października 2017 10:34 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

 Ojejku ...A'lasencjo ....koleżanka wysila się , żeby zaszczepić w nas miłość do treningów a Ty tak scetycznie do tego podchodzisz . Próbuję Ciebie zrozumieć ...ale jakoś nie potrafię . Przecież wiesz , że większość z nas nie ma pojęcia co zrobić z wolnym czasem na sztelach , nudzimy się okrutnie ...o robotę nie możemy się doprosić tych naszych PDP . Nic nam nie zlecają ..nie wymagają od nas , ba ...nawet sami garną żeby nam usłużyć . Tylko ćwiczenia , treningi z pomocą osobistego trenera mogą nam pomóc w tej cholernej nudzie .:smiech2:

To ja się chyba jeszcze tak poważnie nie nudziłam, żeby z tej "nuddy "wskoczyć w objęcia trenera osobistego  ( Brońcie Bobrze, nie mylić z moim Osobistym) .Sport ,owszem , lubię..oglądać w telewizorni,a i to wybrane dyscypliny ,a zaszczepić to ja się mogę ,ewentualnie, przeciw grypie i innym " choróbskom" panoszącym się na forum...Można pięknie wyglądać i prężyć swe gibkie ciało w łóżku,ale " po" trzeba o czymś pogadać... nie na darmo mówią,że mózg to najbardziej seksowny organ...
03 października 2017 10:58
aniao

Chusta z bawełny i jedwabiu. Serwetka :czysci okulary:

Bardzo ładnie, takie z subtelnym połyskiem.