Forum
Nasze hobby

Nasze hobby #2

17 września 2017 18:38
Polecam całym sercem :)
18 września 2017 14:32 / 5 osobom podoba się ten post
tyciek

Prawda ! Życie niesie tyle wyzwań, tyle wyborów nam daje  ! ech, żeby jeszcze człowiek tyle nie błądził ....
Znalezione obrazy dla zapytania życie daje ci szansę nazywa się jutro

Co tam bladzenie,trza se pobladzic zeby wiedziec gdzie dalej nie isc Co dnia sie budzimy i mozemy zrobic cos dobrego i tyz cos dla siebie. Ludzie maja tyle hobby,jedni buduja ladne domy,inni mebluja, jeszcze inni lubia podrozowac albo uprawiac sporty, dziergac, ogrod pielegnowac, spedzac czas ze zwierzetami............. Trza se cos wybrac i robic dla wlasnego zadowolenia.
20 września 2017 12:06
Ja kocham sport - to moja największa pasja w życiu :)

Polecam spróbować treningów personalnych - nic tak nie motywuje jak osobisty opiekun. Zobaczcie w tej wyszukiwarce, jest największa w internecie: http://lepszytrener.pl/sporty-silowe/gdansk
20 września 2017 12:52 / 1 osobie podoba się ten post
Olaaa90

Ja kocham sport - to moja największa pasja w życiu :)

Polecam spróbować treningów personalnych - nic tak nie motywuje jak osobisty opiekun. Zobaczcie w tej wyszukiwarce, jest największa w internecie: http://lepszytrener.pl/sporty-silowe/gdansk

Tu każdy z Nas ma swojego osobistego opiekuna.... Anioła Stróża,ale mnie się trafił nielubiący sportu,ale na mnie nie patrz ,ja mam przeważnie pod górkę 
20 września 2017 14:18 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Co tam bladzenie,trza se pobladzic zeby wiedziec gdzie dalej nie isc :aniolki: Co dnia sie budzimy i mozemy zrobic cos dobrego i tyz cos dla siebie. Ludzie maja tyle hobby,jedni buduja ladne domy,inni mebluja, jeszcze inni lubia podrozowac albo uprawiac sporty, dziergac, ogrod pielegnowac, spedzac czas ze zwierzetami............. Trza se cos wybrac i robic dla wlasnego zadowolenia.

Racja ! jako typowy strzelec mam masę zainteresowań ( jak mój pan i władca to wytrzymuje ???) a błędy są nie po to by je rozpamiętywać ale by  uczyć...  choć czasem nauka bywa bolesna ....  Znalezione obrazy dla zapytania kot zrobiłem błąd
21 września 2017 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
tyciek

Racja ! jako typowy strzelec mam masę zainteresowań ( jak mój pan i władca to wytrzymuje ???) a błędy są nie po to by je rozpamiętywać ale by  uczyć...  choć czasem nauka bywa bolesna ....  Znalezione obrazy dla zapytania kot zrobiłem błąd

No przeca,ze tak, tys madra kobita
22 września 2017 11:57
Lubię spacerować i odwiedzać ładne miejsca.
22 września 2017 12:00
MarG

Lubię spacerować i odwiedzać ładne miejsca.

polecam Dolny Śląsk i jeo urokliwe miejsca i trasy turystyczne.
02 października 2017 13:23 / 11 osobom podoba się ten post
Ostatnio mam węcej czasu
02 października 2017 13:25 / 11 osobom podoba się ten post
02 października 2017 13:31 / 11 osobom podoba się ten post
02 października 2017 17:52 / 7 osobom podoba się ten post
aniao

Ostatnio mam węcej czasu

No faktycznie Aniu. Na tym zdjęciu, to wygląda, jakbyś całe osiedle przykryła tą chustą.. Może i mi przyjdzie ochota na szydełkowanie. Wszystko, co potrzebne czeka w kartonie. Ja lubię dziergać małe rzeczy, a to chyba ma związek z moim charakterem- tak mi się teraz pomyślało  Twoje prace są śliczne i czasochłonne niewątpliwie 
02 października 2017 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
Anno zdolna jesteś! Ładne.
02 października 2017 22:54 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Ostatnio mam węcej czasu

Dzierganie niewątpliwie uspokaja , włożyłaś w to dużo pracy za co należą ci się wielkie brawa Pozdrawiam 
02 października 2017 22:56 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Ostatnio mam węcej czasu

Ładna firanka.
Napisz odpowiedź
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.