Nasze hobby #2

11 września 2017 20:20 / 11 osobom podoba się ten post
12 września 2017 23:15 / 11 osobom podoba się ten post
Patrzę na te zdięcia i wiecie co sobie pomyślałam? Że te głupie Niemce są naprawdę nienormalne gdy uczą nas jak obsługiwać pralkę automatyczną. Brawo Guinta!
16 września 2017 14:39 / 6 osobom podoba się ten post
giunta2

Ty kcesz mnie o zawal przyprawic!!!! Tys odwazna brawo dla ciebie!
16 września 2017 15:35 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Ty kcesz mnie o zawal przyprawic!!!! Tys odwazna brawo dla ciebie! :bravo:

Nie ma czego się bać :)
16 września 2017 15:43 / 6 osobom podoba się ten post
giunta2

Nie ma czego się bać :)

Nie ma  Dobra kobita z ciebie,trza miec hobby to sie cos od zycia bierze a tak czlowiek kisnie w obowiazkach
17 września 2017 07:31 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Nie ma :smiech2: Dobra kobita z ciebie,trza miec hobby to sie cos od zycia bierze a tak czlowiek kisnie w obowiazkach :aniolki:

Prawda ! Życie niesie tyle wyzwań, tyle wyborów nam daje  ! ech, żeby jeszcze człowiek tyle nie błądził ....
Znalezione obrazy dla zapytania życie daje ci szansę nazywa się jutro
17 września 2017 11:09 / 4 osobom podoba się ten post
tyciek

Prawda ! Życie niesie tyle wyzwań, tyle wyborów nam daje  ! ech, żeby jeszcze człowiek tyle nie błądził ....
Znalezione obrazy dla zapytania życie daje ci szansę nazywa się jutro

Błądzenie jest rzeczą ludzką... dzięki Bogu ,jest jeszcze jutro, aczkolwiek jutra może nie być..."Dziwny jest ten świat, świat ludzkich spraw.." powtórzę za nieodżałowanym Niemenem 
17 września 2017 18:38
Polecam całym sercem :)
18 września 2017 14:32 / 5 osobom podoba się ten post
tyciek

Prawda ! Życie niesie tyle wyzwań, tyle wyborów nam daje  ! ech, żeby jeszcze człowiek tyle nie błądził ....
Znalezione obrazy dla zapytania życie daje ci szansę nazywa się jutro

Co tam bladzenie,trza se pobladzic zeby wiedziec gdzie dalej nie isc Co dnia sie budzimy i mozemy zrobic cos dobrego i tyz cos dla siebie. Ludzie maja tyle hobby,jedni buduja ladne domy,inni mebluja, jeszcze inni lubia podrozowac albo uprawiac sporty, dziergac, ogrod pielegnowac, spedzac czas ze zwierzetami............. Trza se cos wybrac i robic dla wlasnego zadowolenia.
20 września 2017 12:06
Ja kocham sport - to moja największa pasja w życiu :)

Polecam spróbować treningów personalnych - nic tak nie motywuje jak osobisty opiekun. Zobaczcie w tej wyszukiwarce, jest największa w internecie: http://lepszytrener.pl/sporty-silowe/gdansk
20 września 2017 12:52 / 1 osobie podoba się ten post
Olaaa90

Ja kocham sport - to moja największa pasja w życiu :)

Polecam spróbować treningów personalnych - nic tak nie motywuje jak osobisty opiekun. Zobaczcie w tej wyszukiwarce, jest największa w internecie: http://lepszytrener.pl/sporty-silowe/gdansk

Tu każdy z Nas ma swojego osobistego opiekuna.... Anioła Stróża,ale mnie się trafił nielubiący sportu,ale na mnie nie patrz ,ja mam przeważnie pod górkę 
20 września 2017 14:18 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Co tam bladzenie,trza se pobladzic zeby wiedziec gdzie dalej nie isc :aniolki: Co dnia sie budzimy i mozemy zrobic cos dobrego i tyz cos dla siebie. Ludzie maja tyle hobby,jedni buduja ladne domy,inni mebluja, jeszcze inni lubia podrozowac albo uprawiac sporty, dziergac, ogrod pielegnowac, spedzac czas ze zwierzetami............. Trza se cos wybrac i robic dla wlasnego zadowolenia.

Racja ! jako typowy strzelec mam masę zainteresowań ( jak mój pan i władca to wytrzymuje ???) a błędy są nie po to by je rozpamiętywać ale by  uczyć...  choć czasem nauka bywa bolesna ....  Znalezione obrazy dla zapytania kot zrobiłem błąd
21 września 2017 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
tyciek

Racja ! jako typowy strzelec mam masę zainteresowań ( jak mój pan i władca to wytrzymuje ???) a błędy są nie po to by je rozpamiętywać ale by  uczyć...  choć czasem nauka bywa bolesna ....  Znalezione obrazy dla zapytania kot zrobiłem błąd

No przeca,ze tak, tys madra kobita
22 września 2017 11:57
Lubię spacerować i odwiedzać ładne miejsca.
22 września 2017 12:00
MarG

Lubię spacerować i odwiedzać ładne miejsca.

polecam Dolny Śląsk i jeo urokliwe miejsca i trasy turystyczne.