Nasze hobby #2

12 listopada 2018 10:31
Werska

A ja znów zaczęłam rysować- na to zlecenie wzięłam ze sobą ołówki, pastele i ruszyłam. Nie wiedziałam, co będzie z tym dalej na początku i żeby mieć jakiś ślad zaczęłam bloga o tym pisać. Ale w domu też dalej będę rysować. Wcziągnęło mnie.
A to mój blog:
https://jolenrysuje.blogspot.com/

Interesujący blog. Zajrzałam z ciekawością, bo sama kiedyś rysowałam. Rysunki spoko, ale staraj się nie portretować ze zdjęć, zwłaszcza jeżeli dopiero się uczysz, bo nabierzesz złych nawyków. Spróbuj rysunków węglem-rysuj martwą naturę na początek, a potem spróbuj uchwycić na rysunku swoje dzieci np. ale nie w wystudiowanej pozie.
Szkice krajobrazu są najlepsze- własciwy kierunek.
12 listopada 2018 11:05
tina 100%

Interesujący blog. Zajrzałam z ciekawością, bo sama kiedyś rysowałam. Rysunki spoko, ale staraj się nie portretować ze zdjęć, zwłaszcza jeżeli dopiero się uczysz, bo nabierzesz złych nawyków. Spróbuj rysunków węglem-rysuj martwą naturę na początek, a potem spróbuj uchwycić na rysunku swoje dzieci np. ale nie w wystudiowanej pozie.
Szkice krajobrazu są najlepsze- własciwy kierunek.

Dzięki za wskazówki, zastanowię się nad tym, co napisałaś!
17 listopada 2018 13:30
Interesuję się gokartami, nie uważam tego sportu za typowo męskiego. Ten sport zdobywa coraz większą popularność nie tylko wśród panów. W Warszawie z dziewczynami mkniemy na https://kartingowynarodowy.pl/ Naszym zdaniem jest to najlepszy tor w Polsce. Pełna profeska!
17 listopada 2018 16:51 / 2 osobom podoba się ten post
Nordic Walking
21 listopada 2018 15:34 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Może jeszcze kiedyś oprawię:-)
Ale ramkę chcę sobie sprawić do innego hobby- fotografii, tyle, że cyfrową. Ja lubię zdjęcia oglądać często, nie tylko moje. I już wiem, o co poproszę św. Mikołaja... Mam tu ze sobą zdjęcia od początków aparatu cyfrowego (ciekawa jestem, czy wszyscy pamiętają o przegrywaniu zdjęć na płytach co parę lat, ja już z jedną płytą miałam problemy, udało mi się odzyskać to, co nie chciało się odczytać, ale za jakiś czas pewnie by mi się to nie udało) i chcę właśnie przygotować do ramki cyfrowej. "Zamierzam" naprawdę dostać ją pod choinkę- jak nie sugestią to perswazją:aniolki:
 

Może zamiast płyt zacznij używać pen drive? https://www.ceneo.pl/PenDrive Sama używam na zdjęcia z urlopu, i mam ich co najmniej 6 sztuk.
22 listopada 2018 13:49
Używam pendrive- ów, ale to tylko jeden nośnik. Wolę mieć dodatkowo na innym- czyli płycie. A pendrive włożysz do zainfekowanego komputera i możesz mieć wirusa. Do płyty raczej nie dopisze żadnego paskudnika...
04 grudnia 2018 08:40
Mnie wzięło na całego, aż sama sobie nie wierzę . Oooooo .
12 grudnia 2018 17:03 / 1 osobie podoba się ten post
a ja robie wianki na drzwi :) podczas ostatniej szteli zrobiłam rodzinie podopiecznej - bardzo sie cieszyli :)
16 grudnia 2018 23:38 / 1 osobie podoba się ten post
Ostatnio mnie wciągnęły kolorowanki dla dorosłych :)
17 grudnia 2018 07:09
mariakoc

Ostatnio mnie wciągnęły kolorowanki dla dorosłych :)

A tam dla dorosłych.  Wbiłem w google i ku mojemu rozczarowaniu pokazało kwiatki, konie, 365 dni, budowle.. Dziecinada od malucha do staruszka.  
17 grudnia 2018 07:14
Elka40

Nordic Walking:cwicze:

W internecie dawno to przerobili na serial walking dead.   Ja biegam i tobie polecam, daje kopa na cały dzień. 
17 grudnia 2018 08:06 / 1 osobie podoba się ten post
mikser

W internecie dawno to przerobili na serial walking dead. :lol1: :kontuzja: Ja biegam i tobie polecam, daje kopa na cały dzień. 

Jak tylko lekka wiosna powróci, tak to Zumba się sprawdza(poprawia humor i formę)
17 grudnia 2018 08:39 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Jak tylko lekka wiosna powróci, tak to Zumba się sprawdza(poprawia:radosc: humor i formę):oklaski:

17 grudnia 2018 16:48
Ja tymczasem obracam się nadal w sferze starych dobrych krzyżówek. Sudoku lubie mniej ale też czasem sobie rozwiązuje dla odstresowania.
20 grudnia 2018 12:35
Sudoku - też lubię tą zabawę. Fajny sposób na wspólne spędzanie czasu :)