Nasze hobby #2

10 maja 2023 15:41 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

O matko, wygląda tak,jakby moja koleżanka niebieskie płytki na tarasie miała :lol1:
Są białe,nie wiem czemu na zdjęciu wyglądają na niebieskie :zaskoczenie1:

Cień od dachu. 
10 maja 2023 15:59 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

O matko, wygląda tak,jakby moja koleżanka niebieskie płytki na tarasie miała :lol1:
Są białe,nie wiem czemu na zdjęciu wyglądają na niebieskie :zaskoczenie1:

To cień Gusiu . Nie martw się , niebieskie też ładne 
11 maja 2023 13:50
Piękny taras, zawsze mi się marzył dom z taką przestrzenią wokół 
11 maja 2023 14:32 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

O matko, wygląda tak,jakby moja koleżanka niebieskie płytki na tarasie miała :lol1:
Są białe,nie wiem czemu na zdjęciu wyglądają na niebieskie :zaskoczenie1:

Ustawienia kolorów sprawdz w srajtku, jesli przeszkadza Ci taka chłodna kolorystyka. 
11 maja 2023 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Ustawienia kolorów sprawdz w srajtku, jesli przeszkadza Ci taka chłodna kolorystyka. 

Nie przeszkadza mi , zdziwiłam się tylko że srajtek widzi inne kolory niż ja 
11 maja 2023 22:53 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Nie przeszkadza mi , zdziwiłam się tylko że srajtek widzi inne kolory niż ja :-)

Każdy srajtek ma ustawiony inaczej balans czerni. Można to zmienic jak kto chce.
12 maja 2023 11:11 / 1 osobie podoba się ten post
A używacie tych aparatów co od razu drukują kwadratowe zdjęcia? Ciekawe czy to warte swojej ceny
12 maja 2023 11:16
mariakoc

A używacie tych aparatów co od razu drukują kwadratowe zdjęcia? Ciekawe czy to warte swojej ceny

Nie używam bo nie mam. Znam takich co mają i używają. Fajne to coś ale nie aż tak,że "muszę" to mieć. Nie mam pojęcia ile kosztuje 
12 maja 2023 12:05 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

A używacie tych aparatów co od razu drukują kwadratowe zdjęcia? Ciekawe czy to warte swojej ceny

Co z tymi zdjęciami robić ? Ja fotografuje przyrode , zwierzęta i starych ludzi . Mam tysiące zdjęć trzymam na różnych nośnikach, bo brak miejsca w domu 
Mam opisane i oglądam kiedynie najdzie ochota .
12 maja 2023 12:36 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

A używacie tych aparatów co od razu drukują kwadratowe zdjęcia? Ciekawe czy to warte swojej ceny

Ależ te typu polaroid w porównaniu do zwykłych aparatów cyfrowych wcale nie są drogie. Kiedys się rozglądałam w ofercie. Fakt, że to produkt wiekowy na rynku, ale umiejętnosci na kolana nie powalają. Ale  sam wkład chyba 8-10 zdjęc kosztuje prawie 90 zł. Tak , że eksploatacja szybko przewyższy koszty zakupu. 
12 maja 2023 15:25 / 2 osobom podoba się ten post
Rozpakowałam swój nowy nabytek. To będzie moje nowe hobby -polegiwanie na tej nafaszerowanej kolcami macie. Trzymajcie kciuki żebym robiła to systematycznie
12 maja 2023 16:06 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Rozpakowałam swój nowy nabytek. To będzie moje nowe hobby -polegiwanie na tej nafaszerowanej kolcami macie. Trzymajcie kciuki żebym robiła to systematycznie

To działa Ta poduszeczka  teraz przyjechała  ze mną...
12 maja 2023 17:27 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Rozpakowałam swój nowy nabytek. To będzie moje nowe hobby -polegiwanie na tej nafaszerowanej kolcami macie. Trzymajcie kciuki żebym robiła to systematycznie

No  Gusia fakir jak nic   A kciuki już trzymam .
19 maja 2023 12:19 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Rozpakowałam swój nowy nabytek. To będzie moje nowe hobby -polegiwanie na tej nafaszerowanej kolcami macie. Trzymajcie kciuki żebym robiła to systematycznie

Też mam taką matę, najpierw to nie mogłam na niej leżeć bo tak wszytsko kuło a teraz staram się jak najczęsciej to robić bo serio przynosi ulgę. 
19 maja 2023 12:40 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Też mam taką matę, najpierw to nie mogłam na niej leżeć bo tak wszytsko kuło a teraz staram się jak najczęsciej to robić bo serio przynosi ulgę. 

Kładłam się i krzyczałam