Komputerowe SOS

30 stycznia 2016 09:57
Dziekuje dobre kobiety Laptop juz u specjalisty siedzi.Oby wrocil do mnie Carly I zdrowy.Ten tablet strasznie wolny.O TV move zapomniec.
30 stycznia 2016 18:23 / 1 osobie podoba się ten post
Wczoraj komputer Agamy a dziś mój się zbuntował,ponad godzinę wojowałam,żeby się przeglądarka otworzyła-udało się jak widać:)Ufff:):):):)
31 stycznia 2016 08:23
Dobrze ze Ci side udalo Moj niestety nie naprawiony.Mam dwie opcje-kupic i wgrac nowy system albo kupic now ego laptopa. Czytalam wczoraj name roznych forach ze nie jest to taka straszliwa awaria-przynajmniej dla Polakow.Praworzadny Niemiec nice zgodzil side uzyczyc swojej plyty celem sprawdzenia go music byc oryginal.Kupimy ja dopiero jutro ale nice gwarantuje mi ze bedzie dobrze.Co robic?
31 stycznia 2016 09:35 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Dobrze ze Ci side udalo:-) Moj niestety nie naprawiony.Mam dwie opcje-kupic i wgrac nowy system albo kupic now ego laptopa. Czytalam wczoraj name roznych forach ze nie jest to taka straszliwa awaria-przynajmniej dla Polakow.Praworzadny Niemiec nice zgodzil side uzyczyc swojej plyty celem sprawdzenia go music byc oryginal.Kupimy ja dopiero jutro ale nice gwarantuje mi ze bedzie dobrze.Co robic?

Tak jak napisałam wcześniej wolałabym naprawiać w Polsce a w Niemczech naprawa może się okazać niewiele tańsza niż nowy laptop czy jakiś tablet? Jakbym była na Twoim miejscu to bym sobie jakiegoś tableta kupiła na wyjezdzie.  Szkoda by mi było na naprawę w Niemczech. Miałam przyjemność poznać niemieckich fachowców kiedyś. Lapek nie chciał się lączyć z internetem przez Wi-fi. Okazało się że trzeba było nowy sterownik do karty sieciowej. Mimo, ze po sprawdzeniu sterowników wszystko wydawało się ok? Poszukałam podłaczona na kablu informacji o mojej karcie i sterownikach i udało mi się to samej zrobić  Więc ma co do niemieckich fachowców ograniczone zaufanie 
31 stycznia 2016 10:19
Z tablets to move korzystac talk dlugo Jack bedzie trzeba ale nice pasuje mi on.Nie da sie nic ogladac,pisanie idzie jak po grudzie,slownika nie umiem wylaczyc.Udalo mi tylko przestawic klawiature name polski uklad. Ile kosztuja tablety badz laptopy w De? Nigdy talkie informacje nice byly mi potrzebne.
31 stycznia 2016 11:09 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Dobrze ze Ci side udalo:-) Moj niestety nie naprawiony.Mam dwie opcje-kupic i wgrac nowy system albo kupic now ego laptopa. Czytalam wczoraj name roznych forach ze nie jest to taka straszliwa awaria-przynajmniej dla Polakow.Praworzadny Niemiec nice zgodzil side uzyczyc swojej plyty celem sprawdzenia go music byc oryginal.Kupimy ja dopiero jutro ale nice gwarantuje mi ze bedzie dobrze.Co robic?

W tej sytuacji, jeśli masz dysk niepodzielony to tak czy siak stracisz wszystkie dane. Jedyny plus to posiadanie legalnego systemu a w związku z tym możesz aktualizować tenże. Jesli dysk masz podzielony na partycje, np C i D - poczekaj na urlop i ktoś zaufany Ci sprawdzi co się stało. Przy podzielonym dysku można przeinstalowac system nie ruszając partycji z Twoimi danymi, zakładając, że zapisywalas swoje dane na partycji D.
31 stycznia 2016 12:37
Na pewno byly trzy elementy-C,Recovery i cos jeszcze ale nie pamietam jak bylo oznaczone.Gdzie bylo zapisane tez nie wiem. Dzieki za informacje
31 stycznia 2016 12:43
Przepraszam,ze pisze jeden post po drugim ale po edytowaniu dopisany tekst idzie wszedzie tylko nie na forum.Nurtuje mnie jeszcze sprawa tego nowego systemu-nie chcialabym Windows 10,ani nawet 8.1 Nauczylam sie korzystac z 8.Moge zobie taki zazyczyc?
31 stycznia 2016 13:19 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Przepraszam,ze pisze jeden post po drugim ale po edytowaniu dopisany tekst idzie wszedzie tylko nie na forum.Nurtuje mnie jeszcze sprawa tego nowego systemu-nie chcialabym Windows 10,ani nawet 8.1 Nauczylam sie korzystac z 8.Moge zobie taki zazyczyc?

Na Allegro jest Win8, musisz poszukac jaki, czy 32, czy 64 bitowy. Nie wiem, ja w DE jest z kupnem.
31 stycznia 2016 14:31
Mam pytanie dla naszych speców komputerowych-ściągnęłam na kompa Verbindungassisten Medion Mobile,czy tutaj w Polsce mogę bez wchodzenia w internet sprawdzić ile mam na koncie,jak klikam w tą ikonkę,wyłączam najpierw wi-fi domowe,ale dalej nie mam pojęcia,co zrobić...
31 stycznia 2016 14:40 / 1 osobie podoba się ten post
Kruszynka64

Mam pytanie dla naszych speców komputerowych-ściągnęłam na kompa Verbindungassisten Medion Mobile,czy tutaj w Polsce mogę bez wchodzenia w internet sprawdzić ile mam na koncie,jak klikam w tą ikonkę,wyłączam najpierw wi-fi domowe,ale dalej nie mam pojęcia,co zrobić...:zly komputer:

Nie mam teraz tego asystenta bo nie potrzebuję, ale chyba trzeba nacisnąć Mein Tarif i się pokaże ile kasiory na koncie?
31 stycznia 2016 16:20
MeryKy

Nie mam teraz tego asystenta bo nie potrzebuję, ale chyba trzeba nacisnąć Mein Tarif i się pokaże ile kasiory na koncie?

No,ale mi się nie chce właśnie to pokazać,buuuu
31 stycznia 2016 16:47 / 1 osobie podoba się ten post
Kruszynka64

Mam pytanie dla naszych speców komputerowych-ściągnęłam na kompa Verbindungassisten Medion Mobile,czy tutaj w Polsce mogę bez wchodzenia w internet sprawdzić ile mam na koncie,jak klikam w tą ikonkę,wyłączam najpierw wi-fi domowe,ale dalej nie mam pojęcia,co zrobić...:zly komputer:

Klikanie w opcję moja taryfa nie pokaże ci kompletnie nic.Jeśli nie uzywałaś tego,to doładowując konto i tak musisz na nowo ustawić opcję miesieczną.
Natomiast jeśli miałaś środki na koncie,to sprawdzisz to wkładajac kartę SIM do telefonu i wybierając gwiazdka 100 krzyżyk.
17 lutego 2016 19:39
Tak się wczoraj cieszyłam,że działa a tu niespodzianka niemiła dziś.Wirus się czaił gdzieś w kompie i wlazł mi dziś na świeżutko zainstalowana Mozillę-cud ,że się forum otworzyło-działa tylko ono i skyp,inne strony się nie otwierają.Na noc włączyłam skan całościowy/ponad 3 godziny idzie/ i nic nie znalazł...Muszę mieć naprawdę złośliwego gada,skoro jest nie do odnalezienia.Znów zmarnowałam Emilii pół wieczoru i zdaje mi się ,ze to już ostatni dzwonek na zmianę sprzętu,zbieram sie od dawna i ciągle coś.Bo czy instalować jakiś lepszy antywirus to nie wiem ,opłaca się czy nie.Lapek niby 4letni ,niestary ,ale od początku z nim wieczne problemy mam/szajsung/.Do zjazdu chwila to sie jakoś przemęczę.Ach ,jak nie urok to przemarsz wojsk ,jak to mówią:)
17 lutego 2016 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Tak się wczoraj cieszyłam,że działa a tu niespodzianka niemiła dziś.Wirus się czaił gdzieś w kompie i wlazł mi dziś na świeżutko zainstalowana Mozillę-cud ,że się forum otworzyło-działa tylko ono i skyp,inne strony się nie otwierają.Na noc włączyłam skan całościowy/ponad 3 godziny idzie/ i nic nie znalazł...Muszę mieć naprawdę złośliwego gada,skoro jest nie do odnalezienia.Znów zmarnowałam Emilii pół wieczoru i zdaje mi się ,ze to już ostatni dzwonek na zmianę sprzętu,zbieram sie od dawna i ciągle coś.Bo czy instalować jakiś lepszy antywirus to nie wiem ,opłaca się czy nie.Lapek niby 4letni ,niestary ,ale od początku z nim wieczne problemy mam/szajsung/.Do zjazdu chwila to sie jakoś przemęczę.Ach ,jak nie urok to przemarsz wojsk ,jak to mówią:)

Nic mi nie zmarnowalas, napisalam Ci na skypie, jak to widze. Nie ma potrzeby wyrzucania lapka, chyba, ze naprawde sprawia Ci inne klopoty, tylko trzeba przy nim popracowac.