Komputerowe SOS

18 lutego 2016 10:26
Emilia!!!Pomocy! Udało się reaktywować mojego laptopa. Tylko nie mam pojęcia czy dobrze robię zgadzając się na inne przeglądarki typu bing,opera i explorer.Wszystko co miałam trafił szlag-poszło w niebyt.Człowiek który mi to robił przejął kontrolę za pomocą programu TeamViewer.Mam skyp,programy antywirusowe,te przeglądarki.Co jeszcze mi brakuje?
18 lutego 2016 16:48 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Emilia!!!Pomocy! Udało się reaktywować mojego laptopa. Tylko nie mam pojęcia czy dobrze robię zgadzając się na inne przeglądarki typu bing,opera i explorer.Wszystko co miałam trafił szlag-poszło w niebyt.Człowiek który mi to robił przejął kontrolę za pomocą programu TeamViewer.Mam skyp,programy antywirusowe,te przeglądarki.Co jeszcze mi brakuje?

Sorry, dzis siostry w przedszkolu, ja bylam na polowaniu po sklepach.

Ciesze sie, ze lapek dziala. Co do innych przegladarek, wyszukiwarek typu Bing - ja tego nie uzywam i raczej, jesli masz mozliwosc, nie uzywaj. Opera - obszerny program, jesli ja lubisz - nie ma sprawy, moze byc. Jesli masz na mysli Internet Explorer - to jest program systemowy, scisle zwiazany z Windowsem i raczej musi zostac.
Piszesz, ze masz "programy antywirusowe" w liczbie mnogiej - tego nie rozumiem, bo zeby taki program dzialal dobrze, to ma byc na laptopie jeden, czasami sa to kombajny typu Comodo, gdzie masz zapore, antywirusa i i inne przydatne funkcje. Co jeszcze? Moim zdaniem, do czyszczenia dysku opisywany juz przeze mnie CCleaner, ustawienia (zdjecia) podawalam tu na forum. Pobierz, jesli chcesz go miec, z tej strony:

http://ccleaner.pl.downloadastro.com/

19 lutego 2016 10:46
Nie mogę pozbyć sie tego binga,czy tej bingi.CCcleaner nie znajduje niczego zlego.Mam ją po prostu zostawić?Kurczatko nie do usunięcia
Opera grzecznie sobie poszła:)
19 lutego 2016 11:42
Pomocy.
Co to jest :
na pasku zadań mam różowy pasek i coś mi na nim lata tak jak by. Wczoraj wieczorm mi sie to diabelstwo zrobiło. Czy idzie to jakos zlikwidować?
19 lutego 2016 11:42
Pomocy.
Co to jest :
na pasku zadań mam różowy pasek i coś mi na nim lata tak jak by. Wczoraj wieczorm mi sie to diabelstwo zrobiło. Czy idzie to jakos zlikwidować?
19 lutego 2016 12:53 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Nie mogę pozbyć sie tego binga,czy tej bingi.CCcleaner nie znajduje niczego zlego.Mam ją po prostu zostawić?Kurczatko nie do usunięcia:-(
Opera grzecznie sobie poszła:)

Zobacz w przegladarce , którą używasz, czy nie masz ustawionej tej wyszukiwarki bing jako strony startowej- zmien na google. Przeskanuj jeszcze ADW Cleanerem, jak znajdzie binga, to kliknij opcję- odinstaluj.

Opera fajna przeglądarka, mało popularna , dlatego mało na nią jest złośliwego oprogramowania.
19 lutego 2016 12:54 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Nie mogę pozbyć sie tego binga,czy tej bingi.CCcleaner nie znajduje niczego zlego.Mam ją po prostu zostawić?Kurczatko nie do usunięcia:-(
Opera grzecznie sobie poszła:)

Napisz, prosze, z jakiej przegladarkii korzystasz (Chrome, Firefox, Internet Explorer ?). Bing (ten) to tylko wyszukiwarka, tak jak Google. Np. w Chrome: wchodzisz w "Ustawienia" (to te trzy poziome kreseczki na gornym pasku) i tam ustawiasz sobie w pozycji "Szukaj" np. Google, pewnie teraz masz ustawiony Bing.

Nie usuniesz Bing, niech sobie bedzie, nic nie przeszkadza.
19 lutego 2016 12:56
lonia61

Pomocy.
Co to jest :
na pasku zadań mam różowy pasek i coś mi na nim lata tak jak by. Wczoraj wieczorm mi sie to diabelstwo zrobiło. Czy idzie to jakos zlikwidować?

Ale co Ci lata??? Jakis komunikat? Lata jak jestes na pulpicie, czy jak gdzies w internecie jestes? Moze zrob zdjecie i wstaw na forum? Albo Print Screen?
19 lutego 2016 13:58
To jest cały czas wąski różowy pasek na pasku zadań na dole ekranu. i momentami tak jakby się przesuwała na tym pasku różowym tylko górna część pulpitu. Próbowałam zrobić zdjęcie ale nie jest wyrażne. Mój telefon nie robi super zdjęć.Może to byc coś z kartą graficzną może ?
19 lutego 2016 14:05
emilia

Napisz, prosze, z jakiej przegladarkii korzystasz (Chrome, Firefox, Internet Explorer ?). Bing (ten) to tylko wyszukiwarka, tak jak Google. Np. w Chrome: wchodzisz w "Ustawienia" (to te trzy poziome kreseczki na gornym pasku) i tam ustawiasz sobie w pozycji "Szukaj" np. Google, pewnie teraz masz ustawiony Bing.

Nie usuniesz Bing, niech sobie bedzie, nic nie przeszkadza.

Teraz mam tylko bing i dołozyłam Firefoxa bo mi najlepiej pasuje.Chroma mi człowiek wczoraj usunałbo nie wiedziec kiedy sam się przyczepił. A co to jest i czy potrzebne-Outlock.com?
19 lutego 2016 14:21 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Teraz mam tylko bing i dołozyłam Firefoxa bo mi najlepiej pasuje.Chroma mi człowiek wczoraj usunałbo nie wiedziec kiedy sam się przyczepił. A co to jest i czy potrzebne-Outlock.com?

 Opis:

https://www.microsoft.com/pl-pl/outlook-com/

To jest strona, gdzie mozesz konto pocztowe zalozyc, powiazac wszystkie inne konta, ale nie musisz tego miec.
26 lutego 2016 21:52
Ja z takim prostym do Was zapytaniem. Jak wykasowac tutaj blednie napisanego posta? Dziekuje z gory:)
26 lutego 2016 22:12 / 2 osobom podoba się ten post
jowita.

Ja z takim prostym do Was zapytaniem. Jak wykasowac tutaj blednie napisanego posta? Dziekuje z gory:)

Jak po Tobie nikt jeszcze nie napisze nowego nic to robisz EDYTUJ i potem USUŃ POSTA.Jak jest już coś pod Twoim napisane to tylko meil do Moderatora :)On usunie:)
27 lutego 2016 17:59
Słuchaj Kasi :)Dobrze radzi.
27 lutego 2016 18:13 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Słuchaj Kasi :)Dobrze radzi.

Coś chcesz?hi hi hi:):):)