Komputerowe SOS

25 stycznia 2016 14:18
malvarebytes nic nie robi, ale rejestr wyczyść i spróbuj jakąś przeglądarkę odpalić. Acha, przeskanuj kompa malvarebytsem, może co znajdzie.
25 stycznia 2016 14:22
No skoro jest puste to ściągnij z internetu jakąś przegladarkę? Np, Chrome?
25 stycznia 2016 14:29
Karta obsługuje sieć, więc czarno to widzę. Straszliwie namieszałaś? A wogóle masz połączenie z internetem?
25 stycznia 2016 14:38 / 1 osobie podoba się ten post
Zajrzyj na tę stronę:   https://support.avg.com/SupportArticleView?l=pl&urlname=Your-current-security-settings-do-not-allow-this-file-to-be-downloaded-in-Internet-Explorers
Skopiuje to dla Ciebie:    
       
Komunikat „Bieżące ustawienia zabezpieczeń nie zezwalają na pobranie tego pliku” w programie Internet Explorer


Instrukcje
Poniższy komunikat może zostać wyświetlony podczas próby pobrania pliku w programie Internet Explorer:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------Alert zabezpieczeńBieżące ustawienia zabezpieczeń nie zezwalają na pobranie tego pliku.-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aby ten komunikat nie był wyświetlany, a pliki były pobierane bez problemu, wykonaj poniższe czynności:

Otwórz Panel sterowania systemu Windows:Windows 7/XP:Kliknij opcję Start — Panel sterowania.Windows 8:Kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu głównego, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.
Kliknij pozycję Opcje internetowe.
Przejdź na kartę Zabezpieczenia, a następnie kliknij opcję Poziom niestandardowy.
Przewiń w dół listę ustawień, aż zobaczysz obszar Pobieranie.
Dla wszystkich opcji w tej sekcji wybierz ustawienie Włączone.
Kliknij OK, aby zapisać ustawienia.


Po włączeniu ustawień pobierania będzie można znowu pobierać pliki z Internetu.                                                                                                                                                                                                                
 
 
 
 
 
 
 
 
 
25 stycznia 2016 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
Wejdż w centrum zabezpeiczen i wyłącz te alerty, albo włacz ustawienia domyślne.Malvarebytsem nie dało rady przeskanować?
25 stycznia 2016 14:46
Andrejko, czas na nowy komputer.
Teraz akurat są promocje.
A co, stać nas !
Komputer to niezbędny sprzęt w naszej pracy !
25 stycznia 2016 15:04
Moze zainfekowany masz komp. Toolbary też mogą niezłego bałaganu narobić. Doprowadź skan do konca, niech program to usunie, może coś ruszy. Ja bym zrobiła tak- zresztą tak robiłam, bo też miałam wirusa na kompie.   Otworzyłabym menager zadan , weszła w procesy i wyłączyła wszyskie podejrzane pliki. Zeby wiedzieć czego nie wyłączyć, to niestety trza se wygooglać nazwy tych plików i sprawdzic. Powiem tylko, że wszystkie pliki z koncówką exe, to są systemowe, tych lepiej nie ruszać, a resztę, to jak masz neta w telefonie, to możesz wygooglać i podejrzane wyłączyć i wyłączone usunąć. Malwarebyts to zrobi. Popatrz na pulipicie czy nie masz tam czegoś nowego, czego sama nie instalowałaś, w programach popatrz też. Jak coś podpadnie- usuń. To żmudna robota, ale jak np. podejrzane pliki wyłączysz, i odpalisz IE, a uruchomi się normalnie, to już będzie wiadomo o co chodzi.
 
25 stycznia 2016 17:14
Andrea niepotrzebnie to robilas bo do Windowsa 7 nie ma juz aktualizacji. Jak chcesz miec wszystko aktualne to musialabys do 10 zaktualizowac. Masz przestarzaly system. Nie wiem co ci ta java przyszlo do glowy? U mnie sie samoczynnie aktualizuje. Tylko trzeba zamknac i otworzyc przegladarke ponownie. 
25 stycznia 2016 17:19
Ja nie mam javy wcale. Na nowym Dellu nie było, a na netbooku odinstalowałam- wkurzała mnie, a własciwie nie była mi potrzebna.
25 stycznia 2016 17:26
To se może usunęłaś ustawienia jakichś serwisów, czy witryn, dlatego alerty ci wyskakują.

To, że masz uszkodzoną bibliotekę multimediów nie powinno powodować tego problemu, jakiego masz- to wpływa na win media playera.

Wejdz w ustawienia IE, może tam się czegoś dopatrzysz.
25 stycznia 2016 17:29
No, a teraz cicho siedzi :)
25 stycznia 2016 17:57 / 1 osobie podoba się ten post
A probowalas juz zrobic to co ci wczesniej zapodalam z tymi zabezpieczeniami?  Juz nie masz nic do stracenia 
25 stycznia 2016 18:06
Nie chcę Cię dołować Andrea ale czyś Ty aby jakiegoś wiruska od Wichurrki nie ściągnęła??? Bardzo Ci współczuję i rozumiem jaka musisz być zła... Bez lapka można zwariować! Dobrze, że działa Ci jeszcze komórka. Naprawiaj, trzymam kciuki i
25 stycznia 2016 18:16
przywroc system ( ponownie) cofnij sie jak tylko daleko mozesz.Przeskanuj antywirusem ( mam nadzieje ze masz pelna wersje)
Pozostaw pozniej tak jak jest i recznie usun podejrzane programy z poziomu panelu sterowania.
Nie wiem co jeszcze namieszalas,ale moze jak sie cofniesz z ustawieniami systemu daleko do tylu to zaskoczy
Jave sobie daruj
25 stycznia 2016 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
Nie mam pojęcia dlaczego nie możesz jej uruchomić? Może potrzebujesz uruchomić jako administrator? Prawym przyciskiem kliknij na Chrome i może masz uruchom jako administrator?                                                                                                                                                                                                                                         Dopiero doczytałam że uruchomiłaś  Gratulacje