Komputerowe SOS

09 sierpnia 2013 13:27
Aniu, najpierw, wejdź  w pamięć telefonu i zobacz ile masz dostępnej pamięci, następnie wyjmij kartę pamięci i wejdź znów w pamięć telefonu i sprawdź czy masz tyle samo pamieci dostępnej czy mniej. Jeśli tyle samo to znaczy że nie widzi karty pamięci, jeśli mniej znaczy widzi. Lub jeśli masz coś zapisane na tej karcie to sprawdź czy masz to w telefonie, zdjęcie np jakieś, jesli nie ma znaczy nie widzi. Jaki to jest telefon?
09 sierpnia 2013 13:32
sas-anka

Aniu, najpierw, wejdź  w pamięć telefonu i zobacz ile masz dostępnej pamięci, następnie wyjmij kartę pamięci i wejdź znów w pamięć telefonu i sprawdź czy masz tyle samo pamieci dostępnej czy mniej. Jeśli tyle samo to znaczy że nie widzi karty pamięci, jeśli mniej znaczy widzi. Lub jeśli masz coś zapisane na tej karcie to sprawdź czy masz to w telefonie, zdjęcie np jakieś, jesli nie ma znaczy nie widzi. Jaki to jest telefon?

ok,zrobione,karte pamięci widzi...problem w tym,że nowych aplikacji nie zapisuje na karcie a w pamięci telefonu...telefon to mini smartpfone samsung gt-s 557 OI
09 sierpnia 2013 13:39
ania37

No właśnie nie mogę przenieść...bo są one w pamieci wewnętrznej i nie mogę tym sposobem co opisałaś przenieść...
Moje inne pytanie,może być tak,że mam za duża kartę sd i mój smartpfone jej nie widzi lub nie odczytuje?

Jaki smartfon?
09 sierpnia 2013 13:41
ania37

ok,zrobione,karte pamięci widzi...problem w tym,że nowych aplikacji nie zapisuje na karcie a w pamięci telefonu...telefon to mini smartpfone samsung gt-s 557 OI

w takim razie kolejny krok, znajdź w opcjach idaj formatuj kartę pamięci, uwaga wszystko co masz na karcie pamieci zapisane zniknie
09 sierpnia 2013 13:43
sas-anka

w takim razie kolejny krok, znajdź w opcjach idaj formatuj kartę pamięci, uwaga wszystko co masz na karcie pamieci zapisane zniknie

no,nie chcę formatować,bo mam różne potrzebne mi tu w De rzeczy,ale w Polsce przejdę się do serwisu i zapytam co jest nie tak...
09 sierpnia 2013 13:52
tak się składa że sama pracuję w takim serwisie:), wymiana wersji oprogramowania pomoże, niektóre wersje androida tak mają
 
to co każdy przeciętny użytkownik moze zrobić sam to tak jak napisałam, zanim pójdziesz do serwisu, zgraj wszystko co Ci potrzebne na kompa
09 sierpnia 2013 13:57
ok,dziękuję bardzo...właśnie problem w tym,że ja zielona jak szczypiorek,nie potrafię zgrać na pc i potem zpowtotem na smartpfona ;(
09 sierpnia 2013 13:59
misiekFfm

Jaki smartfon?

to mini Samsung GT-S557 OI
09 sierpnia 2013 14:00
Aż się zalogowałam jeszcze raz bo już miałam odchodzić, a kabel do tel masz?
09 sierpnia 2013 14:06
sas-anka

Aż się zalogowałam jeszcze raz bo już miałam odchodzić, a kabel do tel masz?

tak,ale w domu w Polsce.
09 sierpnia 2013 14:21
no to raczej nie podziałamy...
09 sierpnia 2013 14:29
dotyczy baterii w lapku cytuję mojego syna informatyka:
w starych laptopach ,w nowych nie i nie traci mocy tylko pojemność,a pojemności traci również normalnie z biegiem czasu jak każdy kondenstator
09 sierpnia 2013 14:36 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No to ja mam pytanko.Instalując Windows nieopatrznie załozyłam konto z niepełnymi uprawnieniami administratora.Teraz mam z tym problem,bo po dołozeniu RAM-u czasem wyskakuje mi BSOD ,a nie mogę odczytać pilku minidump,bo przy kazdej próbie wyskakuje mi informacja,że muszę miec pełne uprawnienia.Próbowałam załozyć nowe konto,ale to nie bardzo funkcjonuje.Pytanie brzmi:Czy istnieje jakiś sprytny sposób zmiany ustawień,czy muszę przeinstalować system i przy nowej instalacji po prostu załozyć konto z pełnymi uprawnieniami?Mam też zainstalowanego Linuksa,moze z niego dałoby radę odczytać te pliki,bo kody z Blue screena wyraźnie wskazują na błąd sprzetowy,a nie systemowy.

Tinka , jesli się jeszcze n ie uporałaś z problemem to cytuję :
trzeba zalgowac sie na wbudowane konto administratora
09 sierpnia 2013 14:45
emilia

No chyba masz winowajce ... Moze zamien nowa na stara i sprawdz, czy wolno, ale dziala poprawnie.

Też mam nadzieję,ze to tylko to.Zmienię kość i jeszcze na noc przeskanuję memtestem.Wygląda na to,że dałam sobie bubel wcisnąć
09 sierpnia 2013 16:47
sas-anka

no to raczej nie podziałamy...

a przez łacze Bluetooth?