Komputerowe SOS

19 marca 2017 09:45 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

Orimku mnie z forum wylogowywuje z automatu strony otworzyc nie moge,,,,,,,czasu mnie to kosztuje....wciskam zapamietaj a tu dupa,,,,,,,,wylogowana od nowa meil,,itd wielkie dzieki,,,,,,,

moze to wina przegladarki lub naszego forum.Wiez ze tu rozne rzeczy sie dzieja jesli chodzi o sprawy informatyczne.
Proponuje oczyscic rejestr,historie przegladania i zrobic sprzatanie dysku.Defragmentacja tez nie zazkodzi.Wszystko to zrobisz np. przy pomocy CClean.
19 marca 2017 09:52 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

moze to wina przegladarki lub naszego forum.Wiez ze tu rozne rzeczy sie dzieja jesli chodzi o sprawy informatyczne.
Proponuje oczyscic rejestr,historie przegladania i zrobic sprzatanie dysku.Defragmentacja tez nie zazkodzi.Wszystko to zrobisz np. przy pomocy CClean.

Orimku to zrobie w domu ja ciemna Babka tego sie nie tykam to nie zmiana pampersa.. a jak mnie calkiem wywali........nima to tamto ja z 13 go........nie zrobie tego.....bede sie tak meczyc ale bardzo Ci dziekuje...
21 marca 2017 09:45 / 1 osobie podoba się ten post
Kurczaki pieczone moze mi doradzicie - sytuacja wyglada tak od miesiaca jestem odcieta od skypa - po tym jak nie bylo pradu przez pdp - wpisuje haslo komunikat twoje dane logowania zostaly nie rozpoznane, potem doszlam do wniosku ze konto zostalo zawieszone

nie wiem dlaczego. Probowalam utworzyc nowe konto nie ma szans ... odinstalowalam skype i zainstalowalam ponownie bez efektu.

Ja juz nie mam wyobrazni - juz nie mowiac jestem odcieta od rodziny :(
21 marca 2017 10:22 / 1 osobie podoba się ten post
Brzozahej

Kurczaki pieczone moze mi doradzicie - sytuacja wyglada tak od miesiaca jestem odcieta od skypa - po tym jak nie bylo pradu przez pdp - wpisuje haslo komunikat twoje dane logowania zostaly nie rozpoznane, potem doszlam do wniosku ze konto zostalo zawieszone

nie wiem dlaczego. Probowalam utworzyc nowe konto nie ma szans ... odinstalowalam skype i zainstalowalam ponownie bez efektu.

Ja juz nie mam wyobrazni - juz nie mowiac jestem odcieta od rodziny :(

pozostaje pisac do administratora o odblokowanie konta.Jet tam chyba taka obcja na Skype.