Ogrodnictwo

16 kwietnia 2018 13:30 / 1 osobie podoba się ten post
Dostałam lawendę od mojej pannicy.
16 kwietnia 2018 16:42 / 1 osobie podoba się ten post
Posadziłem 4 róże wielkokwiatowe, jeżynę bezkolcową i przyciąłem winogrona, właścicielka zadowolona.
16 kwietnia 2018 16:55 / 3 osobom podoba się ten post
Też się pochwalę, dostałam pietruszkę i seler , melisę z kuchni posadziłam wszystko w ogródku ziołowym. Tymianek przezimował, mięta też . Jutro jedziemy kupować zioła inne.
16 kwietnia 2018 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Też się pochwalę, dostałam pietruszkę i seler , melisę z kuchni posadziłam wszystko w ogródku ziołowym. Tymianek przezimował, mięta też . Jutro jedziemy kupować zioła inne.

Nie zrobiłam zdjęć, cały dzień pada, tulipany sie nie otworzyły . Dorotee, ja jak sadzę zioła to daję na ziemię pod flance taką czarną otulinę. Zioła są czyste bez piachu a i wilgoć dłużej trzyma . Fajna rzecz.
16 kwietnia 2018 21:22 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Nie zrobiłam zdjęć, cały dzień pada, tulipany sie nie otworzyły . Dorotee, ja jak sadzę zioła to daję na ziemię pod flance taką czarną otulinę. Zioła są czyste bez piachu a i wilgoć dłużej trzyma . Fajna rzecz.

W domu to mam pod truskawki, zobaczę tutaj 
16 kwietnia 2018 21:56
opiekun.5

Posadziłem 4 róże wielkokwiatowe, jeżynę bezkolcową i przyciąłem winogrona, właścicielka zadowolona.

Szkoda,ze nie dajesz zdjec roz,bede musiala wrocic do twojego bloga i ogladac te co dales kiedys
23 kwietnia 2018 06:30 / 5 osobom podoba się ten post
No to trochę ogrodu ..... Tawułka, jeszcze sie nie wybarwiła .
24 kwietnia 2018 14:53 / 1 osobie podoba się ten post
Urlop spędzam na działce. Próbuję się z ogrodem, jak na załączonym obrazku widać czeka mnie wyrywanie trawy. Drogie opiekunki proszę o poradę. Nie mam pomysłu na puste miejsca między tulipanami.
24 kwietnia 2018 15:23
Magdalenka

Urlop spędzam na działce. Próbuję się z ogrodem, jak na załączonym obrazku widać czeka mnie wyrywanie trawy. Drogie opiekunki proszę o poradę. Nie mam pomysłu na puste miejsca między tulipanami.

To wygląda na perz, trudny do usunięcia bo ciągle odrasta.
24 kwietnia 2018 15:32 / 3 osobom podoba się ten post
Magdalenka

Urlop spędzam na działce. Próbuję się z ogrodem, jak na załączonym obrazku widać czeka mnie wyrywanie trawy. Drogie opiekunki proszę o poradę. Nie mam pomysłu na puste miejsca między tulipanami.

Tulipna krótko kwitnie . Musisz cos dać niskiego i długo kwitnącego . O ja mam tak .... 
24 kwietnia 2018 22:41 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

No to trochę ogrodu ..... Tawułka, jeszcze sie nie wybarwiła .

To ja nie wiedzialam,ze ty masz taki ogrod!!! No przeca ty tam musisz duzo roboty robic,jestem w szoku!!! To sie trza uklonic bo masz reke do kwiatow,nie ma to tamto,pieknie az sie kce do domostwa wracac,bardzo ladne.
25 kwietnia 2018 06:56 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

To ja nie wiedzialam,ze ty masz taki ogrod!!! No przeca ty tam musisz duzo roboty robic,jestem w szoku!!! :zaskoczenie1: To sie trza uklonic bo masz reke do kwiatow,nie ma to tamto,pieknie az sie kce do domostwa wracac,bardzo ladne. :serce:

Nie mam dużego ogrodu, własnie dlatego robię tak jak widać . Wsadzam cebulki gdzie się da po katach, bo inne rosliny i kwiaty muszą mieć trochę wolnego miejsca. Lubię a wręcz kocham pracę w ogrodzie . Mam też malutki warzywnik, dzisiaj zrobię fotkę.
03 maja 2018 12:26 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

jesli chodzi o rosliny na nic nie jest za wczesnie ani za pozno.Krzewy sprzedaja w doniczkach wiec tylko przesadzic,rosliny dwuletnie to jest teraz pora na sadzenie, aby w przyszlym roku zakwitly.Z cebulowych - mozna sadzic wszystko poniewasz sa uspione a po otrzmaniu dobrego podloza ukorzenia sie do mrozow i w przyszlym roku zakwitna.Teraz kwiaty ogrodowe sa krzyzowka botaniczna kwitna i rosna caly rok.Mam przyklad w pazdzierniku kupilam lilie o pieknej nazwie "Maria Kaczynska" i pod koniec listopada zakwitla w ogrodzie ale krotki byl zywot bo przymarzla.A w tym roku wcale nie wyszla z ziemi.

Cytuję swoj wpis z 2013 roku . He,he,he dawno to było . Ogród to dopiero zaczynam robić . Po moich wyjzdach zostały tylko wspomnienia po starym ogrodzie . Robimy teraz nowy ....
03 maja 2018 14:47 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Tulipna krótko kwitnie . Musisz cos dać niskiego i długo kwitnącego . O ja mam tak .... 

Dziękuję Mleczko. Kupiłam 40 cebulek mieczyków. Wsadzę je w puste miejsca. W głębi działki mam takie kwiaty, część przeniosę pod siatkę.
03 maja 2018 14:52 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

To wygląda na perz, trudny do usunięcia bo ciągle odrasta.

Mam całą działkę w dzikiej trawie, walczę z tym od początku. W tym roku zostało mało, liczę, że posadzę kwiaty i trawa zginie.