Dla tych co maja doła

04 lutego 2015 22:49 / 3 osobom podoba się ten post
kika1

Kasienko, kto sprawca Twojej bezsennosci jest???
Kasienko... to byl najwspanialszy dzien, dzien w ktorym mialam mozliwosc w realu poznac Cie.
Piszac, czytajac, rozmawiajac z Toba ma sie wrazenie, ze zadne potopy bez nas...
Buziaki - kika 1

Ja zawsze chodzę spać ok.północy:)To dla mnie jeszcze wczesna godzina:):):)Skończyłam właśnie pakowanie-jutro kierunek Wrocław:)
 
Kikusia - i nawzajem,żadne potopy bez nas:):):):):):)
04 lutego 2015 22:52 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Ivanilka! Wiesz Ty co? To może już za wczasu zaczniemy się rozglądać za jakimś wolnym mostem do zamieszkania. Jakoś się dogadamy.

To ja proponuję jakiś mily most np na Majorce,żebyśmy nie zmarzły za bardzo :))
04 lutego 2015 22:53 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ja zawsze chodzę spać ok.północy:)To dla mnie jeszcze wczesna godzina:):):)Skończyłam właśnie pakowanie-jutro kierunek Wrocław:)
 
Kikusia - i nawzajem,żadne potopy bez nas:):):):):):)

a prezenty dla tych najkochańszysz zakupione, też będziesz dopłacać do busa ?? :)
04 lutego 2015 22:59 / 3 osobom podoba się ten post
Dagmara

a prezenty dla tych najkochańszysz zakupione, też będziesz dopłacać do busa ?? :)

Ja Dagusiu jestem w  domku:)od ponad tygodnia:)Zasłużony urlop:)Pociągiem jedziemy bo auto zajeździłam w zeszłą sobotę:( Prezenty zakupione jeszcze w D :)W niedzielę mamy chrzciny najmłodszego wnuka.
04 lutego 2015 23:00 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Plan ulropowy dzisiaj potwierdzony... spotykamy sie sie zatem na Starym Rynku w Poznaniu w srodku upalnego lipca:)))
Termin do dogadania sie!!!
Kto chetny prosze o dopisywanie sie...  od polowy lipca... o godz. 12.oo... Stary Rynek, ogrodek naprzeciw Koziolkow:)

Kika1 ! Ja faktycznie jak się nic nie zmieni to będę mieć lipiec wolny więc wszystko jest możliwe. 
04 lutego 2015 23:04 / 1 osobie podoba się ten post
Andrejko! I nawzajem. Ja też uważam Cię za bardzo miłą, życzliwą, pomocną  i ciepłą osobę
04 lutego 2015 23:05
slonecznie

Przyłączam się:).

Dziękuję.
04 lutego 2015 23:08
kasia63

Ja Dagusiu jestem w  domku:)od ponad tygodnia:)Zasłużony urlop:)Pociągiem jedziemy bo auto zajeździłam w zeszłą sobotę:( Prezenty zakupione jeszcze w D :)W niedzielę mamy chrzciny najmłodszego wnuka.

wiem wiem, ze jesteś w domku, dokładnie wszystko czytam codziennie :) o prezentach się domyślałam, ale o chrzcinach dzięku temu wpisowi się dowiedziałam, słodkiej zabawy :)
04 lutego 2015 23:09 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

To ja proponuję jakiś mily most np na Majorce,żebyśmy nie zmarzły za bardzo :))

Tylko Ivanilka jak my bez kasy na tę Majorkę dotrzemy? Wpław? Trochę za daleko.
04 lutego 2015 23:18 / 1 osobie podoba się ten post
ja  chyba tez,  tylko cholera dwa razy nie chcieli mi dać prawka, za dobra byłam :)
04 lutego 2015 23:24 / 1 osobie podoba się ten post
Już ja tam wolę "siama"Naumiem się i będę jeździła:)Quadzik fajna sprawa ,ale na zimę nie za bardzo,po uszach daje:) A Ty jestes wariatka-mogłaś sobie krzywdę zrobić!Oooooo, z Tobą jako szalonym kierowcą to na pewno nie pojeżdżę :)
Naprawa naszej Hondy= jeden miesiąc w D........i tak szwajcarskie zaskórniaki zamiast na płot,  pojdą na moją naukę jazdy......Masakra:( Nie zniecheciło mnie to ,tylko nie wiem czy zacznę ten kurs bo muszę we Wro dłużej zostać a kurs od 12-ego się zaczyna.Chyba ,że jakąś inną szkółke znajdę może.
 
04 lutego 2015 23:25 / 3 osobom podoba się ten post
Ja wogóle nie podchodze bo jestem za dobra. xD
04 lutego 2015 23:32
kasia63

Ja Dagusiu jestem w  domku:)od ponad tygodnia:)Zasłużony urlop:)Pociągiem jedziemy bo auto zajeździłam w zeszłą sobotę:( Prezenty zakupione jeszcze w D :)W niedzielę mamy chrzciny najmłodszego wnuka.

Kasiu jak Ci zazdraszczam , tez w niedziele sa chrzciny mojego wnuczka , a ja w De bbbuuuuuu.....
05 lutego 2015 07:54 / 5 osobom podoba się ten post
Zaraz wyobrazilam sobie,ze z Toba jechac ,to jak w filnie z Louisem de Funés jechala siostra zakonna  na zakretach ))))