Dla tych co maja doła

04 lutego 2015 22:28 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

ach te cycki !!!! ale chyba lepiej więcej jak mniej :)))) ja bym swoje przeniosła na posladki.Oki, Jaka laska !!!!!!!!!!!!!!!!

Michasiu poczworne dwojeczki przynosza szczescie:))) i w tym wlasnie dobrym czasie Twoj post sie ukazal. Czekam na zwiastuny:)))
04 lutego 2015 22:29 / 1 osobie podoba się ten post
Ale to dobrze akurat, bo wtedy ty byś wymagała opieki, a w ogłoszeniu by pisały agencje, że zlecenie jest do pani z laską :D
04 lutego 2015 22:31 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

ach te cycki !!!! ale chyba lepiej więcej jak mniej :)))) ja bym swoje przeniosła na posladki.Oki, Jaka laska !!!!!!!!!!!!!!!!

Ha,ha,ha......to ale byś furorę zrobiła. Z cyckami na tyłku, super.
04 lutego 2015 22:31
tyciek

Słonecznie- wygrywałam -a to bony pieniężne (były takie -daaawno temu) , a to płytę ( winylową- były takie daaawno temu ), książkę arcyciekawą ( "  O anarchiźmie i anarchosyndykaliźmie " K.Marksa !!! ) a. raz piątkę w dużego lotka. I całą wygraną , cichcem po kryjomu przesłałam na pomoc Armenii ( Armenię nawiedziło wtedy straszne trzęsienie ziemi , poleciałam też oddać krew dla nich) no i skończyło się wygrywanie.... od tamtego czasu z dóbr materialnych nic mi nie wpadło za friko ... coś jest w tym przesądzie, że nie wolno dzielić się wygraną ... ale - nie żałuję ! oni mieli ruiny, strach, ból i rozpacz . Ja radosne, spokojne życie ....

Nie mogę wyjść z podziwu, ze całą kasę oddałaś potrzebującym- jesteś naprawdę niesamowita:)
Ja bym na pewno całej nie oddała, bo wyznaję zasadę, że nie tylko innym ludziom powinno się pomagać, ale i sobie samemu.
Podziwiam raz jeszcze-niesamowite, na prawdę.
04 lutego 2015 22:34 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Ha,ha,ha......to ale byś furorę zrobiła. Z cyckami na tyłku, super.

Hahaha no dokładnie!
Aż mnie ciśnie napisać, że dla facetów to nie lada gratka by była-cycki i pupa w jednym miejscu=mniej wysiłku, a więcej frajdy. Mam nadzieję, że nikogo tym nie uraziłam.
04 lutego 2015 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

Alinko... nie zgadzam sie z tym, ze jestes pesymistka, wystarcdzy spojrzec na Twoj awatar.
W/g  mnie jestes ciepla, mila, akspetujasca roznice zdan... osoba.
Mam cicha nadzieje /mieszkamy w tym samym miescie/ ze spotkamy i pogdamy sobie:)
 

Bóg zapłać za dobre słowo. Bardzo chętnie. Najlepiej jak będzie ciepło i na Strym Rynku postawią ogródki. Ale bym się piwa napiła. Jaka to frajda tak sobie usiąść, nic nie musieć i wypić takie zimniutkie piwko. 
04 lutego 2015 22:35 / 5 osobom podoba się ten post
Alina

Ha,ha,ha......to ale byś furorę zrobiła. Z cyckami na tyłku, super.

Robię furorę z tyłkiem trochę za płaskim i kupuje majtki z wypychaczami  i wtedy na biust nikt nie patrzy i na twaez tylko na dupsko haha półwiekowe i jeszcze trochę :)))))))))))
04 lutego 2015 22:35 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

Alinko... nie zgadzam sie z tym, ze jestes pesymistka, wystarcdzy spojrzec na Twoj awatar.
W/g  mnie jestes ciepla, mila, akspetujasca roznice zdan... osoba.
Mam cicha nadzieje /mieszkamy w tym samym miescie/ ze spotkamy i pogdamy sobie:)
 

Brakuje Romany, nikt uwagi nie zwraca na byki ortograficzne;(
 
04 lutego 2015 22:38 / 3 osobom podoba się ten post
kika1

Brakuje Romany, nikt uwagi nie zwraca na byki ortograficzne;(
 

Ja zwracam ,tylko się narażać nie chcę na wieczne potępienie:):):):)
04 lutego 2015 22:39 / 3 osobom podoba się ten post
slonecznie

Hahaha no dokładnie!
Aż mnie ciśnie napisać, że dla facetów to nie lada gratka by była-cycki i pupa w jednym miejscu=mniej wysiłku, a więcej frajdy. Mam nadzieję, że nikogo tym nie uraziłam.

Ha,ha,ha......normalnie zarżałam ze śmiechu aż biedną kotkę wystraszyłam.
04 lutego 2015 22:40
kika1

Brakuje Romany, nikt uwagi nie zwraca na byki ortograficzne;(
 

Właśnie niedawno też o niej pomyślałam. Szkoda, że jej z nami nie ma.
04 lutego 2015 22:41 / 2 osobom podoba się ten post
slonecznie

Nie mogę wyjść z podziwu, ze całą kasę oddałaś potrzebującym- jesteś naprawdę niesamowita:)
Ja bym na pewno całej nie oddała, bo wyznaję zasadę, że nie tylko innym ludziom powinno się pomagać, ale i sobie samemu.
Podziwiam raz jeszcze-niesamowite, na prawdę.

Słonecznie , oddałabyś , na pewno,  gdybyś tak jak ja wtedy, przeczytała o maleńkim dziecku , które przeżyło w wannie ,osłonięte trupem matki ... (kąpała dziecko kiedy nadszedł kataklizm) :(  .  potem dorzuciłam, już oficjalnie, ze swoich i mężowych poborów . Bez żalu i zastanawiania się .Pieniądze są dla mnie ( i pewnie dla wszystkich )  środkiem , nie celem. Kocham je - wydawać ! Ale - jeśli ktoś ich potrzebuje bardziej niż ja - to bye , bye kaska , ja cię jeszcze dopadnę i wydam ! 
04 lutego 2015 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Bóg zapłać za dobre słowo. Bardzo chętnie. Najlepiej jak będzie ciepło i na Strym Rynku postawią ogródki. Ale bym się piwa napiła. Jaka to frajda tak sobie usiąść, nic nie musieć i wypić takie zimniutkie piwko. 

Plan ulropowy dzisiaj potwierdzony... spotykamy sie sie zatem na Starym Rynku w Poznaniu w srodku upalnego lipca:)))
Termin do dogadania sie!!!
Kto chetny prosze o dopisywanie sie...  od polowy lipca... o godz. 12.oo... Stary Rynek, ogrodek naprzeciw Koziolkow:)
04 lutego 2015 22:43 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

 Panikara wie jak pocieszac panikarę hihi.
Moja pdp też dostała 300 € podwyżki,ale i tak płaci mniej niz w innych agencjach,a rodzina zamozna,no ale wiesz....skapstwo sie odzywa.
Ja jestem tak rozhisteryzowana,że nawet za wynajem mieszkania mojej corki,zamiast 1-go ,zapłaciłam już 20 -go ,żeby nie zapomnieć. Facet zaskoczony,zadzwonił do mnie i pyta o co chodzi hihi. 
Do Szwajcarii nie chcialabym jechac,choć stąd mam blisko. Teraz tam drożyzna ,a za wypłate w € jakoś mi się nie uśmiecha...

Ivanilka! Wiesz Ty co? To może już za wczasu zaczniemy się rozglądać za jakimś wolnym mostem do zamieszkania. Jakoś się dogadamy.
04 lutego 2015 22:44 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ja zwracam ,tylko się narażać nie chcę na wieczne potępienie:):):):)

Kasienko, kto sprawca Twojej bezsennosci jest???
Kasienko... to byl najwspanialszy dzien, dzien w ktorym mialam mozliwosc w realu poznac Cie.
Piszac, czytajac, rozmawiajac z Toba ma sie wrazenie, ze zadne potopy bez nas...
Buziaki - kika 1