Dla tych co maja doła

04 lutego 2015 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Ja wygrałam. Dawno temu w totolotka z jeszcze wtedy moim narzeczonym. Pojechaliśmy za to w podróż poślubną. Ale odtąd nic. Posucha ;(

Chciałam temat na bardziej pozytywny zmienić, a tu ciągle ta susza tak powraca i powraca...od tego zaczęło mnie już suszyć :D :D
Kurczę, WSTENGA gratulacje z powodu tamtej wygranej i ...ci zazdroszczę, też bym chciała bardzo, ale przynamniej wiem, że to możliwe.
04 lutego 2015 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
slonecznie

Chciałam temat na bardziej pozytywny zmienić, a tu ciągle ta susza tak powraca i powraca...od tego zaczęło mnie już suszyć :D :D
Kurczę, WSTENGA gratulacje z powodu tamtej wygranej i ...ci zazdroszczę, też bym chciała bardzo, ale przynamniej wiem, że to możliwe.

No wiesz, to już prawie 20 lat. Miłoby było znowu coś trafić. Nie była to zawrotna kwota, ale na 2 tygodnie starczyło + kieszonkowe. Teraz mogłaby być troche większa kwota. Córa niedlugo na studia będzie szła ;))))))
04 lutego 2015 22:13 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mnie najbardziej pasowałoby przejechanie do innej rodziny na 2 miesiące. Potem zrobie soebie długi urlop.
Mam nadzieję,że coś się ruszy bo inaczej,juz widzę się pod mostem..

Nie wiedziałam, że wypowiedzieli umowę. Moja babcia coś też mi stękneła, że płaci za mnie o 300 euro więcej więc nie wiem czy tutaj wrócę. Może zdecyduje się na osobę z gorszą znajomościa języka aby było taniej. Ivanilko! Spokojnie. Jaki most kochana ? Nie będzie żadnego mostu. Pomyśl ile osób robiło sobie przerwę świąteczną i ruszyło do pracy po nowym roku. Część zjedzie pod koniec lutego, a część pod koniec marca. A może znów pojedziesz do Szwajcarii ?
04 lutego 2015 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
Dobijasz mnie na całości kobieto - jak mój stary mówi ,,,,))))))))))) rozmiar proszę i w maju dostaniesz ha,ha i komunii nie przełożysz a do mnie na Mazury po sweterk przyjedziesz:)))))))))))))))))))))))))))))
04 lutego 2015 22:19 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Nooo

Alinko... nie zgadzam sie z tym, ze jestes pesymistka, wystarcdzy spojrzec na Twoj awatar.
W/g  mnie jestes ciepla, mila, akspetujasca roznice zdan... osoba.
Mam cicha nadzieje /mieszkamy w tym samym miescie/ ze spotkamy i pogdamy sobie:)
 
04 lutego 2015 22:20 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

No wiesz, to już prawie 20 lat. Miłoby było znowu coś trafić. Nie była to zawrotna kwota, ale na 2 tygodnie starczyło + kieszonkowe. Teraz mogłaby być troche większa kwota. Córa niedlugo na studia będzie szła ;))))))

To trzeba w kolekturze Lotto te argumenty przedstawić;)
Co do tych studiów-sama dopiero to przerabiałam i jeśli mogę się podzielić tym co teraz już wiem, to to, że niektóre kierunki nie mają w Polsce przyszłości na ten moment, bo albo jest przesyt, albo uczelnia z danym kierunkiem wyprzedza polski rynek pracy-wtedy praca czeka za granicą, ale trzeab mieć doświadczenie-często zagraniczne (czyli staże np.: w wakacje). To mój kolejny ważny wniosek: doświadczenie przede wszystkim, studia na drugim miejscu-gdybym teraz zaczęła poszłabym zaocznie. Moim zdaniem parcie na studia dzienne, które pochłaniają dużo więcej czasu, a tym samym bardzo utrudniają zdobycie doświadczenia jest nieuzasadnione z punktu widzenia tego jakie wymagnia ma nasz rynek pracy.Takie mam na ten moment wnioski odnośnie studiów i rynku pracy dla nas-młodych.
04 lutego 2015 22:20 / 3 osobom podoba się ten post
Alina

Nie wiedziałam, że wypowiedzieli umowę. Moja babcia coś też mi stękneła, że płaci za mnie o 300 euro więcej więc nie wiem czy tutaj wrócę. Może zdecyduje się na osobę z gorszą znajomościa języka aby było taniej. Ivanilko! Spokojnie. Jaki most kochana ? Nie będzie żadnego mostu. Pomyśl ile osób robiło sobie przerwę świąteczną i ruszyło do pracy po nowym roku. Część zjedzie pod koniec lutego, a część pod koniec marca. A może znów pojedziesz do Szwajcarii ?

 Panikara wie jak pocieszac panikarę hihi.
Moja pdp też dostała 300 € podwyżki,ale i tak płaci mniej niz w innych agencjach,a rodzina zamozna,no ale wiesz....skapstwo sie odzywa.
Ja jestem tak rozhisteryzowana,że nawet za wynajem mieszkania mojej corki,zamiast 1-go ,zapłaciłam już 20 -go ,żeby nie zapomnieć. Facet zaskoczony,zadzwonił do mnie i pyta o co chodzi hihi. 
Do Szwajcarii nie chcialabym jechac,choć stąd mam blisko. Teraz tam drożyzna ,a za wypłate w € jakoś mi się nie uśmiecha...
04 lutego 2015 22:21 / 7 osobom podoba się ten post
slonecznie

Życzę drugiej wypłaty:D
A tak zmieniając temat- czy któraś z was coś kiedyś wygrała w którąś z gier losowych jak totek? Nie pytam o duże sumy, bo wtedy by was tu nie było, ale np.: za 5 cyfr w totka jest jakieś 5 ty.zł. Udało się kiedyś komuś? Ja puszczam z moją dobrą koleżanką raz do roku i na razie lipa:(

Słonecznie- wygrywałam -a to bony pieniężne (były takie -daaawno temu) , a to płytę ( winylową- były takie daaawno temu ), książkę arcyciekawą ( "  O anarchiźmie i anarchosyndykaliźmie " K.Marksa !!! ) a. raz piątkę w dużego lotka. I całą wygraną , cichcem po kryjomu przesłałam na pomoc Armenii ( Armenię nawiedziło wtedy straszne trzęsienie ziemi , poleciałam też oddać krew dla nich) no i skończyło się wygrywanie.... od tamtego czasu z dóbr materialnych nic mi nie wpadło za friko ... coś jest w tym przesądzie, że nie wolno dzielić się wygraną ... ale - nie żałuję ! oni mieli ruiny, strach, ból i rozpacz . Ja radosne, spokojne życie ....
04 lutego 2015 22:22 / 3 osobom podoba się ten post
ach te cycki !!!! ale chyba lepiej więcej jak mniej :)))) ja bym swoje przeniosła na posladki.Oki, Jaka laska !!!!!!!!!!!!!!!!
04 lutego 2015 22:23
No mam doła już teraz na maksa ;(((((((((((((((( Busiarz ciągle mi nie odbiera telefonu. Masakra. Miał jutro córkę odbierać, a dzisiaj potwierdzić godzinę. Jak mnie wystawił to chyba kogoś zamorduję ;(((((((((((((((((((((((((
04 lutego 2015 22:23 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Mnie najbardziej pasowałoby przejechanie do innej rodziny na 2 miesiące. Potem zrobie soebie długi urlop.
Mam nadzieję,że coś się ruszy bo inaczej,juz widzę się pod mostem..

Masz doświadczenie-to raz. Zarobiłaś teraz kasę-to dwa. Masz więc czas by coś znaleźć.
 
04 lutego 2015 22:25 / 2 osobom podoba się ten post
Nie musisz mieć, ja i bez laski się obejdę :))))))))))))
04 lutego 2015 22:25 / 1 osobie podoba się ten post
Nie musisz mieć, ja i bez laski się obejdę :))))))))))))
04 lutego 2015 22:26 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mnie najbardziej pasowałoby przejechanie do innej rodziny na 2 miesiące. Potem zrobie soebie długi urlop.
Mam nadzieję,że coś się ruszy bo inaczej,juz widzę się pod mostem..

Zartujesz sobie!!Napewno az tak zle nie jest zawsze jest wyjscie z sytuacji!!Po co sie zamartwiac za wczasu!!No i firma tez sie pewnie postara jest dobra opiekunka wiec szybko cos znajda:))
04 lutego 2015 22:26 / 3 osobom podoba się ten post
Przyłączam się:).