Piękne paznokcie

12 stycznia 2018 11:20 / 1 osobie podoba się ten post
Marta2

No nie jest to taka prosta sprawa jakby sie mogło wydawać.Swego czasu próbowałam,zakupiłam odpowiednie akcesoria.
Żel UV jest jednak gęsty i trudno się rozprowadza.Wprawę trzeba mieć i samemu,lewą ręką trudno jest.Nie można położyć zbyt grubej i nierównej warstwy bo brzydko to wygląda.I spiłować potem tak źle położony żel jest trudno.
Osobiście oddaję się wiec w ręce profesjonalistki,mojej ulubionej od lat Elwirki;))
Paznokcie dobrze zrobione wygladają ok przez miesiąc .Potem samemu można poprawić,skrócić,pociągnąć bezbarwnym lakierem.
Jeśli mimo wszystko chcesz sie sama pobawić to lampę UV moge ci sprezentować,mam i nie używam.

Poważnie nie używasz? Ja jednak zapaliłam się do posiadania więc jeśli chcesz się jej pozbyć chętnie przygarnę .
12 stycznia 2018 11:50 / 1 osobie podoba się ten post
Napisz Ivanilio adres do wysyłki na mail Darka.Najlepiej polski,jestem w Pl za 8 dni
12 stycznia 2018 13:54 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Po hybrydzie nie niszczą się paznokcie,no chyba że trafi się sadystkę zamiast fachowca :-). U mnie nie sprawdza się niestety lakier z utwardzaczem,a oddzielnie nałożony utwardzacz utrzymuje lakier około 3 dni. Wpadłam dlatego też na genialny pomysł,żeby zakupić sobie lampę i samodzielnie nakładać czy też uzupełniać hybrydkę jak jestem w De. To ciągłe zmywanie i nakładanie lakieru,potem suszenie denerwuje mnie,ale i często brakuje mi czasu i ochoty na takie zabiegi.
Jest bardzo duzy wybór takich lamp w necie ,a nakładanie lakieru to żadna filozofia,za to wygoda niesamowita. No,jak wypróbuję na sobie to się pochwalę efektami. 

Ten zwykły lakier to szybko złazi, ale Essie i bez utwardzacza trzyma tydzien i się ew. lekko zetrze, nawet wykonując prace domowe. A widziałam paznokcie po tych żelowych, czy tipsach, i wyglądały okropnie a hybryda to tez taka utwardzalna substancja , dlatego wolałam sie upewnić.
12 stycznia 2018 14:58
Tipsów żelowych,plastikowych czy innych,nikt już chyba nie nakłada,choć kiedyś były modne ach modne,im dłuższe tym modniejsze ha ha
Oczywiście że miałam takie
12 stycznia 2018 17:25 / 1 osobie podoba się ten post
Marta2

Tipsów żelowych,plastikowych czy innych,nikt już chyba nie nakłada,choć kiedyś były modne ach modne,im dłuższe tym modniejsze ha ha
Oczywiście że miałam takie

Nakłada, nakłada. Teraz jednak sa modne takie szpiczaste szpony i to się na tipsach robi ...chyba. Raczej nie da się wyhodować  takich w sposób naturalny. A może się mylę ?
12 stycznia 2018 19:25
doda1961

Nakłada, nakłada. Teraz jednak sa modne takie szpiczaste szpony i to się na tipsach robi:-) ...chyba. Raczej nie da się wyhodować  takich w sposób naturalny:-). A może się mylę ?

Doda ciebie też uprasza się o polski adres jakiś,bo marynowane rydze czekają.
12 stycznia 2018 20:05
Marta2

Doda ciebie też uprasza się o polski adres jakiś,bo marynowane rydze czekają.

W kwietniu 
12 stycznia 2018 20:22
doda1961

Nakłada, nakłada. Teraz jednak sa modne takie szpiczaste szpony i to się na tipsach robi:-) ...chyba. Raczej nie da się wyhodować  takich w sposób naturalny:-). A może się mylę ?

Moja Pdp ma takie paznokcie ,że  bez problemu mogłabym jej zrobić takie szpice. Poważnie , jej paznokcie, to jak tipsy.
09 marca 2018 12:39 / 1 osobie podoba się ten post
Obecnie ciekawy jest efekt syrenki, często stosowany z lakierami. Kolor efektu syrenki zmienia się zależnie od użytego lakieru. Jest łatwy i szybki w nakładaniu.
09 marca 2018 13:21 / 4 osobom podoba się ten post
gregorz111

Obecnie ciekawy jest efekt syrenki, często stosowany z lakierami. Kolor efektu syrenki zmienia się zależnie od użytego lakieru. Jest łatwy i szybki w nakładaniu.

Ooooo ....!
09 marca 2018 13:26 / 4 osobom podoba się ten post
gregorz111

Obecnie ciekawy jest efekt syrenki, często stosowany z lakierami. Kolor efektu syrenki zmienia się zależnie od użytego lakieru. Jest łatwy i szybki w nakładaniu.

Gregorz, a Ty jakiego używałeś ostatnio?
09 marca 2018 13:33 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Gregorz, a Ty jakiego używałeś ostatnio?

Samochodowego,kolor jakże modny przed laty:baham yellow.
24 sierpnia 2018 11:40
gregorz111

Obecnie ciekawy jest efekt syrenki, często stosowany z lakierami. Kolor efektu syrenki zmienia się zależnie od użytego lakieru. Jest łatwy i szybki w nakładaniu.

Chodzi o mają żonę ........!
12 lutego 2019 13:52
Ja pracuję za granicą 3 tygodnie na 1 wolnego. Przed każdym wyjazdem robię sobie sama paznokcie żelowe. Początkowo było trudno, ale się wprawiłam. Mam cały sprzęt, który wcale nie jest drogi. Przewagą tej metody jest dobra trwałość, bo praktycznie prawie zawsze efekt utrzymuje się przez cały okres pracy. Czasami małe poprawki muszę robić. Nauczyłam się tego z internetu https://ekosmetyczki.pl/zabiegi-kosmetyczne/paznokcie-hybrydowe/ Polecam wszystkim paniom, bo można sporo zaoszczędzić. Po wprawieniu się trochę można tworzyć prawdziwe cudeńka.
16 kwietnia 2019 10:55
Ja staram sie robic paznokcie w domowym zaciuszu. Duzo sie dowiedzialam z blogow tematycznych :) Mozna zaoszczedzic sporo kasy na kosmetyczce.