Dobre rady - domowe sposoby na wszystko

27 maja 2019 23:10 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

No np.po obiadku( bo u nas w Heimie zdrowotnie na 2gie sniad.jest owoc) bo Seniorzy trawią je już ciezko(mamy dobrego dietetyka!).Po obiedzie jogurt(nie nie owocowy-resztki z taśmy fabrycznej) tylko naturalny.A oliwa z solą to znana metoda na układ.kostny.Ja np. kocham sol! 

A Twoje nereczki też?
27 maja 2019 23:12 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Ja?????Nigdy w życiu:-)Ja tylko taką myśl, takie przesłanie właściwie miałam :hihi: A czy kto skorzysta to już jego sprawa:oklaski:

Już Ty dobrze wiedziałaś, że taka myśl na podatny grunt trafi 
Luke już dzisiaj zaczął psoty wymyślać, pewnie nawet będzie o nich śnił 
27 maja 2019 23:12 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

A Twoje nereczki też?:-)

Oj nie pomyślałam, a co?
27 maja 2019 23:13 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Uważam że stad "pochodzę" i tylko w tak fajnym gronie mogę się udzielac, tzn.chce!:aniolki:

Trafna decyzja
27 maja 2019 23:14 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Trafna decyzja:-)

A nie tylko na fejs zbokach
27 maja 2019 23:19 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Oj nie pomyślałam, a co?

Zaczną Ci trzeszczećA tak na serio to sól źle wpływa na mózg i serducho + nerki ,nadciśnienie z biegiem czasu mórowane.
27 maja 2019 23:22 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zaczną Ci trzeszczeć:-)A tak na serio to sól źle wpływa na mózg i serducho + nerki ,nadciśnienie z biegiem czasu mórowane.

Dzięki, od paru dobrych mc. bo niedoczynność tarcz.i się nasłuchałam "palec do solniczki..." A kiedyś żyłam nawet bez (oczywiście poza produktami z solą w składzie).Kurcze dzięki, tylko obawiam się że będzie ciężko bo chyba jestem"nałogowcem" nawet 2lampki solne mam.A niektórzy"cukruja" ja cukru czystego zero!
27 maja 2019 23:27 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Dzięki, od paru dobrych mc. bo niedoczynność tarcz.i się nasłuchałam "palec do solniczki..." A kiedyś żyłam nawet bez (oczywiście poza produktami z solą w składzie).Kurcze dzięki, tylko obawiam się że będzie ciężko bo chyba jestem"nałogowcem" nawet 2lampki solne mam.A niektórzy"cukruja" ja cukru czystego zero!

Walcz kobieto z tym nałogiem walcz! Tu chodzi o Twoje zdrowie!
27 maja 2019 23:28 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zaczną Ci trzeszczeć:-)A tak na serio to sól źle wpływa na mózg i serducho + nerki ,nadciśnienie z biegiem czasu mórowane.

I jak tu nie "wchodzić"? Przecież tak mili ludzie i wzajemnie się wspierający(ja tez) bez Hajtu....to  czysty ewenement teraz
27 maja 2019 23:31 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

I jak tu nie "wchodzić"? Przecież tak mili ludzie i wzajemnie się wspierający:aniolki:(ja tez:-)) bez Hajtu....to  czysty ewenement teraz

My same ewenementy są
27 maja 2019 23:32 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Już Ty dobrze wiedziałaś, że taka myśl na podatny grunt trafi :-)
Luke już dzisiaj zaczął psoty wymyślać, pewnie nawet będzie o nich śnił :-)

Od pomysłu do realizacji czasem długa droga a jak już ktoś flegmatyczną naturę ma ( nie o koledze tu pisze bo go nie znam personlich)to dużo wody może upłynąć
27 maja 2019 23:32 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Walcz kobieto z tym nałogiem walcz! Tu chodzi o Twoje zdrowie!

Możesz mi proszę doradzić jak nadmiar tej soli wypłukiwać stopniowo?może już mam jakies "kryształy" w srodku
27 maja 2019 23:34 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

I jak tu nie "wchodzić"? Przecież tak mili ludzie i wzajemnie się wspierający:aniolki:(ja tez:-)) bez Hajtu....to  czysty ewenement teraz

No dyć prowda
27 maja 2019 23:36 / 3 osobom podoba się ten post
Ja się przysiądę z boku, pozwolicie?
27 maja 2019 23:38 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zaczną Ci trzeszczeć:-)A tak na serio to sól źle wpływa na mózg i serducho + nerki ,nadciśnienie z biegiem czasu mórowane.

Przepraszam murowane miało być u otwarte