Dobre rady - domowe sposoby na wszystko

27 marca 2018 21:45 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To prawda z tym płynem do naczyń. No i w kuchni jest pomocna coca-cola, ale jej nie nalezy pić tylko np użyc do odkamieniania. Zawiera kwas fosforowy i działa.

O cocacoli nie wiedzialam a wnerwia mnie dla przykladu ta mala czesc styku miedzy kranem a zlewem,tam zbiera sie duzo kamienia,czyszcze ale tak zeby nie zniszczyc i zawsze cos tam zostaje. Musze sprobowac te cole.
27 marca 2018 21:47 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

O cocacoli nie wiedzialam a wnerwia mnie dla przykladu ta mala czesc styku miedzy kranem a zlewem,tam zbiera sie duzo kamienia,czyszcze ale tak zeby nie zniszczyc i zawsze cos tam zostaje. Musze sprobowac te cole.

Nasącz papierowy ręcznik, albo najlepiej watę colą , owiń to miejsce, zostaw na 2 godziny a potem czyść.
23 maja 2018 12:25
GrazynaM55

Ja mam sposób na zielone banany, wkładam do torebki banany i połówkę jabłka, na drugi dzień banany są żółciótkie. Mój dziadek to takich twardych nie zje bo ta jego proteza to tak na słowo honoru zrobiona jest. Inna rzecz to odpieranie cieżkich plam, cytryną i sodą.

Nigdy o tym nie słyszałam!? Zaraz wypróbuję. Pod warunkiem oczywiście, że uda mi się kupić dzisiaj zielone banany w Rewe. Dziękuję
30 października 2018 17:39
Active  Gel esemtan skin care z firmy schülke-} rewelacja!!!
27 maja 2019 22:13 / 3 osobom podoba się ten post
Zbliża się lato a więc musimy się nawadniać, Seniorzy i My Opiekunowie.A to co najlepiej nas-nasze komorki nawodni to: do wody niegazowanej dodajemy szczyptę soli, wyciskamy trochę soku z cytryny i dodany trochę miodu.To najtańszy i najlepszy napój na lato.Polecama "bliblajacym" pdp.lody,szejki i koktajle" Niech moc chłodu będzie   
między nami i tymi letnimi dniami"
27 maja 2019 22:42 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Zbliża się lato a więc musimy się nawadniać, Seniorzy i My Opiekunowie.A to co najlepiej nas-nasze komorki nawodni to: do wody niegazowanej dodajemy szczyptę soli, wyciskamy trochę soku z cytryny i dodany trochę miodu.To najtańszy i najlepszy napój na lato.Polecam:cheers:a "bliblajacym" pdp.lody,szejki i koktajle:lodowka:" Niech moc chłodu będzie   
między nami i tymi letnimi dniami":moje_wakacje:

Czyli NaCl+ Glukoza+ Vit.C domowej roboty i to bez wlewu 
27 maja 2019 22:54 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czyli NaCl+ Glukoza+ Vit.C domowej roboty :-)i to bez wlewu :oklaski:

Ależ Ty uczona jesteś!!!, no nie, proszę  Państwa, jesteśmy wszyscy pod wrażeniem, czyż nie?
zaskoczenie1:
27 maja 2019 22:55 / 3 osobom podoba się ten post
A dla naszych ścięgien i stawów trzymana w lodówce "mikstura" oliwa zasypana solą morską(taki żel) pół łyżeczki dziennie
27 maja 2019 22:57 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ależ Ty uczona jesteś!!!, no nie, proszę  Państwa, jesteśmy wszyscy pod wrażeniem, czyż nie?
zaskoczenie1:
:-)

Zawstydzasz mnie
27 maja 2019 22:59 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

A dla naszych ścięgien i stawów trzymana w lodówce "mikstura" oliwa zasypana solą morską(taki żel) pół łyżeczki dziennie :gotowanie1:

Elka zakładaj bloga Trudne sprawy -Dobre rady
27 maja 2019 23:02 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

A dla naszych ścięgien i stawów trzymana w lodówce "mikstura" oliwa zasypana solą morską(taki żel) pół łyżeczki dziennie :gotowanie1:

Dokładniej proszęMam to połkńąć ? Toż to słone 
27 maja 2019 23:02 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zawstydzasz mnie:niesmialy:

Oj tam, oj tam ,nie ma się co wstydzić, a i życia przecież szkoda na to,żeby grzecznym być 
Czy to przypadkiem nie Ty innych do tego zachęcałaś?
Żeby być niegrzecznym ,mam na myśli 
27 maja 2019 23:03 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Elka zakładaj bloga Trudne sprawy -Dobre rady:oklaski1::buziaki1:

Uważam że stad "pochodzę" i tylko w tak fajnym gronie mogę się udzielac, tzn.chce!
27 maja 2019 23:07 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dokładniej proszę:-)Mam to połkńąć ? Toż to słone :hihi:

No np.po obiadku( bo u nas w Heimie zdrowotnie na 2gie sniad.jest owoc) bo Seniorzy trawią je już ciezko(mamy dobrego dietetyka!).Po obiedzie jogurt(nie nie owocowy-resztki z taśmy fabrycznej) tylko naturalny.A oliwa z solą to znana metoda na układ.kostny.Ja np. kocham sol! 
27 maja 2019 23:09 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Oj tam, oj tam ,nie ma się co wstydzić, a i życia przecież szkoda na to,żeby grzecznym być :-)
Czy to przypadkiem nie Ty innych do tego zachęcałaś?:-)
Żeby być niegrzecznym ,mam na myśli 

Ja?????Nigdy w życiuJa tylko taką myśl, takie przesłanie właściwie miałam  A czy kto skorzysta to już jego sprawa