Dobre rady - domowe sposoby na wszystko

27 marca 2018 21:45 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To prawda z tym płynem do naczyń. No i w kuchni jest pomocna coca-cola, ale jej nie nalezy pić tylko np użyc do odkamieniania. Zawiera kwas fosforowy i działa.

O cocacoli nie wiedzialam a wnerwia mnie dla przykladu ta mala czesc styku miedzy kranem a zlewem,tam zbiera sie duzo kamienia,czyszcze ale tak zeby nie zniszczyc i zawsze cos tam zostaje. Musze sprobowac te cole.
27 marca 2018 21:47 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

O cocacoli nie wiedzialam a wnerwia mnie dla przykladu ta mala czesc styku miedzy kranem a zlewem,tam zbiera sie duzo kamienia,czyszcze ale tak zeby nie zniszczyc i zawsze cos tam zostaje. Musze sprobowac te cole.

Nasącz papierowy ręcznik, albo najlepiej watę colą , owiń to miejsce, zostaw na 2 godziny a potem czyść.
23 maja 2018 12:25
GrazynaM55

Ja mam sposób na zielone banany, wkładam do torebki banany i połówkę jabłka, na drugi dzień banany są żółciótkie. Mój dziadek to takich twardych nie zje bo ta jego proteza to tak na słowo honoru zrobiona jest. Inna rzecz to odpieranie cieżkich plam, cytryną i sodą.

Nigdy o tym nie słyszałam!? Zaraz wypróbuję. Pod warunkiem oczywiście, że uda mi się kupić dzisiaj zielone banany w Rewe. Dziękuję
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.