Dobre rady - domowe sposoby na wszystko

14 marca 2018 09:50 / 1 osobie podoba się ten post
Dobra rada nie doradzaj . Wyłamie sie i radzę :
Najprostszym sposobem na założenie internetu w domu, jest spłacenie długów. Zaden operator telefonii komórkowej nie bedzie ryzykował.  Dodam, że to służy stanowi ducha, uspokaja i nie zmusza do odrabiania i nadrabiania wpisów na forum, będąc już na szteli . W pospiechu pisze sie bzdety i wylewa gorzkie żale.  I to na tyle
 
17 marca 2018 18:55 / 2 osobom podoba się ten post
Nie pijcie kefiru - skutek opłakany . To widać 
17 marca 2018 19:49 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie pijcie kefiru - skutek opłakany . To widać :ubikacja2:

No niestety....jak tak pędzi to gubi się dystans. Tak oczekiwany od innych.
17 marca 2018 22:43 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

No niestety....jak tak pędzi to gubi się dystans. Tak oczekiwany od innych.

Jak to tak ? Pszesz jesteśmy tacy śmieśni. W tym internecie . I keine Grenzen. I w ogóle cały ten jargon i ampluaż    Od wierszopisarstwa po Ermitaż, od sekśismuuu po rozwolnienie mleczne ........ takie to śmieszne i prześmie(w)cze.....     wzruszyłam się.    I ta fantazja to od tego jest. Żeby bawić się na całego .     tak to jakoś szło     To gdzie w końcu ta potańcówka ?    Czy to najprzód trzeba wziąć ziarko fantazji żeby móc się w kole bawić doskonale ..?      
17 marca 2018 23:25 / 4 osobom podoba się ten post
Kama84

Jak to tak ? Pszesz jesteśmy tacy śmieśni. W tym internecie . I keine Grenzen. I w ogóle cały ten jargon i ampluaż :zaskoczenie:   Od wierszopisarstwa po Ermitaż, od sekśismuuu po rozwolnienie mleczne ........ takie to śmieszne i prześmie(w)cze.....     wzruszyłam się. :lol3:   I ta fantazja to od tego jest. Żeby bawić się na całego .  :cheerleaderka2:   tak to jakoś szło   :placz3:  To gdzie w końcu ta potańcówka ? :na wozku3:   Czy to najprzód trzeba wziąć ziarko fantazji żeby móc się w kole bawić doskonale ..? :taniec2:  :placze1:   

Nie umiemy różnić się pięknie i mocno.
18 marca 2018 08:01 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie umiemy różnić się pięknie i mocno.

Zwykłe - złośliwość , alienacja, grupowanie , brak tolerancji, inaczej - akceptacja? tak. dla wybranych; Cynizm, intrygi, podjazdy. Oraz za dużo tego, co łuskonośne mają.  Eeeeee tam ! Zresztą. To wszystko nic. Nic nie da . Góra decyduje i ustala, mozna sobie chciec lub nie chcieć.  I tak egal wyjdzie z tego        Społeczeństwo co się zowie.    
18 marca 2018 08:21 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie umiemy różnić się pięknie i mocno.

Nie potrafimy żyć obok siebie  (też) . A szkoda .
18 marca 2018 09:32 / 1 osobie podoba się ten post
Alergie utrudniaja wspolne zycie.
18 marca 2018 09:59 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Zwykłe - złośliwość , alienacja, grupowanie , brak tolerancji, inaczej - akceptacja? tak. dla wybranych; Cynizm, intrygi, podjazdy. Oraz za dużo tego, co łuskonośne mają.  Eeeeee tam ! Zresztą. To wszystko nic. Nic nie da . Góra decyduje i ustala, mozna sobie chciec lub nie chcieć.  I tak egal wyjdzie z tego :-)  :figiel:  :super:   Społeczeństwo co się zowie.  :lol1:  

Zarozumialstwo, przekonanie o wlasnej nieomylności, wyciąganie pochopnych i często mylnych wniosków. No.
18 marca 2018 10:06
tina 100%

Zarozumialstwo, przekonanie o wlasnej nieomylności, wyciąganie pochopnych i często mylnych wniosków. No.

No, racja.
18 marca 2018 10:07 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Alergie utrudniaja wspolne zycie.

Całe szczęscie nie jestem alergiczką i dlatego nie goni mnie w określonym kierunku  
18 marca 2018 10:29 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Całe szczęscie nie jestem alergiczką i dlatego nie goni mnie w określonym kierunku :ubikacja2: 

A to dlatego tutaj tak pusto
27 marca 2018 13:55 / 2 osobom podoba się ten post
Ja mam sposób na zielone banany, wkładam do torebki banany i połówkę jabłka, na drugi dzień banany są żółciótkie. Mój dziadek to takich twardych nie zje bo ta jego proteza to tak na słowo honoru zrobiona jest. Inna rzecz to odpieranie cieżkich plam, cytryną i sodą.
27 marca 2018 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Ja mam sposób na zielone banany, wkładam do torebki banany i połówkę jabłka, na drugi dzień banany są żółciótkie. Mój dziadek to takich twardych nie zje bo ta jego proteza to tak na słowo honoru zrobiona jest. Inna rzecz to odpieranie cieżkich plam, cytryną i sodą.

To musze sprobowac bom nie wiedziala,ze to pomaga. Jak juz jestem w temacie domowych sposobow to napisze,ze lubie myc umywalki,krany octem i soda. Pozniej przecieram recznikiem papierowym i wszedzie blysk. Fugi tyz dobrze wyszorowac soda. Jak piore firanki do dolewam do pojemnika na proszek troche plynu do naczyn,lepiej schodzi tluszcz dla przykladu z firanki,z kuchni.
27 marca 2018 21:41 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

To musze sprobowac bom nie wiedziala,ze to pomaga. Jak juz jestem w temacie domowych sposobow to napisze,ze lubie myc umywalki,krany octem i soda. Pozniej przecieram recznikiem papierowym i wszedzie blysk. Fugi tyz dobrze wyszorowac soda. Jak piore firanki do dolewam do pojemnika na proszek troche plynu do naczyn,lepiej schodzi tluszcz dla przykladu z firanki,z kuchni.

To prawda z tym płynem do naczyń. No i w kuchni jest pomocna coca-cola, ale jej nie nalezy pić tylko np użyc do odkamieniania. Zawiera kwas fosforowy i działa.