Oszukano mnie - córka podopiecznej to alkoholiczka

12 września 2013 15:47
...nie wiem co babcia napisala ale wlasnie przeczytalam Twoj profil... calkiem niezle sobie do tej pory radzilas:))) wynika z niego ze zostajesz w obecnym miejscu do pazdziernika... po czym zjezdzasz na jeden miesiac do Polski i w tym czasie bedziesz szukala czegos nowego... czyli nic naglego co wymagaloby naszej natychmiastowej pomocy... troche mi ulzylo...
12 września 2013 15:54 / 3 osobom podoba się ten post
kika1

...nie wiem co babcia napisala ale wlasnie przeczytalam Twoj profil... calkiem niezle sobie do tej pory radzilas:))) wynika z niego ze zostajesz w obecnym miejscu do pazdziernika... po czym zjezdzasz na jeden miesiac do Polski i w tym czasie bedziesz szukala czegos nowego... czyli nic naglego co wymagaloby naszej natychmiastowej pomocy... troche mi ulzylo...

Dała bym dyla ale nie moge mam zobowiąznie wobec tych ludzi. Kiedy mnie wystawiono w nocy za drzwi pośredniczka kolejna zresztą zawiozła mnie na to tu miejsce. Była tu opiekunka i zjechała we wtorek. a ja przez 10 dni mogłam tu mieszkać i żyć. Czyli poczuwam się do jakiejś odpowiedzialności . Mam drugi wariant jeśli nie dam rady do 18-go aż przyjedzie zmiana to zjeżdżam 4 października już wtedy będe mogła powiedzieć że coś się wydarzyło a ja musze natychmiast wracać.
 
Ale jedno wiem juz dziewczyny i to dzięki Wam, że nie warto płacić z góry za sztele a najlepiej w ogóle. Trzeba szukać ludzi takich jak Wy, którzy chcą wyciągnąć rękę w każdym momencie i chcą pomóc. Dzięki że jesteście dodajecie radości. Pozdrawiam Lila
12 września 2013 16:26
zachodniopomorzanka

Dała bym dyla ale nie moge mam zobowiąznie wobec tych ludzi. Kiedy mnie wystawiono w nocy za drzwi pośredniczka kolejna zresztą zawiozła mnie na to tu miejsce. Była tu opiekunka i zjechała we wtorek. a ja przez 10 dni mogłam tu mieszkać i żyć. Czyli poczuwam się do jakiejś odpowiedzialności . Mam drugi wariant jeśli nie dam rady do 18-go aż przyjedzie zmiana to zjeżdżam 4 października już wtedy będe mogła powiedzieć że coś się wydarzyło a ja musze natychmiast wracać.
 
Ale jedno wiem juz dziewczyny i to dzięki Wam, że nie warto płacić z góry za sztele a najlepiej w ogóle. Trzeba szukać ludzi takich jak Wy, którzy chcą wyciągnąć rękę w każdym momencie i chcą pomóc. Dzięki że jesteście dodajecie radości. Pozdrawiam Lila

Lilka... Liliana ma na imie moja wnusia... czyzbys tak wlasnie miala na imie:)
12 września 2013 16:50
kika1

Lilka... Liliana ma na imie moja wnusia... czyzbys tak wlasnie miala na imie:)

Lilianna )
12 września 2013 17:42 / 1 osobie podoba się ten post
zachodniopomorzanka

Dała bym dyla ale nie moge mam zobowiąznie wobec tych ludzi. Kiedy mnie wystawiono w nocy za drzwi pośredniczka kolejna zresztą zawiozła mnie na to tu miejsce. Była tu opiekunka i zjechała we wtorek. a ja przez 10 dni mogłam tu mieszkać i żyć. Czyli poczuwam się do jakiejś odpowiedzialności . Mam drugi wariant jeśli nie dam rady do 18-go aż przyjedzie zmiana to zjeżdżam 4 października już wtedy będe mogła powiedzieć że coś się wydarzyło a ja musze natychmiast wracać.
 
Ale jedno wiem juz dziewczyny i to dzięki Wam, że nie warto płacić z góry za sztele a najlepiej w ogóle. Trzeba szukać ludzi takich jak Wy, którzy chcą wyciągnąć rękę w każdym momencie i chcą pomóc. Dzięki że jesteście dodajecie radości. Pozdrawiam Lila

Zachodniopomorzanko kochana:)a moze bys mogla zatrudnic sie w firmie niemieckiej jesli nie mozesz w polskiej,bo to chyba calkiem inne bajki jesli chodzi o dochody w Polsce,ja odwazna jestem ale nigdy bym nie jechala nielegalnie,nie dosc ze trzeba placic i sie prosic to jeszcze Bozia wie,co czlowieka spotka.
12 września 2013 18:34
mala

Zachodniopomorzanko kochana:)a moze bys mogla zatrudnic sie w firmie niemieckiej jesli nie mozesz w polskiej,bo to chyba calkiem inne bajki jesli chodzi o dochody w Polsce,ja odwazna jestem ale nigdy bym nie jechala nielegalnie,nie dosc ze trzeba placic i sie prosic to jeszcze Bozia wie,co czlowieka spotka.

Witaj mała, może bym się i zatrudniła ale ja ich nie znam tych firm i tak szczerze mówiąc nawet nie wiem jak i gdzie szukać. ALe dzięki dobra kobieto za zainteresowanie miłego wieczorka a ja pędzę bo babcia już dziś od 17 woła 27 raz "pinkel"
 
12 września 2013 19:41
zachodniopomorzanka

Lilianna :-))

...moja Lilka przez jedno "n" sie pisze:)
05 grudnia 2017 10:26 / 1 osobie podoba się ten post
znalazłam właśnie to na FB-cyt.

"Ostrzegam przed stella kod 66957. Do opieki jest 55 letnia kobieta po udarze, sparalizowana lewa strona. Zero pauz praca od 8 do 20 A czasami do 22. Zdarza się wstawanie w nocy. Z pdp mieszka syn z synowa z 2 dużymi psami wspolna z nimi łazienka syf brud i malaria. Wiocha zabita dechami. O wszystko trzeba się prosić nawet zakupy nie są regularnie robione. Pdp strasznie złośliwa. I na głowie opiekunki jest jeszcze mały pies córki która mieszka obok Ale urodziła dziecko i oddała go opiekunce do opieki i 8 kotów do karmienia."
05 grudnia 2017 10:29
kasia63

znalazłam właśnie to na FB-cyt.

"Ostrzegam przed stella kod 66957. Do opieki jest 55 letnia kobieta po udarze, sparalizowana lewa strona. Zero pauz praca od 8 do 20 A czasami do 22. Zdarza się wstawanie w nocy. Z pdp mieszka syn z synowa z 2 dużymi psami wspolna z nimi łazienka syf brud i malaria. Wiocha zabita dechami. O wszystko trzeba się prosić nawet zakupy nie są regularnie robione. Pdp strasznie złośliwa. I na głowie opiekunki jest jeszcze mały pies córki która mieszka obok Ale urodziła dziecko i oddała go opiekunce do opieki i 8 kotów do karmienia."

no to,to już jest masakra  
05 grudnia 2017 10:31
kasia63

znalazłam właśnie to na FB-cyt.

"Ostrzegam przed stella kod 66957. Do opieki jest 55 letnia kobieta po udarze, sparalizowana lewa strona. Zero pauz praca od 8 do 20 A czasami do 22. Zdarza się wstawanie w nocy. Z pdp mieszka syn z synowa z 2 dużymi psami wspolna z nimi łazienka syf brud i malaria. Wiocha zabita dechami. O wszystko trzeba się prosić nawet zakupy nie są regularnie robione. Pdp strasznie złośliwa. I na głowie opiekunki jest jeszcze mały pies córki która mieszka obok Ale urodziła dziecko i oddała go opiekunce do opieki i 8 kotów do karmienia."

Agencja powinna zerwać umowę z taką rodziną.
05 grudnia 2017 10:33 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Agencja powinna zerwać umowę z taką rodziną.

To prywatne zlecenie.Dziewczyna już w domu jest,na szczęście.Ale ostrzega bo ktoś na tę minę może trafić.
05 grudnia 2017 10:37 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

no to,to już jest masakra :-) 

Powiem więcej to masakra z makabrą
05 grudnia 2017 16:43
kasia63

znalazłam właśnie to na FB-cyt.

"Ostrzegam przed stella kod 66957. Do opieki jest 55 letnia kobieta po udarze, sparalizowana lewa strona. Zero pauz praca od 8 do 20 A czasami do 22. Zdarza się wstawanie w nocy. Z pdp mieszka syn z synowa z 2 dużymi psami wspolna z nimi łazienka syf brud i malaria. Wiocha zabita dechami. O wszystko trzeba się prosić nawet zakupy nie są regularnie robione. Pdp strasznie złośliwa. I na głowie opiekunki jest jeszcze mały pies córki która mieszka obok Ale urodziła dziecko i oddała go opiekunce do opieki i 8 kotów do karmienia."

Pewnie to nie przez agencję. bo jakoś tego nie widzę. 
05 grudnia 2017 18:00 / 1 osobie podoba się ten post
Oby mnie coś podobnego nigdy nie spotkało bo się tej samej nocy zwinę , ewentualnie pieska zabiorę
05 grudnia 2017 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Pewnie to nie przez agencję. bo jakoś tego nie widzę. 

Ja tak npodobnie pracowała, wiec może być, tylko psów i kotów nie było, zakupy miał robić syn PDP, mocno pijący, czasami nie było co jeść, w domu brudno, nawet odkurzacz a nie było, PDP miała być apatyczno śpiącą niuejedzaca, tak ja poprzedniczka wyprowadziła naprosdta, ze latała i jadła 24h, ale w agencji nikt boczywiscie nic-:))