Na wyjeździe #3

25 listopada 2013 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
Mozah aM pieknie sie czyta Twoje relacje,
czytajac chce sie tam byc,widziec to
pieknie
25 listopada 2013 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
O przepraszam, pisalam, ze jak parter - to ja za Toba skacze !!!
25 listopada 2013 22:21
Wiesz coooooooooooooooooooooooooooo????????????????????????????????????????
Jestes niesprawiedliwa,ide ryczec:(
25 listopada 2013 22:25 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

Wiesz coooooooooooooooooooooooooooo????????????????????????????????????????
Jestes niesprawiedliwa,ide ryczec:(

"Nie rycz, mala, nie rycz", oczki bedziesz miala czerwone i co Ci z tego przyjdzie??
I tak smy nie skoczylysmy, u mnie za wysoko jednak - 3 pietro, jakby nie bylo ...
25 listopada 2013 22:33 / 2 osobom podoba się ten post
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,ktos tak sobie kiedys wymyslil,ale to bzdura totalna.Najgorsze jest to ,ze wiele ludzi w to wierzy:(
A ja sobie obserwuje:)
25 listopada 2013 22:34 / 3 osobom podoba się ten post
A ja dostałem dzisiaj od firmy "Floraprima" ekstra Gutschein gwiazdkowy i z tej okazji od razu złożyłem zamówienie.
W ten sposób Pani Misiowa dostanie w piątek paczkę-niespodziankę
25 listopada 2013 22:44 / 1 osobie podoba się ten post
Mozna, ja mam cus takiego. Nie umiem tego wytlumaczyc, ale pierwsze wrazenie jest dla mnie decydujace, albo czuje sympatie, albo wrecz przeciwnie. Zwykle to pierwsze wrazenie sprawdza mi sie, chociaz, oczywiscie, na poczatku nic nie okazuje. Z biegiem czasu, jak poznam kogos lepiej, bywa, ze negatywne odczucie ulega, hmmm, "naprawieniu", ale dzieje sie to u mnie bardzo sporadycznie.Dziwne, ze te osoby, ktore odbieram na plus, jakos nie zmieniaja sie pozniej, tak jakos to u mnie jest.
25 listopada 2013 22:59 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,ktos tak sobie kiedys wymyslil,ale to bzdura totalna.Najgorsze jest to ,ze wiele ludzi w to wierzy:(
A ja sobie obserwuje:)

obserwuję,i ciebie libię
25 listopada 2013 23:03
emilia

Mozna, ja mam cus takiego. Nie umiem tego wytlumaczyc, ale pierwsze wrazenie jest dla mnie decydujace, albo czuje sympatie, albo wrecz przeciwnie. Zwykle to pierwsze wrazenie sprawdza mi sie, chociaz, oczywiscie, na poczatku nic nie okazuje. Z biegiem czasu, jak poznam kogos lepiej, bywa, ze negatywne odczucie ulega, hmmm, "naprawieniu", ale dzieje sie to u mnie bardzo sporadycznie.Dziwne, ze te osoby, ktore odbieram na plus, jakos nie zmieniaja sie pozniej, tak jakos to u mnie jest.

W psychologii to się nazywa właśnie "efekt pierwszego wrazenia".
Wbrew pozorom, efekt ten jest bardzo trudny do zatarcia w dalszym ciągu znajomości.
W zalezności od tego, czy pierwsze wrażenie było dobre, czy złe, dalej będziemy szukali u poznanej osoby tych cech, które zauważyliśmy na początku. To tzw. "efekt aureoli".
I często niezależnie od faktycznej wartości poznanej osoby, będziemy dalej "brnęli" w jednym z kierunków - dobry, zły.
25 listopada 2013 23:04 / 2 osobom podoba się ten post
No ja dopiero dojzałam zaraz was bede łapac tylko sie musze porzadnie rozachnac:)))
25 listopada 2013 23:04
emilia

Mozna, ja mam cus takiego. Nie umiem tego wytlumaczyc, ale pierwsze wrazenie jest dla mnie decydujace, albo czuje sympatie, albo wrecz przeciwnie. Zwykle to pierwsze wrazenie sprawdza mi sie, chociaz, oczywiscie, na poczatku nic nie okazuje. Z biegiem czasu, jak poznam kogos lepiej, bywa, ze negatywne odczucie ulega, hmmm, "naprawieniu", ale dzieje sie to u mnie bardzo sporadycznie.Dziwne, ze te osoby, ktore odbieram na plus, jakos nie zmieniaja sie pozniej, tak jakos to u mnie jest.

Mam bardzo podobnie, chociaż do końca nie rozumiem tego mechanizmu. Po prostu potrafię od razu "wyczuć" człowieka i chociaż staram się nie oceniać nikogo już na wstępie, to jednak zwykle te moje odczucia okazują się prawdziwe.
25 listopada 2013 23:05 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

obserwuję,i ciebie libię

W to nie trzeba wierzyć. Tak po prostu jest i nie zapanujesz nad tym, ani nawet nie zauważysz, że tak własnie reagujesz. Chyba, że czarownice mają inaczej:-DDD.
25 listopada 2013 23:06
hogata76

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,ktos tak sobie kiedys wymyslil,ale to bzdura totalna.Najgorsze jest to ,ze wiele ludzi w to wierzy:(
A ja sobie obserwuje:)

W to nie trzeba wierzyć. Tak po prostu jest i nie zapanujesz nad tym, ani nawet nie zauważysz, że tak własnie reagujesz.
Chyba, że czarownice mają inaczej:-DDD.
 
Przepraszam - pomyliłem cytowane posty.
To jest do Hogaty.
25 listopada 2013 23:08
emilia

Mozna, ja mam cus takiego. Nie umiem tego wytlumaczyc, ale pierwsze wrazenie jest dla mnie decydujace, albo czuje sympatie, albo wrecz przeciwnie. Zwykle to pierwsze wrazenie sprawdza mi sie, chociaz, oczywiscie, na poczatku nic nie okazuje. Z biegiem czasu, jak poznam kogos lepiej, bywa, ze negatywne odczucie ulega, hmmm, "naprawieniu", ale dzieje sie to u mnie bardzo sporadycznie.Dziwne, ze te osoby, ktore odbieram na plus, jakos nie zmieniaja sie pozniej, tak jakos to u mnie jest.

Emilia a ty czasem nie skorpion jestes ech sorki skorpionka:)))))))))))
25 listopada 2013 23:11 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Emilia a ty czasem nie skorpion jestes ech sorki skorpionka:)))))))))))

Cos Ty, ja lagodna jak kazda waga jestem !!! Gdzie mi tam do jadowitego skorpona ...