Na wyjeździe #3

25 listopada 2013 23:13 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Cos Ty, ja lagodna jak kazda waga jestem !!! Gdzie mi tam do jadowitego skorpona ...

Hahahahahaahaaaa a ja jadowity skorpion hahahahahahahh :))))
25 listopada 2013 23:19 / 1 osobie podoba się ten post
To ja jestem z innej bajki?????????????????
Nie, jestem taka i nic sie juz nie zmieni-za pozno?:(
Jakos u mnie sie te obserwowanie sprawdza.
25 listopada 2013 23:19 / 3 osobom podoba się ten post
Wiesz, trudno mi nazwac to "cos" szukaniem. Poznaje kogos, gdzies tam i cos mnie od pierwszego kopa odrzuca, albo wrecz przeciwnie i za nic na swiecie nie potrafilabym powiedziec - CO. Nie wiem, sposob mowienia, gesty, trudno mi to wytlumaczyc, ale wiem, ze jesli kogos odbieram na stracie negatywnie, to musi wiele wody uplynac, zebym czula sie w towarzystwie tej osoby, no, powiedzmy, normalnie.
Osoby, ktore na starcie odbieram pozytywnie - moglabym od razu, na slepo konie z nimi krasc, co tez jest objawem niebezpiecznym, ale jak do tej pory jeszcze sie nie "przejechalam".
A, niech tam - powiem - jak moje oczki dojrzaly po raz pierwszy mojego slubnego, to wiedzialam od razu, ze na glowie stane, a bedzie "moj ci on, moj!" No i jest, ladnych pare lat ...
25 listopada 2013 23:20 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

To ja jestem z innej bajki?????????????????
Nie, jestem taka i nic sie juz nie zmieni-za pozno?:(
Jakos u mnie sie te obserwowanie sprawdza.

Oj, Hogatka, jaki swiat bylby nudny, gdyby wszyscy byli jednakowi ... Najwazniejsze - zyc w zgodzie ze soba !
25 listopada 2013 23:21
To Wy jestescie czarownice!!!!!!!!!!!!
To ja co jestem????????????????????????????????????????
25 listopada 2013 23:24
hogata76

To ja jestem z innej bajki?????????????????
Nie, jestem taka i nic sie juz nie zmieni-za pozno?:(
Jakos u mnie sie te obserwowanie sprawdza.

Hogata!
Jesteś taka jak wszyscy.
Przeczytaj tylko to i dobrze się zastanów:
  http://www.charaktery.eu/wiesci-psychologiczne/3775/Moc-pierwszego-wrazenia/
 
A może chcesz o tym porozmawiać?:-D
25 listopada 2013 23:25 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

To Wy jestescie czarownice!!!!!!!!!!!!
To ja co jestem????????????????????????????????????????

Hogata to specjalnie dla Ciebie hahaha:) to ta miotła ta której tak potrafisz latac.kochana tylko prosze nie po słupach hahaha
25 listopada 2013 23:26 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

To Wy jestescie czarownice!!!!!!!!!!!!
To ja co jestem????????????????????????????????????????

Ty jestes nasza ulubiona czarodziejka, na zly humor czary czynisz pierwszej wody !!! Tylko miotly nie wstawiaj do kata !!!
25 listopada 2013 23:30
A to nie tak do konca,pamietaj,ze moim marzeniem byla filmowka:)
25 listopada 2013 23:31 / 2 osobom podoba się ten post
Oj, chyba nie bylyscie sobie obce, wbrew pozorom kontakt zdalny bywa tak samo wazny, jak ten w cztery oczy, to znaczy, ja tak mam. Sposob pisania, poczucie humoru, jakies tam forumowe sprzeczki, dolki, to wszystko jakis obraz osoby rzeczywistej ksztaltuje (chyba?)
Prywatnosc - mam tez, calkiem moja strefa, tylko moja !
25 listopada 2013 23:37
 
A co Ty sie tak denerwujesz?
Czytaj miedzy,kochanie.......Oj wiesz ,ze ja swiruje:)
Jest duzo prawdy w tym co napisala Emilia w ostatnim poscie.
26 listopada 2013 00:01 / 1 osobie podoba się ten post
No dobra,juz dobra juz sie nie denerwuj,przeciez wiesz ,ze nawet jak pisze pierdoly,to i tak gdzies tam w  tle pisze powaznie.Andrea,ty jakas ostanio malo zdystansowana jestes,trza do domu:)
26 listopada 2013 00:21 / 1 osobie podoba się ten post
Zagraj na moich nerwach, bedę Cie lubieć odrobinę jak mnie dodasz do zaprzyjaźnij się (nie koniecznie)
26 listopada 2013 00:40
kacha25

Hogata to specjalnie dla Ciebie hahaha:) to ta miotła ta której tak potrafisz latac.kochana tylko prosze nie po słupach hahaha

To bylo po imprezie grubo zakrapianej,a ze nie ma prawka na latanie na miotle,to se taxowek nie zamawiam:D I  takie oto dziwy sie zdarzaja:(A jak boli,ojojojoj....:)
Czy teraz wiecie czemu mamy takie dziwne, polamane nosy:)?
26 listopada 2013 00:53
misiekFfm

Hogata!
Jesteś taka jak wszyscy.
Przeczytaj tylko to i dobrze się zastanów:
  http://www.charaktery.eu/wiesci-psychologiczne/3775/Moc-pierwszego-wrazenia/
 
A może chcesz o tym porozmawiać?:-D

Gawronski sadzi....A ja hmmmmmmmmmmmm,tez sadze -obserwujac:) Mozna duzo czasu poswiecic na rozkminianie tegoz tematu:) Wiem,wiem...Myslisz "no glupia siksa"....A ja tylko mam swoje zdanie.Owszem moge sobie porozmawiac i wymienic sie zdaniami.......Jest jeszcze jedno ale....Roznica wieku,moze za kilka lat bede sadzic jak Ty czy ktos,ale musze do tego poprostu dojrzec:)    Bo...........jeszcze nie doroslam????????????????????????????Nie dojrzalam????????????????????????????????