Góry Harzu, Braunschweig, Goslar

13 września 2013 10:48
Witajcie,
Zaczyna mi brakować spotkań z Polakami..Kawa, herbata, pogaduchy po polsku, spacer.. Jutro mam wolne, pogoda pod psem, szkoda byłoby przesiedzieć dzień w pokoju.
Chętnie spotkam się, jeśli ktoś jest w pobliżu i ma ochotę i czas, to niech da znać tutaj, albo na maila w moim profilu..
 
Jestem 60 km na południe od Braunschweig, 22 od Goslar, w miasteczku Clausthal.
 
Ech, samotność zaczyna doskwierac..
 
Pozdrawiam
13 września 2013 10:54
Dorotee, a jestes może gdzieś blisko ?
13 września 2013 10:58
Gdzieś napewno, Schwabach, 15 km od Norymbergii, miasto złota i złotników:)
13 września 2013 11:16
dorotee

Gdzieś napewno, Schwabach, 15 km od Norymbergii, miasto złota i złotników:)

No to ładnie, 450 km. .. To może masz ochotę porozmawiać na skejpie ?
13 września 2013 11:31 / 1 osobie podoba się ten post
Wieczorową porą?
13 września 2013 11:37
dorotee

Wieczorową porą?

;)
Jak PDP nie będzie sie ociagał ze spaniem, to od 21 mam luz i, jak widzisz, tez w ciagu dnia.. Mogę podać skajpa na maila ;)
13 września 2013 20:55
...i co ?? nikogo ? Sam jestem w tych górach, czy jak..Ludzie !! Jest tu kto ??? Jutro mam całą sobote wolną..: ((
13 września 2013 20:58
dorotee

Gdzieś napewno, Schwabach, 15 km od Norymbergii, miasto złota i złotników:)

witaj do kiedy tam bedziesz bo w norymbergi ja bede na koniec wrzesnia,milo mi poznac kogos z okolic,pozdrawiam
13 września 2013 21:02
Anusia02

witaj do kiedy tam bedziesz bo w norymbergi ja bede na koniec wrzesnia,milo mi poznac kogos z okolic,pozdrawiam

Hallo, a ja właśnie do 30 września będe tutaj, niestety miniemy sie. Pozdrawiam
13 września 2013 21:05
dorotee

Hallo, a ja właśnie do 30 września będe tutaj, niestety miniemy sie. Pozdrawiam

no szkoda...
14 września 2013 06:40 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

...i co ?? nikogo ? Sam jestem w tych górach, czy jak..Ludzie !! Jest tu kto ??? Jutro mam całą sobote wolną..: ((

Oj... chciałoby się do ludzi...., a tu wygląda na to, że jesteś ,,, nigdzie.... Takie uroki,,, Ja w takiej sytuacji zapodaje sobie robótki ręczne...)))))
14 września 2013 08:40 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Oj... chciałoby się do ludzi...., a tu wygląda na to, że jesteś ,,, nigdzie.... Takie uroki,,, Ja w takiej sytuacji zapodaje sobie robótki ręczne...)))))

Nowadanuto, widzę już jak Prowincjusz wraca na łono Ojczyzny we wlasnoręcznie udzierganym? wdzianku:))):):):):
14 września 2013 09:14 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

...i co ?? nikogo ? Sam jestem w tych górach, czy jak..Ludzie !! Jest tu kto ??? Jutro mam całą sobote wolną..: ((

Ty nie klikaj Podoba mi się , tylko do dzieła:)))))::)):):)
14 września 2013 09:19 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Nowadanuto, widzę już jak Prowincjusz wraca na łono Ojczyzny we wlasnoręcznie udzierganym? wdzianku:))):):):):

Dorotee pracowałam z facetem (prawdziwym!), który dziergał równo...takie cudeńka, ale tylko dla żony...  A dwa lata temu sama chwaliłam ten cud mojej nudy (szalik, czapka, rękawiczki),,, bo miałam wracać w pażdzierniku, a wracałam 1-go grudnia.. i było brrrr....zimno..)))
14 września 2013 09:22 / 1 osobie podoba się ten post
Mam rozumieć,że Prowincjusz udaje nam tu faceta, ale mamy skypić kiedyś to się ujawni, może? marysia? Poszukiwany, poszukiwana::::::::::::::::::)