Góry Harzu, Braunschweig, Goslar

14 września 2013 09:28 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Mam rozumieć,że Prowincjusz udaje nam tu faceta, ale mamy skypić kiedyś to się ujawni, może? marysia? Poszukiwany, poszukiwana::::::::::::::::::)

Nie o to mi chodziło...prawdziwy bo żonaty... i w kierunku na kobiety.... dzisiaj idę do nieprawdziwego fryzjera... bo niby nosi spodnie...ale...hihihi))))
14 września 2013 09:34 / 2 osobom podoba się ten post
WOw::::)):)) idę odespać zarwaną nockę , zanim kolejne glupoty napiszę:):)))::):
14 września 2013 09:54 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Mam rozumieć,że Prowincjusz udaje nam tu faceta, ale mamy skypić kiedyś to się ujawni, może? marysia? Poszukiwany, poszukiwana::::::::::::::::::)

Spiesze sie, ale z ostatnich postów wynika że jestem kobietą, albo wcale mnie nie ma ...zaraz, zaraz, nie, w porzo. wszystko OK ;)
Lecę na Goslar, drogie Panie, ciekawe miasteczko, blisko i jakis festyn dzisiaj.
 
Miłego dnia :)
14 września 2013 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Spiesze sie, ale z ostatnich postów wynika że jestem kobietą, albo wcale mnie nie ma ...zaraz, zaraz, nie, w porzo. wszystko OK ;)
Lecę na Goslar, drogie Panie, ciekawe miasteczko, blisko i jakis festyn dzisiaj.
 
Miłego dnia :)

To nie w temacie - ale kupiłam sobie e-papierosa, masz jakieś dobre rady dla początkujących...? Z zasady też nie piję, ale w tym nie jestem akurat początkująca ...)))))
14 września 2013 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

To nie w temacie - ale kupiłam sobie e-papierosa, masz jakieś dobre rady dla początkujących...? Z zasady też nie piję, ale w tym nie jestem akurat początkująca ...)))))

Fajnie było w Goslar. Są tez i Polki...pogadalem w koncu na żywo z fajną dziewczyną..;)))
e-papierosa chmurze ( bo przecież tu sie nic nie spala ) ponad rok juz. czasem zapale ' analoga' czyli tytoniowego. Przećwiczyłem wiele tematów, jesli masz jakies pytania to postaram sie odpowiedziec..
Z drugiego zdania wynika ze w niepiciu jesteś zaawansowana ?
Ja też
;)
14 września 2013 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
Poszukiwania uwieńczone sukcesem, fajnie że się udało:)
14 września 2013 21:30
efka66

Poszukiwania uwieńczone sukcesem, fajnie że się udało:)

Witaj Efka :) No pozwiedzałem, pogadałem, było klawo :)
Warto odwiedzić Goslar
 
http://www.goslar.de
14 września 2013 23:06
Prowincjusz

Witaj Efka :) No pozwiedzałem, pogadałem, było klawo :)
Warto odwiedzić Goslar
 
http://www.goslar.de

A jak tam z bolami w roznych  miejscach? Cisza nastala co?????????????????????To chyba jest ok:)
15 września 2013 07:36
Prowincjusz

Fajnie było w Goslar. Są tez i Polki...pogadalem w koncu na żywo z fajną dziewczyną..;)))
e-papierosa chmurze ( bo przecież tu sie nic nie spala ) ponad rok juz. czasem zapale ' analoga' czyli tytoniowego. Przećwiczyłem wiele tematów, jesli masz jakies pytania to postaram sie odpowiedziec..
Z drugiego zdania wynika ze w niepiciu jesteś zaawansowana ?
Ja też
;)

Mam pytania.. Jakiej mocy tytoniu używasz ? Bo ja nakupiłam tego (szykuję sie do wyjazdu) i coś mi się wydaje, że za mocne.... Co jeszzcze mam kupić  (filtr ?)   Czy po roku masz konkretne chcenie na 'analoga' czy robisz to dla kaprysu..?  Czy zauważyłeś (po roku) jakieś konkretne korzyści dla siebie ?
15 września 2013 08:00 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Mam pytania.. Jakiej mocy tytoniu używasz ? Bo ja nakupiłam tego (szykuję sie do wyjazdu) i coś mi się wydaje, że za mocne.... Co jeszzcze mam kupić  (filtr ?)   Czy po roku masz konkretne chcenie na 'analoga' czy robisz to dla kaprysu..?  Czy zauważyłeś (po roku) jakieś konkretne korzyści dla siebie ?

Witaj :) Moc to sprawa indywidualna, jeśli paliłąś mocne fajki to weś moc 18mg ew. spróbuj z 11 mg; Napisz mi jakie paliłaś * jeśli dla moderatora to nie będzie kryptoreklamą ;) Ja paliłem " Ice ", zacząłem od 18 mg " Ice Mint " Liqueen'a, teraz 11mg.
Nie używam innych pojemniczków, kartomizerów , tylko Claromizerów, dobre sa Cristal 2 Volish'a albo Provoga, kup do claromizera koniecznie ze 2 grzałki zapasowe. Płyny to kwestia gustów, znam ludzi, którym sie ta zabawa spodobała i chmurzą różne smaczki owocowe, kawowe itp, jest tego całe mnóstwo. Jeśli chcesz miec smak tytoniowy to poradź sie w sklepie..
Czasem zapale "analoga" czyli tytoniowego, ale raczej dla kaprysu, np tu kupiłem sobie paczke cigarillo's za 2 euro i mam jeszcze pol paczki, abyło 17 szt.
Korzyści? B. dużo, od estetycznych po zdrwotno-kondycyjne. No i popykać można w mieszkaniu..:)
15 września 2013 08:24 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Witaj :) Moc to sprawa indywidualna, jeśli paliłąś mocne fajki to weś moc 18mg ew. spróbuj z 11 mg; Napisz mi jakie paliłaś * jeśli dla moderatora to nie będzie kryptoreklamą ;) Ja paliłem " Ice ", zacząłem od 18 mg " Ice Mint " Liqueen'a, teraz 11mg.
Nie używam innych pojemniczków, kartomizerów , tylko Claromizerów, dobre sa Cristal 2 Volish'a albo Provoga, kup do claromizera koniecznie ze 2 grzałki zapasowe. Płyny to kwestia gustów, znam ludzi, którym sie ta zabawa spodobała i chmurzą różne smaczki owocowe, kawowe itp, jest tego całe mnóstwo. Jeśli chcesz miec smak tytoniowy to poradź sie w sklepie..
Czasem zapale "analoga" czyli tytoniowego, ale raczej dla kaprysu, np tu kupiłem sobie paczke cigarillo's za 2 euro i mam jeszcze pol paczki, abyło 17 szt.
Korzyści? B. dużo, od estetycznych po zdrwotno-kondycyjne. No i popykać można w mieszkaniu..:)

To Twój wątek... to myślę, że Moderator się nie obrazi.... Paliłam tylko mentelowe.... i  różne ..., ok. paczki dziennie... Nakupiłam właśnie mocnych ...bo wyszłam z załozenia, że jednak większość życia palę niż nie palę..., ale zapiera dech... Chyba się jeszcze kopnę i wymienię je na słabsze... Kupiłam różne smaki żeby przetestować co mi będzie pasowało ...Na pewno zapotrzebawanie na nikotynę spadło mi więcej niż 50 %... Jak pykanie tego e-papierosa jest odbierane w Niemczech...??))))
15 września 2013 08:54 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

To Twój wątek... to myślę, że Moderator się nie obrazi.... Paliłam tylko mentelowe.... i  różne ..., ok. paczki dziennie... Nakupiłam właśnie mocnych ...bo wyszłam z załozenia, że jednak większość życia palę niż nie palę..., ale zapiera dech... Chyba się jeszcze kopnę i wymienię je na słabsze... Kupiłam różne smaki żeby przetestować co mi będzie pasowało ...Na pewno zapotrzebawanie na nikotynę spadło mi więcej niż 50 %... Jak pykanie tego e-papierosa jest odbierane w Niemczech...??))))

W Niemczech nie widzę pykających elektryka, ale może sie wstydzą, bo to prowincja niemiecka ;) Co do płynów, to naprawde warto zapłacic wiecej, ale kupić markowe, Liqueen, Liqua,  Mild, Provog.. Skoro Ci dech zapiera, to chyba 11 albo nawet 6 mg. Warto mieć dwie barerie i ladowarkę, zapasowe grzałki, nauczyc sie regenerowac grzałke ( to proste- " przepalanie grzałki" na Youtube -filmik )
Powodzenia:)
15 września 2013 09:08 / 1 osobie podoba się ten post
Jesli moge sie wtracic:)?

Tu gdzie jestem,bardzo duzo Niemcow pyka e-papierosa.Tutaj to normalka.
Ja pykalam 18-tki.Juz mi sie dwa zepsuly.Jak pykalam,musialam i tak sobie zapalic zwyklego papierosa.Nie moglam sie napalic.Faktem jest,ze nie smierdzi i mozna palic wszedzie.Osobiscie pykalam smak wisniowy.
15 września 2013 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
Nie umiem tego palić, nie zastąpi mi chyba zwykłego papierosa. Albo się zaciągam za słabo, albo tak, że się krztuszę. Z 11 zeszłam do 6 ale różnicy wielkiej nie widzę. Czytałam że tym się jednak inaczej zaciąga niż zwykłym, chyba trzeba się nauczyć, przyzwyczaić. Dopiero zaczynam eksperymentować.
15 września 2013 10:34 / 2 osobom podoba się ten post
efka66

Nie umiem tego palić, nie zastąpi mi chyba zwykłego papierosa. Albo się zaciągam za słabo, albo tak, że się krztuszę. Z 11 zeszłam do 6 ale różnicy wielkiej nie widzę. Czytałam że tym się jednak inaczej zaciąga niż zwykłym, chyba trzeba się nauczyć, przyzwyczaić. Dopiero zaczynam eksperymentować.

Mój mąż pali od 30 lat. Namówiłam go na E-papierosa i był zadowolony. Wytrzymał tak przez 9 msc. Z zawartości nikotyny18 zszedł na 11. Dla mnie to było super. Po tym czasie zaczął się skarżyć, że boli go wątroba i gdy ja byłam w Niemczech on wrócił do normalnego palenia. Nie wiem czym było to podyktowane. Może kupowaliśmy zły liquik i stąd ten ból. Ja bardzo żałuję, bo przez ten czas zdażyłam się odzwyczaić od zapachu papierosów (ja nie palę ). A teraz jest dla mnie jeszcze gorzej. Bo jak wcześniej jakoś się do tego zapaszku przyzwyczaiłam, to po tych msc przerwy w paleniu, za nic nie mogę się na powrót przyzwyczaić. Zaczęło mi to przeszkadzać.