Pytanie do Panów - czy wygląd ma znaczenie?

16 września 2013 23:25 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Bo w tym samym czasie posty poszły:)   Danusia - co Ty kobieto za herezje gadasz!Jakie parcie/Parcie to na klo albo przy porodzie:)Nawet jak kobieta nie jest cudem piekności to dla tego jednego jedynego ma w sobie to coś .....i na pewno nie powoduje to zadnego parcia:) 

Facet albo ma wzwód... albo się onanizuje bo lubi ten sport i go uprawia....i to jest parcie do sportu...hihihi Naiwność kobiet jest zaiste ogromna...hihihi  ))))
16 września 2013 23:36 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Misiek - a co Ty sie krygujesz jak panienka?Nie mozesz zwyczajnie napisac swojego zdania ,tak po prostu.?

"Tak po prostu" to napisał Janusz .
16 września 2013 23:42 / 1 osobie podoba się ten post
misiekFfm

"Tak po prostu" to napisał Janusz :-(.

Od siebie nic nie masz do dodania?Szkoda.......
16 września 2013 23:42 / 1 osobie podoba się ten post
Wzwód jest zawsze monogamiczny... jak pan może z wieloma .... i w domu, i w delegacji, i w sanatorium i... to jest parcie...))))
16 września 2013 23:46 / 2 osobom podoba się ten post
Faktycznie trzeba zwijać majdan ... puki mówimy jeszcze a anatomii ...hihihi Dobranoc...)))
16 września 2013 23:51
kasia63

Od siebie nic nie masz do dodania?Szkoda.......

:O:O:O:O:O i to sie nazywa DOL-KRATER,albo FOCH:(
16 września 2013 23:51 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Wzwód jest zawsze monogamiczny... jak pan może z wieloma .... i w domu, i w delegacji, i w sanatorium i... to jest parcie...))))

Raczej fizjologiczny:)Z mózgu dochodzi sygnał .Ciało jamiste wypełnia sie krwią,ciśnienie się podnosi i interes  sztywnieje,mechanizm taki sam i do kochania i do sikania:)  -zero monogamii -czysta fizjologia......:):):):) 
17 września 2013 00:06 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Od siebie nic nie masz do dodania?Szkoda.......

Miałbym wiele, ale tak właściwie to nie ma do czego dodawać. A poza tym temat juz został skutecznie "zepsuty" juz na samym początku.
17 września 2013 00:12
Nie chcesz to nie,przeżyjemy jakoś.
17 września 2013 00:26 / 5 osobom podoba się ten post
Czy naprawdę dla Was mężczyzna to takie stworzenie, które ma cały rozum poniżej pasa i wystarczy mu pokazać cycki, że oswoić jak Marsjanina i wychować po swojemu?
My też kochamy, tęsknimy, mamy marzenia, a nawet czasami płaczemy jak mamy ku temu powód.
To nie nasza wina, że natura stworzyła nas właśnie takimi, jakimi jesteśmy.
Tylko nie mówcie, że Wy nie oglądacie się i nie komentujecie wyglądu mężczyzn, że nie interesuje Was fizyczność partnera i że nie świntuszycie czasami.
I nie jest nam wszystko jedno, czy " do kochania", czy "do sikania".
17 września 2013 00:49 / 4 osobom podoba się ten post
Przez kilka lat pracowałem w miejscu, gdzie było zawsze kilka kobiet-opiekunek. Nie było dnia, żebyśmy się nie spotykali w całym gronie. Ich było co najmniej trzy, a nawet pięć-sześć. I przeważnie nie ja byłem inicjatorem tematów "dla dorosłych", chociaż nie próbowałem ich unikać. Któregoś dnia poprosiłem to całe moje towarzystwo, żeby spróbowały postawić się w mojej sytuacji. Gdyby to któraś z nich była sama w towarzystwie kilku mężczyzn ostro świntuszących i żartujących na sprośne tematy. I nastała cisza. A potem przyznały, że pewnie by sobie na to nie pozwoliły.
Na forum przeczytałem dużo złego o mężczyznach. Sam też w życiu widziałem złych i bardzo złych facetów. Ale widziałem też złe kobiety.
Nie osądzajcie nas tak surowo.
A co do tematu:
Oczywiście, że ważne jest ta, jak nasz partner, osoba którą kochamy, wygląda. Chyba ważniejsze jest to, kiedy jesteśmy młodzi. Fizyczność jest bardzo ważna, ale według mnie nie najważniejsza. Chyba, że chodzi tylko o "szpan", ale takie związki nie mają długiego żywota.
A jak się wejdzie na szczyt życia i powoli zaczyna schodzić na dół /ja już tak mam/, to najważniejsza jest obecność kochanej osoby, poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, a nie "politura".

Ufff! Wygadałem się.
17 września 2013 06:41
Tajemnicza Ewa_E - ledwo się zarejestrowała..., a już burze i lawiny na forum wywołała....hihihi))))
17 września 2013 09:04
Ja tam się zgadzam z Miśkiem. Pytanie było wyraźnie skierowane do "Panów" !! I byłoby cudownie, gdyby panowie ten temat pociągnęli. A tu huzia na Juzia !! same baby ;-/// No Janusz wyjątek. To jet to, co mnie tak denerwuje na forum. Paplanina, bez porządku z wątkami, byle gadać.
17 września 2013 09:11 / 2 osobom podoba się ten post
misiekFfm

Czy naprawdę dla Was mężczyzna to takie stworzenie, które ma cały rozum poniżej pasa i wystarczy mu pokazać cycki, że oswoić jak Marsjanina i wychować po swojemu?
My też kochamy, tęsknimy, mamy marzenia, a nawet czasami płaczemy jak mamy ku temu powód.
To nie nasza wina, że natura stworzyła nas właśnie takimi, jakimi jesteśmy.
Tylko nie mówcie, że Wy nie oglądacie się i nie komentujecie wyglądu mężczyzn, że nie interesuje Was fizyczność partnera i że nie świntuszycie czasami.
I nie jest nam wszystko jedno, czy " do kochania", czy "do sikania".

Wypraszam sobie:) Ja pisalam i mam inne zdanie.Prosze mnie nie wrzucac do jednego worka z paniami,ktore uwazaja ,ze panowie sa feeeeeeeeeeee i maja tylko ptaszki do dziobania ,albo klucia.
17 września 2013 09:24 / 2 osobom podoba się ten post
Nie moja wina, że wielu mężczyzn chciałoby mieć i każdą i jedną...)))))