Nasza Perfumeria

22 października 2013 15:07
A moje ulubione : Dolce &Gabbana ,,Light blue '' na codzień
Gucci ,,Guilty'' . Dla mnie idealny ! Ale raczej na wyjscie , choć nie tylko.
22 października 2013 19:11
A ja używam ostatnio niedrogich Naomi Campbell brązowe,super zapach
22 października 2013 22:11
zosia_samosia

http://www.iperfumy.pl/gabriela-sabatini/gabriela-sabatini-woda-toaletowa-dla-kobiet/ od lat na co dzien. Naomi Campbell na wieczor http://www.douglas.de/douglas/Naomi-Campbell/Cat-Deluxe-at-Night/index_b012811.html.Kupuje bez szalenstwa(cenowego).

Ja używam na codzień Naomi Campbell - Cat Deluxe - Różowe :) A pomponik mam do telefonu :)))  Tanie sa :) W DM zapłacilam w lipcu 8 euro :))
22 października 2013 22:31
polecam BVLGARI OMNIA czerwone uzywam od niedawna bo to nowosc ale zapach hmmmmmmmmmmm nie sa moze najtansze ale co tam w koncu sie pracuje ♥
22 października 2013 23:16
Moje ukochane ALIEN-noz jakas masakra,ale takie pieniadze,ze posilkuje sie innymi.Ale kiedys sobie kupie a co:)
22 października 2013 23:17
hogata76

Moje ukochane ALIEN-noz jakas masakra,ale takie pieniadze,ze posilkuje sie innymi.Ale kiedys sobie kupie a co:)

Alien są cudne,ale drogie jak cholera.
22 października 2013 23:21
tina 100%

Alien są cudne,ale drogie jak cholera.

No wlasnie:(
Kiedys dostalam od PDP i jeszcze mi ciut zostalo,ale uzywam ich na EXTRA czas:)Ehhhhhhhhh:(
22 października 2013 23:23 / 1 osobie podoba się ten post
Pamietam,pametam,"Panią Walewską",też i "Brutala " dla mężczyzn...
22 października 2013 23:23
Ja pamietam Pania Walewska,tez walila:(Miala taka butonierke z pomka(ladne to bylo,z krysztalu).Tak czy inaczej ,mi smierdzialy:(
Do tej pory moja babcia mowi ,ze sie nie znam hahahahahha:D:D:D:D:D
22 października 2013 23:25
Jak ktos nie mial Brutala nie byl facetem heheheh to salo z Old'em bylo, tylko swego czasu ciezko go bylo dostac.

A swoja droga jakie perfumy u mezczyzn lubicie?

22 października 2013 23:26 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Moje ukochane ALIEN-noz jakas masakra,ale takie pieniadze,ze posilkuje sie innymi.Ale kiedys sobie kupie a co:)

Thierry Muglera to Angel wywołuje we mnie dziwne odczucia - bo lubię go i nie lubię:)  Jest bardzo ciężki i tak aż odpycha tą ciężkością, ale chcę go wąchać ciągle na nowo. No i jest mega trwały - jak się psiknę w perfumerii, to jeszcze kilka dni go czuję. I zawsze mnie do niego ciągnie - no ale nie kupię sobie perfum, które mnie i odpychają i przyciągają. 
22 października 2013 23:28 / 1 osobie podoba się ten post
opiekunDE

Jak ktos nie mial Brutala nie byl facetem heheheh to salo z Old'em bylo, tylko swego czasu ciezko go bylo dostac.

A swoja droga jakie perfumy u mezczyzn lubicie?

Obojetnie czym sie skropisz.Jak na razie wirtualnie zapachu i tak nie poczujemy-))))))Moze byc Brutal.
22 października 2013 23:29
wichurra

Thierry Muglera to Angel wywołuje we mnie dziwne odczucia - bo lubię go i nie lubię:)  Jest bardzo ciężki i tak aż odpycha tą ciężkością, ale chcę go wąchać ciągle na nowo. No i jest mega trwały - jak się psiknę w perfumerii, to jeszcze kilka dni go czuję. I zawsze mnie do niego ciągnie - no ale nie kupię sobie perfum, które mnie i odpychają i przyciągają. 

Angel jest faktycznie ciężki,ale wypróbuj jak gdzieś spotkasz Thierry Muglera,ale "Innocent",intrygujące i wcale nie takie niewinne.