Nasza Perfumeria

22 października 2013 23:29
opiekunDE

Jak ktos nie mial Brutala nie byl facetem heheheh to salo z Old'em bylo, tylko swego czasu ciezko go bylo dostac.

A swoja droga jakie perfumy u mezczyzn lubicie?

Tu znowu ten Angel Thierry Muglera - od razu zwracają moją uwagę i wiem, że to te i przygniatają mnie ciężkością, ale ciągle chcę je wąchać:)
A z takich normalnych to lubię Hugo Bossa Bottled, Armani Aqua di Gio, Davidoff Cool Water - czyli raczej świeże zapachy. 
22 października 2013 23:30
tina 100%

Angel jest faktycznie ciężki,ale wypróbuj jak gdzieś spotkasz Thierry Muglera,ale "Innocent",intrygujące i wcale nie takie niewinne.

No zerknę sobie i na nie. 
Ale sobie teraz ochoty na Angela narobiłam!
22 października 2013 23:32 / 1 osobie podoba się ten post
A bo widzisz Kochana,ja mam kilka butelek perfum.ALIEN jest po prostu na najwyzszej polce,uzywam Ich w waznych dla mnie chwilach.Nie na codzien.Jakby mnie bylo stac,to pewnie nie bylo by problemu:)
22 października 2013 23:35 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

A bo widzisz Kochana,ja mam kilka butelek perfum.ALIEN jest po prostu na najwyzszej polce,uzywam Ich w waznych dla mnie chwilach.Nie na codzien.Jakby mnie bylo stac,to pewnie nie bylo by problemu:)

Ja tak mam z Chanel Madmoiselle i to właśnie fajnie mieć coś ekstra na ekstra okazje. Zrobisz się już na bóstwo, na koniec spsikasz ekskluzywnymi perfumami i czujesz się jak milion dolarów:)  A jakby te ekskluzywne perfumy tak na co dzień używać, to to takie normalne by było. To już nie to:)
22 października 2013 23:36 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Thierry Muglera to Angel wywołuje we mnie dziwne odczucia - bo lubię go i nie lubię:)  Jest bardzo ciężki i tak aż odpycha tą ciężkością, ale chcę go wąchać ciągle na nowo. No i jest mega trwały - jak się psiknę w perfumerii, to jeszcze kilka dni go czuję. I zawsze mnie do niego ciągnie - no ale nie kupię sobie perfum, które mnie i odpychają i przyciągają. 

To jest ta tajemnica:)Angel tez zaje....e,ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh,normalnie,ja jak kot.Uzalezniam sie od takich zapachow,jak kot od waleriany:D:D:D:D:D:D:D
22 października 2013 23:37 / 1 osobie podoba się ten post
No i jak Ciebie nie kochac:D:D:D:D:D:D:D
22 października 2013 23:40
wichurra

Tu znowu ten Angel Thierry Muglera - od razu zwracają moją uwagę i wiem, że to te i przygniatają mnie ciężkością, ale ciągle chcę je wąchać:)
A z takich normalnych to lubię Hugo Bossa Bottled, Armani Aqua di Gio, Davidoff Cool Water - czyli raczej świeże zapachy. 

Ja osobiscie tez preferuje letnie swieze zapachy
 
Dior cologne, aqua di Gio essenza, chanel allure homme sport, blanche a z ciezszych to versace jeans
22 października 2013 23:49
wichurra

Ja tak mam z Chanel Madmoiselle i to właśnie fajnie mieć coś ekstra na ekstra okazje. Zrobisz się już na bóstwo, na koniec spsikasz ekskluzywnymi perfumami i czujesz się jak milion dolarów:)  A jakby te ekskluzywne perfumy tak na co dzień używać, to to takie normalne by było. To już nie to:)

Wystarczy,ze jezdze za kaluze zarabiac,aby godnie zyc.
Jak sie tak czasem poczuje jak milin dolcow,to az dech zapiera:D:D:D:D:D
23 października 2013 19:36 / 3 osobom podoba się ten post
opiekunDE

Ja osobiscie tez preferuje letnie swieze zapachy
 
Dior cologne, aqua di Gio essenza, chanel allure homme sport, blanche a z ciezszych to versace jeans

Piotrze_opiekunie, prawdziwy mężczyzna powinien pachniec tytoniem i końskim potem ;)))
23 października 2013 19:39 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Piotrze_opiekunie, prawdziwy mężczyzna powinien pachniec tytoniem i końskim potem ;)))

No moze z konskim potem,to przesada.Jak bede chciala poniuchac konskiego potu,to na randke umowie sie z Dzokejem w stajni:)
 
A tak w ogole,witaj:)Co tam u Ciebie?Jak tam kregoslup?
23 października 2013 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

No moze z konskim potem,to przesada.Jak bede chciala poniuchac konskiego potu,to na randke umowie sie z Dzokejem w stajni:)
 
A tak w ogole,witaj:)Co tam u Ciebie?Jak tam kregoslup?

To uważajcie, zeby was koń nie kopnął ;)))
23 października 2013 19:52
hogata76

No moze z konskim potem,to przesada.Jak bede chciala poniuchac konskiego potu,to na randke umowie sie z Dzokejem w stajni:)
 
A tak w ogole,witaj:)Co tam u Ciebie?Jak tam kregoslup?

Witaj :) Dziekuje, kręgosłup dobrze. Mam w całości :) 31 rano zjeżdżam do chałupy..jak mi znowu terminu nie zmienią..Ostatnie dni są dla mnie trudniejsze, niz początek. Dziwne, nie spodziewałem sie tego..A Ty na posterunku ?
23 października 2013 19:53
Prowincjusz

Piotrze_opiekunie, prawdziwy mężczyzna powinien pachniec tytoniem i końskim potem ;)))

Prosze bez obrazy, ale obraz ktory przedstawiles jest archaiczny i odnosi sie do starego dzikiego zachodu, gdzie brod kilkutygodniowy ,smrod, zapach whiskey, zapach tyton(szczegolnie zutego), pot nawet konski byly domena prawdziwych mezczyzn....i sadzac po tym wszystkim zapewne to oni roznosili wszy lonowe :P cos na zasadzie Winnetou Karola May'a
23 października 2013 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Witaj :) Dziekuje, kręgosłup dobrze. Mam w całości :) 31 rano zjeżdżam do chałupy..jak mi znowu terminu nie zmienią..Ostatnie dni są dla mnie trudniejsze, niz początek. Dziwne, nie spodziewałem sie tego..A Ty na posterunku ?

Ja juz na posterunku melduje sie:)
Wracam na swieta do domku.
Koniec zawsze jest trudniejszy,sama swiadomosc,ze jedziesz do domku,juz tak Ci nabalagani w e lbie,ze nie pytaj.Ja mam tak za kazdym razem,mimo tego,ze w tym domu jestem juz 5-ty raz:)
23 października 2013 20:01 / 4 osobom podoba się ten post
opiekunDE

Prosze bez obrazy, ale obraz ktory przedstawiles jest archaiczny i odnosi sie do starego dzikiego zachodu, gdzie brod kilkutygodniowy ,smrod, zapach whiskey, zapach tyton(szczegolnie zutego), pot nawet konski byly domena prawdziwych mezczyzn....i sadzac po tym wszystkim zapewne to oni roznosili wszy lonowe :P cos na zasadzie Winnetou Karola May'a

Nie pomyślałem o Dzikim Zachodzie ;) Raczej o wyższych sferach, majacych swe prywatne stadniny Arabów :))) A z tytoni Amfora wisniowa do fajki :)