Nasza Perfumeria

23 października 2013 20:05
Prowincjusz

Nie pomyślałem o Dzikim Zachodzie ;) Raczej o wyższych sferach, majacych swe prywatne stadniny Arabów :))) A z tytoni Amfora wisniowa do fajki :)

Ci o ktorych piszesz ze maja stadniny arabow  - zwroc uwage na to ze oni je tylko maja(posiadaja) ale nic przy nich nie robia a do stajni nawet nie zagladaja. wiec skad tu mowa o konskim pocie?...Dla nich pasowalo by ze poca sie mamona i tym wlasnie smierdza :P
23 października 2013 20:22 / 3 osobom podoba się ten post
opiekunDE

Ci o ktorych piszesz ze maja stadniny arabow  - zwroc uwage na to ze oni je tylko maja(posiadaja) ale nic przy nich nie robia a do stajni nawet nie zagladaja. wiec skad tu mowa o konskim pocie?...Dla nich pasowalo by ze poca sie mamona i tym wlasnie smierdza :P

Coś wypadamy z konwencji żartu, a to żart miał byc, przez który chciałem powiedziec, że nazwy tych wszystkich kosmetyków są mi obce. Kupowały mi je moje kobiety, jeśli chciały, bym pachniał tak jak lubią i musiały jeszcze zadbac o to, bym jes stosował. Ja pachne tym, czym sie umyje.   Dopóki nie spocę się przy Pedepie :)))
23 października 2013 20:29 / 2 osobom podoba się ten post
Prowincjusz

Coś wypadamy z konwencji żartu, a to żart miał byc, przez który chciałem powiedziec, że nazwy tych wszystkich kosmetyków są mi obce. Kupowały mi je moje kobiety, jeśli chciały, bym pachniał tak jak lubią i musiały jeszcze zadbac o to, bym jes stosował. Ja pachne tym, czym sie umyje.   Dopóki nie spocę się przy Pedepie :)))

Dobre hahahahahahahahahahah a szczegolnie koncowka jestes miszcz :P
Piateczka ;;)
23 października 2013 20:33
opiekunDE

Dobre hahahahahahahahahahah a szczegolnie koncowka jestes miszcz :P
Piateczka ;;)

I moja piąteczka, to razem dycha. kto sie jeszcze dorzuci ?
 
 
23 października 2013 20:40
opiekunDE

Jak ktos nie mial Brutala nie byl facetem heheheh to salo z Old'em bylo, tylko swego czasu ciezko go bylo dostac.

A swoja droga jakie perfumy u mezczyzn lubicie?

Moje kochanie używa Hugo Boss- Boss Orange - jest cudowny. Aura Soma - numeru nie pamiętam -Ale drogi prawie 100 euro -
A teraz dostał ode mnie David Beckham -Instinct. 
Kiedys lubiłam Joopa , ale znudził mi się. 
Cały czas lubię czarnego Adidasa z atomizerem - Niemieckiego- moj brat jak przyjeżdzał z Niemiec to podkradalam mu te perfumy i psikalam wszystkie miśki , aby było i pachniało. 
 
23 października 2013 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

I moja piąteczka, to razem dycha. kto sie jeszcze dorzuci ?
 
 

Ja sie dorzuce jak mi powiecie co to jest " miszcz" ?, bom jakas nie oczytana, czy cosik....
23 października 2013 20:46 / 1 osobie podoba się ten post
O jezu aż sie posikałam hahaha 
Parskam śmiechem , dusze się , dziadek wpada i mówi - mam dzwonić po karetke ???
A ja na Niego i jeszcze większy śmiech hahaaaa 
Machnął ręką a ja mówię do niego - Pani Walewska waliła ahahaahahahahahahah 
O mało co z krzesła nie spadłam tak się rechotałam. 
23 października 2013 20:50
Angel76

Ja sie dorzuce jak mi powiecie co to jest " miszcz" ?, bom jakas nie oczytana, czy cosik....

internetowa forma zapisu slowa mistrz
 
tak jak :
 
patrze - pacze
krzycze - kczycze
 
zaczelo sie od fotki kota pod tytulem ''Co ja Pacze'' sprawdz w google grafika
23 października 2013 20:51 / 1 osobie podoba się ten post
Angel76

Ja sie dorzuce jak mi powiecie co to jest " miszcz" ?, bom jakas nie oczytana, czy cosik....

Najpierw sie dorzuć. Znamy te wasze obiecanki-macanki ;) No dobra, miszcz to taki miszczunio- kandydat na mistrza !
23 października 2013 20:52 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Piotrze_opiekunie, prawdziwy mężczyzna powinien pachniec tytoniem i końskim potem ;)))

moze jeszcze przepoconymi skarpeciorami ?????? 
 
hahahhaa 
23 października 2013 20:55 / 2 osobom podoba się ten post
No, tom chyba nie oczytana jednak..... Bo ja durna, zamiast pana Google czytac, czytam jakies tam ksiazki, ktore maja glupie kartki :))))))) I jakiegos King'a, po co ja czytam? Jak go spotkam normalnie....w r..j :)))))
A, wracajac do tematu, lubie damskiego adidasa floral dream
23 października 2013 21:18 / 2 osobom podoba się ten post
Angel76

No, tom chyba nie oczytana jednak..... Bo ja durna, zamiast pana Google czytac, czytam jakies tam ksiazki, ktore maja glupie kartki :))))))) I jakiegos King'a, po co ja czytam? Jak go spotkam normalnie....w r..j :)))))
A, wracajac do tematu, lubie damskiego adidasa floral dream

Angel,ja to już calkiem nieżyciowa jestem,bo czytam Lema,ale Kinga tez lubię:) A fajne męskie perfumy,to Chanel Bleu,ale nie na codzień.To tak,aby na temat bylo.
23 października 2013 21:26 / 4 osobom podoba się ten post
margaretka82

moze jeszcze przepoconymi skarpeciorami ?????? 
 
hahahhaa 

Margaretko, prawdziwy menczizna nie nosi skarpet. Nosi onuce :)
23 października 2013 21:32 / 2 osobom podoba się ten post
Jesli chodzi o meskie,hmmmmmmmmm,bardzo mi sie podobaja POLO te granatowe.Oj jakiegos dreszcza dostalam,a to dopiero poczatek mojego pobytu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:(
23 października 2013 21:33 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

Jesli chodzi o meskie,hmmmmmmmmm,bardzo mi sie podobaja POLO te granatowe.Oj jakiegos dreszcza dostalam,a to dopiero poczatek mojego pobytu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:(

Nie wąchaj!!! :)