Nasza Perfumeria

23 października 2013 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

Nie wąchaj!!! :)
 

Ty wiesz co??????????????ßJa mam bardzo bogata wyobraznie i jak sobie teraz tak wyobrazilam-przypomnialam zapach,to az go poczulam.Skutek?Targnol mnie dreszcz:)
23 października 2013 21:56 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Margaretko, prawdziwy menczizna nie nosi skarpet. Nosi onuce :)

Onuce w gumofilcach :D:D 
Jezu jak to śmierdziało jak dziadek z pola wracał fujjjjjjjjjj 
 
 
23 października 2013 21:58
hogata76

Ty wiesz co??????????????ßJa mam bardzo bogata wyobraznie i jak sobie teraz tak wyobrazilam-przypomnialam zapach,to az go poczulam.Skutek?Targnol mnie dreszcz:)

jak bedziesz w perfumerii poszukaj KOUROS'a bialego zobaczysz wtedy jaki cie dreszcz przejdzie....:P
23 października 2013 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
opiekunDE

jak bedziesz w perfumerii poszukaj KOUROS'a bialego zobaczysz wtedy jaki cie dreszcz przejdzie....:P

No to sparawdze,gorzej jak zaczne sie dziwnie zachowywaci dziwne dzwieki wydawac-bo tak tez moze byc.Czy juz widzisz mine pani,ktora mnie obsluguje ?
23 października 2013 22:00
wiecie co ja mam w nosie dreszcze :)
Wy piszcie , a ja pójdę w sobote do Douglasa i obwącham się az mnie ...... dreszcz przejdzie .
A teraz ja i mój Lelo idziemy do wyrka :P
23 października 2013 22:01
margaretka82

wiecie co ja mam w nosie dreszcze :)
Wy piszcie , a ja pójdę w sobote do Douglasa i obwącham się az mnie ...... dreszcz przejdzie .
A teraz ja i mój Lelo idziemy do wyrka :P

No a co To Lelo?
23 października 2013 22:02
hogata76

No to sparawdze,gorzej jak zaczne sie dziwnie zachowywaci dziwne dzwieki wydawac-bo tak tez moze byc.Czy juz widzisz mine pani,ktora mnie obsluguje ?

Ja widze mine wszystkich w tym sklepie hahahhaha
Zawsze gdy chce by mnie szybko obsluzono biore kourosa do reki i po 1 sek. sprzedawczyni jest przy mnie :P
23 października 2013 22:04
opiekunDE

Ja widze mine wszystkich w tym sklepie hahahhaha
Zawsze gdy chce by mnie szybko obsluzono biore kourosa do reki i po 1 sek. sprzedawczyni jest przy mnie :P

Aha,to moze byc ciekawie hahahahahahah:D:D:D:D:D:D:D
Bo wiesz,ja to taki troche swir jestem-no coz, nikt nie jest idealny:)
23 października 2013 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

No a co To Lelo?

wiedziałam ,ze padnie pytanie co to .:))
Otóż , moi drodzy Lelo to jeden z droższych modeli wibratorów. Szwedzkie wykonanie. 
 
23 października 2013 22:06 / 2 osobom podoba się ten post
margaretka82

wiedziałam ,ze padnie pytanie co to .:))
Otóż , moi drodzy Lelo to jeden z droższych modeli wibratorów. Szwedzkie wykonanie. 
 

:O:O:O:O:O:O:  D:D:D:D:D:D:D      No to milej zabawy z LELO    :D:D:D:D:D
23 października 2013 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
margaretka82

wiedziałam ,ze padnie pytanie co to .:))
Otóż , moi drodzy Lelo to jeden z droższych modeli wibratorów. Szwedzkie wykonanie. 
 

Eh z tego co wiem szwedzi nic dobrego jeszcze nie zbudowali, polecam ostroznosc i uwage bo moze cie prad kopnac ...no chyba ze lubisz dodatkowe wstrzasy.....hahahah :P
 
A z tego co mi moja byla(nimfomanka) wytlumaczyla to najlepiej jezdzi sie na japonczykach....
23 października 2013 22:18 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

Ty wiesz co??????????????ßJa mam bardzo bogata wyobraznie i jak sobie teraz tak wyobrazilam-przypomnialam zapach,to az go poczulam.Skutek?Targnol mnie dreszcz:)

Ja rozumim Hogatka i dlatego mówie nie wąchaj :) Kiedy jeszcze nie Men mnie odwiedzał to zostawiał mydło King i jak je wachałam to sie smutałam ze pojechał. Te pachnidłowe wrażenia to mam do dzis...anyz np....i widze jak z bacia jesteśmy w sklepie kolonialnym a tam w słojach moje ulubione cukierki anyzowe :)) Zreszta ...jesli o skojarzeniach mowimy to np w obrazie który obecnie wyszywam mam "zapisane" wydarzenia. I jak patrze na głowe Chatity to widze moja pierwsza PDP panią Danke :) i słysze jej słowa:" Johana a ty ciągle ta igła w gore i w dół" :)
23 października 2013 22:24 / 1 osobie podoba się ten post
Kurcze jasne w piłke kopane no! Nie nadązam. Z tym forum. Położyłam Skarba spać a tu dyskusja na całego i ja nie wiem gdzie sie wcisnąc :( Musze sobie poczytac ale nie moge bo moja bombka czeka :) i jeszcze tyle do zrobienia i jeszcze ...ech za krótki ten czas...
23 października 2013 22:26 / 2 osobom podoba się ten post
Asik

Ja rozumim Hogatka i dlatego mówie nie wąchaj :) Kiedy jeszcze nie Men mnie odwiedzał to zostawiał mydło King i jak je wachałam to sie smutałam ze pojechał. Te pachnidłowe wrażenia to mam do dzis...anyz np....i widze jak z bacia jesteśmy w sklepie kolonialnym a tam w słojach moje ulubione cukierki anyzowe :)) Zreszta ...jesli o skojarzeniach mowimy to np w obrazie który obecnie wyszywam mam "zapisane" wydarzenia. I jak patrze na głowe Chatity to widze moja pierwsza PDP panią Danke :) i słysze jej słowa:" Johana a ty ciągle ta igła w gore i w dół" :)

Ja tak odbiegne troszku od tematu,ale nie do konca:)
Asik ja sie musze pochwalic:)
Robie mojej mamusi szal na drutach(pierwszy raz dziergam)juz mam pol:D:D:D:D:D:D To na gwiazdke.Jak moj starszy zobaczyl przez skype,to zamowil dla siebie:)Ale mi sie milo zrobilo:)
23 października 2013 22:33 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Ja tak odbiegne troszku od tematu,ale nie do konca:)
Asik ja sie musze pochwalic:)
Robie mojej mamusi szal na drutach(pierwszy raz dziergam)juz mam pol:D:D:D:D:D:D To na gwiazdke.Jak moj starszy zobaczyl przez skype,to zamowil dla siebie:)Ale mi sie milo zrobilo:)

Aaaaa...gratulacje :) I to jest to co many lubia najbardziej :) Małe i duze many :) I to kocham w swojej dziubaninie...bo widze podziw (?) w oczach Mana. On mowi :" Żabcia mi brakuje twojej obecności w fotelu z igła w ręku . I prosze zrób mi beret " :)) Zrobiłam trzy...:) I musze czwarty bo wszystkie zgubił (?!)