Homofobia

01 listopada 2013 23:59 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

Hogatko moja...:) Wiem o co ci chodzi i ja mówie "wszystko"...i dobrze ze jestes obiektywna :) Ja po prostu w to wierze :) I mam nadzieje...tylko tyle chcialam powiedziec...dzieki temu jestem...no juz nie wiem jak mam to powiedziec :)) 

Oj Kochana w Realu,to noc dla nas za malo i to nie tylko w tej dziedzine:)
Najwazniejsze,zeby sie nie klocic wypowiadajac swoje zdanie.
02 listopada 2013 00:03 / 4 osobom podoba się ten post
hogata76

Oj Kochana w Realu,to noc dla nas za malo i to nie tylko w tej dziedzine:)
Najwazniejsze,zeby sie nie klocic wypowiadajac swoje zdanie.

Taz sie nie kłóca tylko mowie co trzyma mnie przy życiu ( poza wami oczywiście) Kłocic to ja sie bede jutro bede z Mannem bo mi siekiere mowi zebym przywiozla z DE !!! Ten to ma dopiero nadzieje :)
02 listopada 2013 00:05 / 1 osobie podoba się ten post
No dobranoc Andrea...co tam bez kaku ale na jakiej krawedzi chcesz jeździć :) ?
02 listopada 2013 00:12 / 1 osobie podoba się ten post
Miało byc kasku...co do Wichury...:( od jutra zapowiadaja nowa :(
02 listopada 2013 00:14
Asik

Taz sie nie kłóca tylko mowie co trzyma mnie przy życiu ( poza wami oczywiście) Kłocic to ja sie bede jutro bede z Mannem bo mi siekiere mowi zebym przywiozla z DE !!! Ten to ma dopiero nadzieje :)

Nie ,no siekiere??????????????????????????????????????????
No i niech mi ktos powie,ze nasze Many sa normalne?Ale chyba wlasnie za to Ich kochamy,za skoki na bungee:D:D:D:D:D:D
02 listopada 2013 00:14 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie to ostatnio był orkan, więc to nie ja:)
02 listopada 2013 00:25 / 1 osobie podoba się ten post
A ty nie bedziesz teraz mogla spac,hahahahahah::D:D:D:D:D:D:D: Tak bedziesz myslala hahahahahahah:D:D:D:D:D:D:D
Mnie tez temat poruszyl.
02 listopada 2013 09:30 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

I tak źle i tak niedobrze.Załóżmy ,ze rodzice obojniaka zdecyduja  sie na wczesna operacje i "zrobią" z niego chłopca a w póxniejszym etapie rozwoju okaże sie ,że przeważaja u dziecka jednak cechy zeńskie....Moim zdaniem powinno sie  raczej dązyc do tego,zeby można było na podstawie badań,testów genetycznych, antropologicznych,chromosomalnych z duzym procentem prawdopodobieństwa stwierdzić przewage płci i dopiero wtedy podejmowac decyzje o operacji,jak najwczesniej bo przecież trzeba to dziecko wychować albo jako chlopca albo jako dziewczynke jak najmniej boleśnie kalecząc mu psychikę .Ciężki temat-i dopóki osobiscie nie dotyka można sobie dyskutowac do woli.
 
 

Zgadzam sie w 100% z Kasia63 .
02 listopada 2013 09:53 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Dopiero teraz przeczytałam ten artykuł co Sowa zapodała no i tytuł watku wydaje mi się nietrafiony?

W pierwszym poscie podalam dwa watki do dyskusji, ale ogolnie chodzilo mi o dyskusje na temat tolerancji dla innosci seksualnej, stad temat "Homofobia". Dziewczyny bardziej zainteresowala dyskusja na temat artykulu ktory sprowokowal mnie do tego watku. Mysle ,ze tytul jest tutaj najmniej istotna kwestia : )
02 listopada 2013 09:56 / 1 osobie podoba się ten post
Ciekawe gdzie Andrejka jeszcze śni o tych trzech?????? :))))))))))))))))))))))))
02 listopada 2013 10:42 / 2 osobom podoba się ten post
Nienasycona jak zawsze:):):):)
02 listopada 2013 10:49 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Nienasycona jak zawsze:):):):)

Oj tam ,oj tam.Może Andrea miała włosy,albo zęby na myśli;-)).
02 listopada 2013 11:03 / 2 osobom podoba się ten post
Asik

Taz sie nie kłóca tylko mowie co trzyma mnie przy życiu ( poza wami oczywiście) Kłocic to ja sie bede jutro bede z Mannem bo mi siekiere mowi zebym przywiozla z DE !!! Ten to ma dopiero nadzieje :)

Kup siekierę Asik kup, wiesz jakie  bedziesz miala wejscie do domu?
 
Jak baba przyszła do lekarza z siekiera to lekarz zapytal:gdzie się pani  tak  rąbała?
02 listopada 2013 11:07 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

Taz sie nie kłóca tylko mowie co trzyma mnie przy życiu ( poza wami oczywiście) Kłocic to ja sie bede jutro bede z Mannem bo mi siekiere mowi zebym przywiozla z DE !!! Ten to ma dopiero nadzieje :)

Spytaj Mana czy odpowiedni kloc z lasu przytargał ,coby wygodnie główkę pod ten toporek połozyć:):):):)Musi sumienie ma nieczyste ,jak mu sie dobrowolnie siekiery zachciewa:):):)
02 listopada 2013 11:10 / 2 osobom podoba się ten post
muzyczka3

Kup siekierę Asik kup, wiesz jakie  bedziesz miala wejscie do domu?
 
Jak baba przyszła do lekarza z siekiera to lekarz zapytal:gdzie się pani  tak  rąbała?

A ja się zastanawiam,ale tak serio,czy nie kupić sobie tutaj wiertarki udarowej,przyda mi się,a są porządne w promocji w Bauhausie.A z tym efektownym wejściem do domu ,to kurczę intrygujący pomysł...;-).