Dziwne maile w sprawie umowy

03 listopada 2013 13:59 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich, pragnę się z wami podzielić pewną sprawą która mnie bardzo zastanawia.
Nasza stronka przyciąga nie tylko opiekunki szukające wiadomości o firmach, chcących popisać o swoich  doświadczeniach i wątpliwościach albo po prostu wygadać się bo wzajemnie się rozumiemy, przyciąga również nieuczciwe osoby i firmy a już piszę dlaczego.
Czytając tematy forum wiemy mniej więcej kto i w jakiej firmie pracuje i mnie też znacie bo jako jedna z nielicznych podjęłam temat Medicare24h.
1.11 dostałam dziwnego meila (mam podanego w moim profilu) o tytule: medicare 24h umowa wzór  treść: czesz,mozesz mi przeslac wzor umowy na emaila,bede wdzieczna  - i był podpis
Odpisałam że nie znam ciebie X, kim jesteś bo wysłać obcej osobie wzór tak ważnego dokumentu nie wiem czy mogę.
Odpowiedź od X: hej,jestem opiekunka,myslalam,ze wyswiadzcysz mi czysta kolezenska przysluge.  i znów ten sam podpis
 
Czy ktoś z was może też coś takiego kiedyś dostał? Mi to śmierdzi troszkę podstępem. Jak można nie przedstawiając się prosić o wzór umowy? Gdyby był to ktoś z forum napisałby kim jest, jakiej nazwy na forum używa i po co chce widzieć umowę. A ten meil wygląda mi na typowe wiadomości wysyłane przez firmy: krótko, zwięźle i na temat.
 
Oczywiście umowy nie wysłałam, nie wiem kim jest ww X nawet jeśli podała nazwisko może być zmyślone, może chce zobaczyć jak działają inne firmy by założyć własną a może chce moją firmę pogrążyć?
 
Niepokoją mnie takie nieuczciwe działania. Koleżanki i koledzy z forum bądźcie czujni!
 
 
 
 
 
03 listopada 2013 14:10
Też dostałam.....Dokładnie taka sama treść obu meili.....Musi to być ktoś tutaj zalogowany, ponieważ mam zaznaczone, że mój profil mogą oglądać tylko osoby zalogowane.
No i pracuję w innej firmie.
 
03 listopada 2013 14:12 / 3 osobom podoba się ten post
1-pogoń toto na drzewo :)
2-dobrze ,ze ostrzegasz- nie wiadomo ,do której następnej ten X napisze!!
3-może faktycznie chce założyć firmę i idzie po najmniejszej( chamskiej) lini oporu aby szybko zrobić papióry. ( ach te paragrafy i inne podpunkty , toż to trzeba się nagłówkować)
4-Brawo za postawe obywatelko Opiekunko -daje lubiajkę :)))))) 
5- Ide na poczte sprawdzić też.
03 listopada 2013 14:27
Też dostałam, ale dotyczyło mojej byłej firmy, czyli nie Medicare24h....)))))
03 listopada 2013 14:28 / 2 osobom podoba się ten post
To nie ja ! Mnie nie trzymają się takie głupawki :))

03 listopada 2013 14:31
U mnie jak na razie cisza, ale czekam cierpliwie ,może tez sie doczekam :)
03 listopada 2013 14:38
Ujawnić , ujawnić, ujawnić !!!!!
03 listopada 2013 14:49
bieta

Ujawnić , ujawnić, ujawnić !!!!!

Wg mnie kto zechce przesle taka umowe,nie to nie ma.Nie ma sensu robic wokol tego niepotrzebnego szumu.Mnie tez niektorzy o takie rzeczy prosze a postepuje jak zadecyduje.
03 listopada 2013 14:50
bieta

Ujawnić , ujawnić, ujawnić !!!!!

Kazdy jest bardzo ostrozny,bo w umowach sa rozne smieszne rzeczy.Np jak w firmie medipe,nie wiem czy wiecei sporo jest chaczykow i moze dlatego ktos chce wiedziec.Podzrawiam i milej Niedzieli.
03 listopada 2013 14:52
anetta

Witam wszystkich, pragnę się z wami podzielić pewną sprawą która mnie bardzo zastanawia.
Nasza stronka przyciąga nie tylko opiekunki szukające wiadomości o firmach, chcących popisać o swoich  doświadczeniach i wątpliwościach albo po prostu wygadać się bo wzajemnie się rozumiemy, przyciąga również nieuczciwe osoby i firmy a już piszę dlaczego.
Czytając tematy forum wiemy mniej więcej kto i w jakiej firmie pracuje i mnie też znacie bo jako jedna z nielicznych podjęłam temat Medicare24h.
1.11 dostałam dziwnego meila (mam podanego w moim profilu) o tytule: medicare 24h umowa wzór  treść: czesz,mozesz mi przeslac wzor umowy na emaila,bede wdzieczna  - i był podpis
Odpisałam że nie znam ciebie X, kim jesteś bo wysłać obcej osobie wzór tak ważnego dokumentu nie wiem czy mogę.
Odpowiedź od X: hej,jestem opiekunka,myslalam,ze wyswiadzcysz mi czysta kolezenska przysluge.  i znów ten sam podpis
 
Czy ktoś z was może też coś takiego kiedyś dostał? Mi to śmierdzi troszkę podstępem. Jak można nie przedstawiając się prosić o wzór umowy? Gdyby był to ktoś z forum napisałby kim jest, jakiej nazwy na forum używa i po co chce widzieć umowę. A ten meil wygląda mi na typowe wiadomości wysyłane przez firmy: krótko, zwięźle i na temat.
 
Oczywiście umowy nie wysłałam, nie wiem kim jest ww X nawet jeśli podała nazwisko może być zmyślone, może chce zobaczyć jak działają inne firmy by założyć własną a może chce moją firmę pogrążyć?
 
Niepokoją mnie takie nieuczciwe działania. Koleżanki i koledzy z forum bądźcie czujni!
 
 
 
 
 

Nie wiem po co robic wokol tego wiele szumu,po prostu nie wysylaj i tyle.Milej niedzeli,dzieckiem nie jestes przeciez.
03 listopada 2013 14:58 / 1 osobie podoba się ten post
Karolina&

Nie wiem po co robic wokol tego wiele szumu,po prostu nie wysylaj i tyle.Milej niedzeli,dzieckiem nie jestes przeciez.

Nie czepiam się absolutnie, ale chyba powinniśmy własnie zrobić szum. 
im wiecej nas po tej samej stronie ,tym lepiej. 
W kupie siła !!! 
Jednostki tylko się nagadają, i pójdą w jasną cholerę. 
Takie jest moje skromne ,zdanie. :)))
 
03 listopada 2013 15:02 / 4 osobom podoba się ten post
margaretka82

Nie czepiam się absolutnie, ale chyba powinniśmy własnie zrobić szum. 
im wiecej nas po tej samej stronie ,tym lepiej. 
W kupie siła !!! 
Jednostki tylko się nagadają, i pójdą w jasną cholerę. 
Takie jest moje skromne ,zdanie. :)))
 

Oczywiscie, ze szumiec trzeba ! Co to za zwyczaje wysylac maile z prosba o umowe !!! Kogos calkiem porypalo. Nawet gdyby ktos, kogo znam, prosil o to, to bym baaardzo dlugo sie zastanawiala i pewnie nie wyslala.    
 
Do Karolina&: Jest u nas na forum w zwyczaju uzywanie takiego czegos, jak "edytuj", natomiast nie jest mile widziane pisanie kilku postow jednym ciagiem, jeden pod drugim i tak dalej, zeby bylo jasne o co mi chodzi.
03 listopada 2013 15:05 / 1 osobie podoba się ten post
Ja jestem takiego samego zdania, co to za zwyczaje ,to już naprawdę sa chwyty poniżej pasa?
03 listopada 2013 15:05
Do mnie tez ta osoba wyslala ale pwoiedziala,ze jje sie pomylilo zamiast do kogos do biura to ososb prywatnach,bo ona na stale w Niemczech mieszka i na tym forum nie bardzo sie orientuje.Wiec wg mnie potrakrujmy to jako pomyke i nie robmy wokol tego balaganu.
03 listopada 2013 15:08
margaretka82

Nie czepiam się absolutnie, ale chyba powinniśmy własnie zrobić szum. 
im wiecej nas po tej samej stronie ,tym lepiej. 
W kupie siła !!! 
Jednostki tylko się nagadają, i pójdą w jasną cholerę. 
Takie jest moje skromne ,zdanie. :)))
 

Po prostu ie wysylajmy tej umowy,bo tej panis ie pomylilo,myslala,ze my jestesmy pracownicami biura pewnych firm anie opiekunkami,potraktujmy to jako pomylke.Mi to wytlumaczyla wlasnie przez emaila.Spokojnej niedzieli.