Dziwne maile w sprawie umowy

03 listopada 2013 13:59 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich, pragnę się z wami podzielić pewną sprawą która mnie bardzo zastanawia.
Nasza stronka przyciąga nie tylko opiekunki szukające wiadomości o firmach, chcących popisać o swoich  doświadczeniach i wątpliwościach albo po prostu wygadać się bo wzajemnie się rozumiemy, przyciąga również nieuczciwe osoby i firmy a już piszę dlaczego.
Czytając tematy forum wiemy mniej więcej kto i w jakiej firmie pracuje i mnie też znacie bo jako jedna z nielicznych podjęłam temat Medicare24h.
1.11 dostałam dziwnego meila (mam podanego w moim profilu) o tytule: medicare 24h umowa wzór  treść: czesz,mozesz mi przeslac wzor umowy na emaila,bede wdzieczna  - i był podpis
Odpisałam że nie znam ciebie X, kim jesteś bo wysłać obcej osobie wzór tak ważnego dokumentu nie wiem czy mogę.
Odpowiedź od X: hej,jestem opiekunka,myslalam,ze wyswiadzcysz mi czysta kolezenska przysluge.  i znów ten sam podpis

Czy ktoś z was może też coś takiego kiedyś dostał? Mi to śmierdzi troszkę podstępem. Jak można nie przedstawiając się prosić o wzór umowy? Gdyby był to ktoś z forum napisałby kim jest, jakiej nazwy na forum używa i po co chce widzieć umowę. A ten meil wygląda mi na typowe wiadomości wysyłane przez firmy: krótko, zwięźle i na temat.

Oczywiście umowy nie wysłałam, nie wiem kim jest ww X nawet jeśli podała nazwisko może być zmyślone, może chce zobaczyć jak działają inne firmy by założyć własną a może chce moją firmę pogrążyć?

Niepokoją mnie takie nieuczciwe działania. Koleżanki i koledzy z forum bądźcie czujni!

03 listopada 2013 14:10
Też dostałam.....Dokładnie taka sama treść obu meili.....Musi to być ktoś tutaj zalogowany, ponieważ mam zaznaczone, że mój profil mogą oglądać tylko osoby zalogowane.
No i pracuję w innej firmie.

03 listopada 2013 14:12 / 3 osobom podoba się ten post
1-pogoń toto na drzewo :)
2-dobrze ,ze ostrzegasz- nie wiadomo ,do której następnej ten X napisze!!
3-może faktycznie chce założyć firmę i idzie po najmniejszej( chamskiej) lini oporu aby szybko zrobić papióry. ( ach te paragrafy i inne podpunkty , toż to trzeba się nagłówkować)
4-Brawo za postawe obywatelko Opiekunko -daje lubiajkę :)))))) 
5- Ide na poczte sprawdzić też.
03 listopada 2013 14:27
Też dostałam, ale dotyczyło mojej byłej firmy, czyli nie Medicare24h....)))))
03 listopada 2013 14:28 / 2 osobom podoba się ten post
To nie ja ! Mnie nie trzymają się takie głupawki :))

03 listopada 2013 14:31
U mnie jak na razie cisza, ale czekam cierpliwie ,może tez sie doczekam :)
03 listopada 2013 14:38
Ujawnić , ujawnić, ujawnić !!!!!
03 listopada 2013 14:49
bieta

Wg mnie kto zechce przesle taka umowe,nie to nie ma.Nie ma sensu robic wokol tego niepotrzebnego szumu.Mnie tez niektorzy o takie rzeczy prosze a postepuje jak zadecyduje.
03 listopada 2013 14:50
bieta

Kazdy jest bardzo ostrozny,bo w umowach sa rozne smieszne rzeczy.Np jak w firmie medipe,nie wiem czy wiecei sporo jest chaczykow i moze dlatego ktos chce wiedziec.Podzrawiam i milej Niedzieli.
03 listopada 2013 14:52
anetta

Witam wszystkich, pragnę się z wami podzielić pewną sprawą która mnie bardzo zastanawia.
Nasza stronka przyciąga nie tylko opiekunki szukające wiadomości o firmach, chcących popisać o swoich  doświadczeniach i wątpliwościach albo po prostu wygadać się bo wzajemnie się rozumiemy, przyciąga również nieuczciwe osoby i firmy a już piszę dlaczego.
Czytając tematy forum wiemy mniej więcej kto i w jakiej firmie pracuje i mnie też znacie bo jako jedna z nielicznych podjęłam temat Medicare24h.
1.11 dostałam dziwnego meila (mam podanego w moim profilu) o tytule: medicare 24h umowa wzór  treść: czesz,mozesz mi przeslac wzor umowy na emaila,bede wdzieczna  - i był podpis
Odpisałam że nie znam ciebie X, kim jesteś bo wysłać obcej osobie wzór tak ważnego dokumentu nie wiem czy mogę.
Odpowiedź od X: hej,jestem opiekunka,myslalam,ze wyswiadzcysz mi czysta kolezenska przysluge.  i znów ten sam podpis

Czy ktoś z was może też coś takiego kiedyś dostał? Mi to śmierdzi troszkę podstępem. Jak można nie przedstawiając się prosić o wzór umowy? Gdyby był to ktoś z forum napisałby kim jest, jakiej nazwy na forum używa i po co chce widzieć umowę. A ten meil wygląda mi na typowe wiadomości wysyłane przez firmy: krótko, zwięźle i na temat.

Oczywiście umowy nie wysłałam, nie wiem kim jest ww X nawet jeśli podała nazwisko może być zmyślone, może chce zobaczyć jak działają inne firmy by założyć własną a może chce moją firmę pogrążyć?

Niepokoją mnie takie nieuczciwe działania. Koleżanki i koledzy z forum bądźcie czujni!

Nie wiem po co robic wokol tego wiele szumu,po prostu nie wysylaj i tyle.Milej niedzeli,dzieckiem nie jestes przeciez.
03 listopada 2013 14:58 / 1 osobie podoba się ten post
Karolina&

Nie wiem po co robic wokol tego wiele szumu,po prostu nie wysylaj i tyle.Milej niedzeli,dzieckiem nie jestes przeciez.

Nie czepiam się absolutnie, ale chyba powinniśmy własnie zrobić szum. 
im wiecej nas po tej samej stronie ,tym lepiej. 
W kupie siła !!! 
Jednostki tylko się nagadają, i pójdą w jasną cholerę. 
Takie jest moje skromne ,zdanie. :)))

03 listopada 2013 15:02 / 4 osobom podoba się ten post
margaretka82

W kupie siła !!! 

Oczywiscie, ze szumiec trzeba ! Co to za zwyczaje wysylac maile z prosba o umowe !!! Kogos calkiem porypalo. Nawet gdyby ktos, kogo znam, prosil o to, to bym baaardzo dlugo sie zastanawiala i pewnie nie wyslala.    

Do Karolina&: Jest u nas na forum w zwyczaju uzywanie takiego czegos, jak "edytuj", natomiast nie jest mile widziane pisanie kilku postow jednym ciagiem, jeden pod drugim i tak dalej, zeby bylo jasne o co mi chodzi.
03 listopada 2013 15:05 / 1 osobie podoba się ten post
Ja jestem takiego samego zdania, co to za zwyczaje ,to już naprawdę sa chwyty poniżej pasa?
03 listopada 2013 15:05
Do mnie tez ta osoba wyslala ale pwoiedziala,ze jje sie pomylilo zamiast do kogos do biura to ososb prywatnach,bo ona na stale w Niemczech mieszka i na tym forum nie bardzo sie orientuje.Wiec wg mnie potrakrujmy to jako pomyke i nie robmy wokol tego balaganu.
03 listopada 2013 15:08
margaretka82

W kupie siła !!! 

Po prostu ie wysylajmy tej umowy,bo tej panis ie pomylilo,myslala,ze my jestesmy pracownicami biura pewnych firm anie opiekunkami,potraktujmy to jako pomylke.Mi to wytlumaczyla wlasnie przez emaila.Spokojnej niedzieli.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.