Dziwne maile w sprawie umowy

03 listopada 2013 15:17
aniananowo

A jakbysmy tak poblokowały swoje profile, ciekawe jakby wtedy agencje zawalały nas propzycjami pracy.hahah:))

Anianowo nie mam pojecia naprawde co to by bylo.g mnie lepiej bloowac emaile,ja swoj musze zablokowac.
03 listopada 2013 15:18
zosia_samosia

Dostalam tez e-meil ale od kogos innego z prosba o wyslanie kopii umowy ,bylo to w lato .E-meil byl od -rapido,czy cos podobnego.

O to czesto duzo osob prosi,ja blokuje swoj profil nie chce aby ktos mi takie emaiale przysylala a po co mi to cytac i wogole
03 listopada 2013 15:22
Karolina&

Nie wiem o czym mowisz.Spokojnenj niedzieli,pozdrawiam cieplo

To dlaczego tak Ci zależy, żeby nie robić szumu wokół tego? Zobacz ile razy to napisałaś, do każdej osoby prawie.
03 listopada 2013 15:23 / 1 osobie podoba się ten post
Karolina&

Anianowo nie mam pojecia naprawde co to by bylo.g mnie lepiej bloowac emaile,ja swoj musze zablokowac.

Ty nawet nie wiesz o czym piszesz hahaha :)
Blokowac emaile , jak ??????
Chyba profil . 
 
Umzug z forki zrób ,będzie lepiej dla wszystkich :D:D 
03 listopada 2013 15:24
margaretka82

Ty nawet nie wiesz o czym piszesz hahaha :)
Blokowac emaile , jak ??????
Chyba profil . 
 
Umzug z forki zrób ,będzie lepiej dla wszystkich :D:D 

Masz racje emaiali sie nie blokuje,dziekuje za informacje kolezanko.
03 listopada 2013 15:24 / 1 osobie podoba się ten post
Karolina&

O to czesto duzo osob prosi,ja blokuje swoj profil nie chce aby ktos mi takie emaiale przysylala a po co mi to cytac i wogole

Przecież Ty już masz zablokowany profil !!!!!
Nie można się na Ciebie dostac .
Ręce cycki opadaja jak Cię czytam. 
Ale lepsze to niż moja PCP !!!
03 listopada 2013 15:25 / 5 osobom podoba się ten post
Dziewczyny, NIE KARMIC TROLLA !
03 listopada 2013 15:26
emilia

Dziewczyny, NIE KARMIC TROLLA !

trollow sie nie karmi,tylko sie konczy dyskusje.
03 listopada 2013 15:27
Drogi Moderatorze proszę o usunięcie tego zbędnego tematu -podpisano margaretka82 :))))
03 listopada 2013 15:32
wiem ja umowy nie wyslalam dokaldnie ANDREA masz racje,nie wysyla sie umowy.
03 listopada 2013 15:33 / 1 osobie podoba się ten post
Firmy niech sobie rozsyłają umowy do potencjalnych przyszłych pracowników ale jeśli ktoś obcy centralnie wysyła taką prośbę do osoby pracującej w jakiejś firmie biorąc adres meilowy z profilu opiekunki to coś jest nie tak. Każdy jest ciekawy umowy ale mało komu przychodzi do głowy by prosić o nią zupełnie nieznaną dziewczynę z forum i do tego nie przedstawiając się. Jedno oschłe zdanie i co wysłałabyś komuś takiemu twoje papiery?
03 listopada 2013 15:35
anetta

Firmy niech sobie rozsyłają umowy do potencjalnych przyszłych pracowników ale jeśli ktoś obcy centralnie wysyła taką prośbę do osoby pracującej w jakiejś firmie biorąc adres meilowy z profilu opiekunki to coś jest nie tak. Każdy jest ciekawy umowy ale mało komu przychodzi do głowy by prosić o nią zupełnie nieznaną dziewczynę z forum i do tego nie przedstawiając się. Jedno oschłe zdanie i co wysłałabyś komuś takiemu twoje papiery?

ja to napewno nie,n co ty porypalo sie,skasowalam tego maila i tyle
03 listopada 2013 15:36 / 2 osobom podoba się ten post
a mi sie bateria rozładowala w e-fajku ;))
03 listopada 2013 15:38 / 4 osobom podoba się ten post
Pan Moderator został poinformowany, dzięki niemu powstał ten temat. Tobie również za poradę dziękuję ;-)
03 listopada 2013 15:45 / 9 osobom podoba się ten post

Oczywiście że nie usunę tego tematu. Mało tego - nazwę firmy, która wyłudza umowy za pośrednictwem portalu znam i firma ta jest skończona na opiekunki24.pl - będę kasował jej wszystkie ogłoszenia jak leci i blokował konta.


 


Do użytkowniczki o nicku: "Karolina&" - w tej chwili jestem zajęty czymś innym. Jak skończe, to pomyślę co z Tobą zrobić i zbadam dokładnie Twoją historię na tym portalu. Nie dziwię się, że wzbudziłaś podejrzenia użytkowniczek, bo naprawdę nie rozumiem sensu Twoich wpisów.


 


Do wszystkich użytkowniczek i użytkowników. Jeśli jakaś firma do Was aplikuje poprzez maile zdobyte z waszych profili na portalu, to również proszę o informację. To samo tyczy się firm i użytkowników prywatnych, którzy próbują oszustw i przekrętów w podobny sposób. Możecie pisać do mnie na maila, jak i w tym temacie.