Dziwne maile w sprawie umowy

18 grudnia 2013 21:34
ania52

wyslalam mu melem tyle vze tutaj plame dalam.teraz to sie boje odzywac na forum bo zas cos nia tak i kopa dostane.mam nadzieje ze te czerwone karki od nowego roku waznosc straca bo jak nie to zamilknac bede musiala na zawsze

Malgi ma racje.......
19 grudnia 2013 08:26
Malgi

Lepiej swój profil uzupełnij...

w miare uzupelniony pewne dane zachowalam dla siebie
15 stycznia 2014 14:49
Dziewczyny nie wiem gdzie zadać to pytanie bo jestem tutaj od wczoraj ale bardzo bym prosiła apriv bo chyba tak tylko tu można polecic naprawde dobra firme,w której jest prawdziwie i płaca na czas.Która z Was dłużej współpracuje z jakąś firma i jest zadowolona i może polecić.Jestem w wieku juz takim ze zależy mi na wysokości tez składek pracowąłm w bardzo znanej fimie w Polsce Prom24 rok ja była zadowolona ale jak sie póżniej okazało składki malutkie ale zarabiałam bardzo dobrze juz na wejściu to nie moge powiedziec.Bardzo proszę o informacje i bede wdzięczna .Złożyłam w wielu firmach swoje CV mam refrencje,jezyk komunikatywny-dobry owszem oddzwaniaja rekrutuja i dzwonią z propozycjami nawet jak jestem teraz w Niemczech ale dzięki Waszemu tu forum troche poczytałam i mając ostatnie doświadczenie z niezapłaceniem kilku dni styczniowych i kosztów podrózy zrobiłam sie ostrożniejsza pozdrawiam