Dziwne maile w sprawie umowy

03 listopada 2013 22:31
enzo

A to moj email w sprawie umowy,tym razem Curaform:
witama Pania,czy moze mi Pani przeslac wzor umowy na emaila,bede wdzieczna.Anna.K

Mogę poprosić o więcej informacji na temat Anny K na maila? Widzę że się często przewija na forum.

04 listopada 2013 00:17
No i rece i cycki mi opadly:(Masakra:(
04 listopada 2013 00:28 / 1 osobie podoba się ten post
Wlasnie dlatego mi cycki i rece opadly,noz debile?ze tak brzydko powiem:
 
04 listopada 2013 00:36
Dokladnie:(Ja tylko znam nasze forum,ale to co sie dzialo dzisiaj,co napisala Anette,to juz przesada:( Wiesz co?Najgorsze jest to,ze pojawiaja sie takie firemki i panosza sie jak........I te opiekunki,naiwne:(Przykre:(Czy te dziewuchy nie maja rozumu?.Wyjazdy opiekunek juz trwaja jakis czas,a ignorancja mimo wszystko wielka:(To jest straszne i smutne:(
04 listopada 2013 00:53 / 1 osobie podoba się ten post
Dzieki dziewczynom,ze tak szbko zareagowaly:)
Nie zmienia jednak ,to faktu,iz glupiutkie babeczki sa:(Naiwne i....Ahhhhhh szkoda gadac:(Malo tego,czesto nie dadza sobie nawet pewnych rzeczy wytlumaczyc,no ale coz,my Andrea nie zmienimy swiata:(Mozemy tylko reagowac i tyle chociaz dobrego:)
 
Na marginesie,jacy ludzie sa durni piszac na forach takie rzeczy,przeciez wiadomo wszem i wobec,ze sa Moderatorowie(taka policja pilnujaca porzadku),to dopiero ignoranci musza byc co?
05 listopada 2013 02:52
enzo

A to moj email w sprawie umowy,tym razem Curaform:
witama Pania,czy moze mi Pani przeslac wzor umowy na emaila,bede wdzieczna.Anna.K

Ja dostałam też takiego maila, ale p. Anna K. była ciekawa umowy z HR INVESTMENT. To znaczy, że dokładnie czyta opinie o firmach.
05 listopada 2013 07:38 / 3 osobom podoba się ten post

Zbanowałem tą osobę. W razie jej kolejnych maili, albo innych osób które spamują Wam na maile podane w profilach, proszę o informację.

05 listopada 2013 08:00 / 7 osobom podoba się ten post
Ja kiedyś z nudów weszłam na forum opiekunek z onet.pl-to włosy mi na głowie stały,jakie tam teksty lecą, czytałam i miałam wrażenie,że to jakiś margines społeczny  a nie kobiety,które opiekują się ludżmi,wstyd mi było w tym momencie,że tez należe do grona opiekunek i napewno po przeczytaniu tego forum(fragmentów) nie przyznam się ,że jestem opiekunką,bo jezeli ktos postronny to czytał to ma wyrobione zdanie na nasz temat-zblazowane,niedokształcone ,niewyzyte seksualnie pijaczki,taki obraz sie tam maluje...az się dziwię,że tutaj u nas taka ELITA sie zebrała w dobrym tego słowa znaczeniu...
18 grudnia 2013 17:19

Ostatnie ostrzeżenie. Kolejnego nie będzie i zakończy się Twoja symfonia kryptoreklamy na tym portalu. Moderator

18 grudnia 2013 17:35
ania52

Ostatnie ostrzeżenie. Kolejnego nie będzie i zakończy się Twoja symfonia kryptoreklamy na tym portalu. Moderator

sory sory nie chcialam tworzyc symfonii kryptoreklamy to z dobroci serca nie  bede juz tego robic..kolejna wpadka
18 grudnia 2013 18:27
To na serio tylko z dobrego serca Joda.ania52 nie proponuje mi zatrudnienia,nie wychwala firmy pod niebiosa,nie czerpie rowniez z tego tytulu jakis kozysci.Mozna by to bylo uznac za wymiane doswiadczen a nie reklame.
18 grudnia 2013 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

sory sory nie chcialam tworzyc symfonii kryptoreklamy to z dobroci serca nie  bede juz tego robic..kolejna wpadka

Trzeba było ORIMowi na meila posłać, a firmę swoją w opiniach wychwalać! Tam MODUŚ nie będzie Twoich postów na czerwono...kolorował.
18 grudnia 2013 21:04
Malgi

Trzeba było ORIMowi na meila posłać, a firmę swoją w opiniach wychwalać! Tam MODUŚ nie będzie Twoich postów na czerwono...kolorował.

wyslalam mu melem tyle vze tutaj plame dalam.teraz to sie boje odzywac na forum bo zas cos nia tak i kopa dostane.mam nadzieje ze te czerwone karki od nowego roku waznosc straca bo jak nie to zamilknac bede musiala na zawsze
18 grudnia 2013 21:04
Malgi

Trzeba było ORIMowi na meila posłać, a firmę swoją w opiniach wychwalać! Tam MODUŚ nie będzie Twoich postów na czerwono...kolorował.

wyslalam mu melem tyle vze tutaj plame dalam.teraz to sie boje odzywac na forum bo zas cos nia tak i kopa dostane.mam nadzieje ze te czerwone karki od nowego roku waznosc straca bo jak nie to zamilknac bede musiala na zawsze
18 grudnia 2013 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

wyslalam mu melem tyle vze tutaj plame dalam.teraz to sie boje odzywac na forum bo zas cos nia tak i kopa dostane.mam nadzieje ze te czerwone karki od nowego roku waznosc straca bo jak nie to zamilknac bede musiala na zawsze

Lepiej swój profil uzupełnij...