Na wyjeździe #4

20 stycznia 2014 18:00 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Bedziesz nas zdradzać z innymi opiekunkami? Jestem zazdrosna :)

No mogą mi trochę czasu zabrać ale ja dzikus jestem. Lubię to co znam a WAS już kochane troszkę znam...... i lubię ;-)))
20 stycznia 2014 18:01
hogata76

Wiem,ale ja lubię wyzwania-oby tylko klapło:)

Hogatka,tylko mi nie mów,że sie boisz. Pamiętam jak pierwszy raz miałam rozmawiać przez telefon z rodziną ,a Ty mnie podtrzymywałaś na duchu,prawie mi do tyłka nakopałaś,że się boję. Teraz ja Ci to samo powiem,nie bój się,nie denerwuj ,bos Ty urocza dziewczyna,i jak będziesz się bac to pogadamy .....
20 stycznia 2014 18:02 / 1 osobie podoba się ten post
Do naszego tutaj grona dołączyła dziś nowa ,młoda kolezanka-pierwsze co to pytam czy jest na forum?-oczywiście nie!!!Nawet nie wiedziała,że jest takie ...uświadomiłam ,namiary dałam ,może dołączy:)
20 stycznia 2014 18:03 / 2 osobom podoba się ten post
Lili

Sadełka Ci Basieńko mało? To czekaj, ja Ci dam nadmiar mojego, co to mi na niemieckim jedzonku dziadzia przybyło... Chętnie się go pozbędę i wrócę do domu taka jaka wyjeżdżałam ;))) Podaj adres, wyślę Ci - niech stracę - nawet na mój koszt ;)))))))))))

Sadelka Ci u mnie dostatek ,tez chetnie oddam w dobre rece.:):):):)
20 stycznia 2014 18:17 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Witam Was serdecznie:)

Nastąpiły zmiany w mojej pracy.W piątek wyjeżdżam w inne miejsce pracy.Kasa przyzwoita,pani cierpi na SM.
Czy będę miała internet ? Nie wiem,postaram się mieć kontakt ze światem:)Pożyjemy ,zobaczymy.

Życzę miłego tygodnia:)

Powodzenia :) Trzymam kciuki :)
20 stycznia 2014 18:18 / 1 osobie podoba się ten post
GAbrysiu acha o to chodzi. Bo juz myslalam , ze do wyboru prywatnie ( w sensie bez zadnych umow) za 1200 do reki lub legalnie a wtedy za mniej. Ale ok :)


Andrea, ile masz kg do zgubienia? Na zdjeciu w avatarze widze szczupla kobiete po 30stce, wiec nie wiem po co te mizerne racje zywnosciowe ( dziadki pewnie sie ciesza bo mnie na zakupy idzie :) )
20 stycznia 2014 18:24 / 3 osobom podoba się ten post
A nie jesteś po 30-tce? Tak samo jak ja i jak większość na forum.:):):)
20 stycznia 2014 18:27 / 2 osobom podoba się ten post
O kur....,ale potwarz Ci zadałam z tym wiekiem ,...:)
20 stycznia 2014 18:42 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea, ach 5 kilo to w porzadku :)
A pokazuja teraz w Wiadomosciach, ze w Berlinie na ulicach , chodnikach plötzlich LÒD sie pojawil i pokazuja jak ludzie sie przewracaja .... .
20 stycznia 2014 18:49
Athenka

Andrea, ach 5 kilo to w porzadku :)
A pokazuja teraz w Wiadomosciach, ze w Berlinie na ulicach , chodnikach plötzlich LÒD sie pojawil i pokazuja jak ludzie sie przewracaja .... .

Prosze Cię,chociaz Ty mnie nie dobijaj....Jutro rano wyjeżdzam z Berlina....
20 stycznia 2014 18:51 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Prosze Cię,chociaz Ty mnie nie dobijaj....Jutro rano wyjeżdzam z Berlina....

Ivanilka nie bój żaby :) Łańcuszki Babci na buty naciągnij ;-) Do dworca dojdziesz :)
 
20 stycznia 2014 18:51 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

A nie jesteś po 30-tce? Tak samo jak ja i jak większość na forum.:):):)

O jejku,przeciez 50+  to tez jest czlowiek(czyt.kobieta)po trzydziestce,nie bede mowila ktora,bo co sie bede przyznawala do lat na ktore moze nie wygladam:):):):):)  buuuuuu,tylko na wiecej buuuuuu......DDDDD
20 stycznia 2014 18:52
Athenka

na Poloniuszu jest nowe ogloszenie , wydaje sie ok tylko nie ma zadnej firmy podanej, ale pisze ze "legalnie i prywatnie " (tak pisze), do malzenstwa gdzie tylko malzonka potrzebuje opieki (karmienie, ubieranie...w sumie wszystko , bo ona lezaca i z demencja) gotowanie dla 2 osob, koszenie trawnika, zakupy. Placa za to 1200 netto plus roczna premia 100€, plus podroz 100€ .2 pokoje dla opiekunki sa.
acha wiek 25-40lat , zmiana co 2miesiace.
wydaje sie ok, tylko martwi mnie czemu nie jest napisane nazwa firmy.... tylko e mail ( a ten email tez taki malo oficijalny)

nie wiem czy moge tu wkleic link

Takie średnie w sumie to ogłoszenie. Jak są dwie osoby, osoba leżąca i jeszcze trawniki kosić trzeba, to chyba jednak trochę mało tej kasy dają. 
20 stycznia 2014 18:53 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O jejku,przeciez 50+  to tez jest czlowiek(czyt.kobieta)po trzydziestce,nie bede mowila ktora,bo co sie bede przyznawala do lat na ktore moze nie wygladam:):):):):)  buuuuuu,tylko na wiecej buuuuuu......DDDDD

Dokładnie to samo miałam na myśli,a tak wogóle to jesteśmy wszystkie w tym samym wieku 21-wszym :)
20 stycznia 2014 18:55
judora

Ivanilka nie bój żaby :) Łańcuszki Babci na buty naciągnij ;-) Do dworca dojdziesz :)
 

Zaczynam panikować,a co bedzie jutro jak taksówka nie przyjedzie? Do dworca mam 20 km !