Na wyjeździe #4

20 stycznia 2014 17:16 / 1 osobie podoba się ten post
Ja chętnie odstąpię 25 kilo :) Asik też chciała trochę ...
20 stycznia 2014 17:16 / 3 osobom podoba się ten post
kaska_45

oj, tylko mi nie smutaj, polowke czekoladki zostawilam dla Ciebie:)

Tiaaaa.....świeżo oblizana:):):):)
20 stycznia 2014 17:19
na Poloniuszu jest nowe ogloszenie , wydaje sie ok tylko nie ma zadnej firmy podanej, ale pisze ze "legalnie i prywatnie " (tak pisze), do malzenstwa gdzie tylko malzonka potrzebuje opieki (karmienie, ubieranie...w sumie wszystko , bo ona lezaca i z demencja) gotowanie dla 2 osob, koszenie trawnika, zakupy. Placa za to 1200 netto plus roczna premia 100€, plus podroz 100€ .2 pokoje dla opiekunki sa.
acha wiek 25-40lat , zmiana co 2miesiace.
wydaje sie ok, tylko martwi mnie czemu nie jest napisane nazwa firmy.... tylko e mail ( a ten email tez taki malo oficijalny)

nie wiem czy moge tu wkleic link
20 stycznia 2014 17:21
judora

Ja chętnie odstąpię 25 kilo :) Asik też chciała trochę ...

Ja odstapie jeszcze chetniej 15kilo :) Ale czekolady nie odstapie :) 
20 stycznia 2014 17:29
kasia63

Tiaaaa.....świeżo oblizana:):):):)

chyba wazne jest,ze umiem i chce sie podzielic,prawda?:)
20 stycznia 2014 17:41 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Hogatka  -trzymam kciuki coby miejsce fajne było - SM to całkiem inna bajka niz demencja czy AL.Powodzenia:):):):)

Wiem,ale ja lubię wyzwania-oby tylko klapło:)
20 stycznia 2014 17:43 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Wiem,ale ja lubię wyzwania-oby tylko klapło:)

Klapnie, klapnie ;-)))
20 stycznia 2014 17:45
Wiecie co,jak dalej będzie taka pogoda to ja w tym Berlinie zostanę do wiosny. Pada deszcz marznacy cały dzień,jest -3 st,boję się pomyśleć co rano będzie bo ma spaśc śnieg....
Jeszcze na koniec dałam sie wykorzystać rodzicne pdp hi,hi
Poprosili mnie żebym najmłodszego wnuka zawiozła paksówką na tenis ,poczekała tam i wróciła z nim....Najarałam sie,że do ludzi pojadę,że moze jakiś fajny sklep spotkam,a tu du....a blada.Ten ośrodek był w jakiejś dziurze,ze strach....No i zmokłam,zmarzłam na sam koniec. Wiem,wiem żle zrobiłam :):):)
20 stycznia 2014 17:50 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Wiecie co,jak dalej będzie taka pogoda to ja w tym Berlinie zostanę do wiosny. Pada deszcz marznacy cały dzień,jest -3 st,boję się pomyśleć co rano będzie bo ma spaśc śnieg....
Jeszcze na koniec dałam sie wykorzystać rodzicne pdp hi,hi
Poprosili mnie żebym najmłodszego wnuka zawiozła paksówką na tenis ,poczekała tam i wróciła z nim....Najarałam sie,że do ludzi pojadę,że moze jakiś fajny sklep spotkam,a tu du....a blada.Ten ośrodek był w jakiejś dziurze,ze strach....No i zmokłam,zmarzłam na sam koniec. Wiem,wiem żle zrobiłam :):):)

Grunt ,że wiesz - to już coś ,ale w tym deszczu to asertywnośc Ci poważnie zamokła:):):):)Wysusz ja porządnie bo coś mi sie widzi ,że jeszcze nieraz się przyda.....
20 stycznia 2014 17:53 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Wiecie co,jak dalej będzie taka pogoda to ja w tym Berlinie zostanę do wiosny. Pada deszcz marznacy cały dzień,jest -3 st,boję się pomyśleć co rano będzie bo ma spaśc śnieg....
Jeszcze na koniec dałam sie wykorzystać rodzicne pdp hi,hi
Poprosili mnie żebym najmłodszego wnuka zawiozła paksówką na tenis ,poczekała tam i wróciła z nim....Najarałam sie,że do ludzi pojadę,że moze jakiś fajny sklep spotkam,a tu du....a blada.Ten ośrodek był w jakiejś dziurze,ze strach....No i zmokłam,zmarzłam na sam koniec. Wiem,wiem żle zrobiłam :):):)

Eee no czasami też trzeba miec serce ;-)))  Najarałaś się przy okazji, tyle tylko że Ci te sklepy uciekły. Wiesz co innego jak rodzinka "prosi" z nakazem w tle a co innego jak to robisz z własnej woli, bo chcesz. Trzeba rozróżniać to i to ;-)))) Ja siedziałam sobie wczoraj przy komputerze a PDP tłukł sie czymś na dole. Pomyślałam sobie - szuka czegoś w swoich szafkach na różne papiery a on zabrał się za czyszczenie akwarium !! Opierniczyłam i zabrałam się razem z nim do tych rybek. Dziadzio na koniec wyciąga jakieś odzywki dla roślinek i minerały dla rybek "antystresowe". I raptem słyszę jak mówi - o ja głupi, to ja na początku miałem się tego napić a nie dawać rybkom, stresu bym nie miał ;-))) bo chyba miał większy niż te rybki. 
20 stycznia 2014 17:53
Athenka

na Poloniuszu jest nowe ogloszenie , wydaje sie ok tylko nie ma zadnej firmy podanej, ale pisze ze "legalnie i prywatnie " (tak pisze), do malzenstwa gdzie tylko malzonka potrzebuje opieki (karmienie, ubieranie...w sumie wszystko , bo ona lezaca i z demencja) gotowanie dla 2 osob, koszenie trawnika, zakupy. Placa za to 1200 netto plus roczna premia 100€, plus podroz 100€ .2 pokoje dla opiekunki sa.
acha wiek 25-40lat , zmiana co 2miesiace.
wydaje sie ok, tylko martwi mnie czemu nie jest napisane nazwa firmy.... tylko e mail ( a ten email tez taki malo oficijalny)

nie wiem czy moge tu wkleic link

Athenka może być legalnie i prywatnie równocześnie - jest to niemiecka umowa o pracę bezpośrednio z rodziną (bez agencji).
Tylko większość Niemców się teraz wycwaniła i zatrudniają na MiniJob (450e oficjalnie -reszta pod stołem -co już takie legalne nie jest).
20 stycznia 2014 17:55 / 1 osobie podoba się ten post
Aaaa, dowiedziałam się dzisiaj, że mam inne opiekunki obok ;-))) No nie będę sama jak dotąd się trafiało. Będzie można sobie pogadać i pomarudzić. Fajnie ;-))
20 stycznia 2014 17:56 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Grunt ,że wiesz - to już coś ,ale w tym deszczu to asertywnośc Ci poważnie zamokła:):):):)Wysusz ja porządnie bo coś mi sie widzi ,że jeszcze nieraz się przyda.....

Hi,hi prawie upadłam na tę asertywność, tak ślisko jak cholera,a sklepów nie znalazłam.Jak pies spuszczony z łańcucha...
20 stycznia 2014 17:56 / 2 osobom podoba się ten post
BLUE MONDAY - to dziś,dzień uznany za najbardziej przygnębiający dzień w roku:(
Ja tam sie przygnebiona nie czuję-dostałam dziś info,że w czerwcu wyklują się z fasolek u mojej synowej i u synowej męża po chłopaczku:):):)Czyli będe żoną dziadka:)
20 stycznia 2014 17:56 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Aaaa, dowiedziałam się dzisiaj, że mam inne opiekunki obok ;-))) No nie będę sama jak dotąd się trafiało. Będzie można sobie pogadać i pomarudzić. Fajnie ;-))

Bedziesz nas zdradzać z innymi opiekunkami? Jestem zazdrosna :)