Na wyjeździe #4

20 stycznia 2014 14:22 / 5 osobom podoba się ten post
hogata76

To kochaj mnie, kochaj:D;D;D;D;D Zawsze:D;D;D;D;D

Milosci Wam nikt nie zabroni,a wezta sie i kochajta---cale zycie jestem tolerancyjna:):):):):)
20 stycznia 2014 14:35 / 2 osobom podoba się ten post
hahhahaa Kasia blada :):):)
20 stycznia 2014 14:40 / 3 osobom podoba się ten post
Kasia,ja tez Ci mówiłam o avatarze ( blada jesteś hi,hi).Bez avatara to niby nasza a jakby obca....
20 stycznia 2014 14:43
Andrea! Ty to jestes dziewczyna z gestem,o co kto prosi to Ty "nie ma sprawy proszszsze bardzo"-nie chce nikomu d....obsmarowywac,ale musze KASIA63 to troche taki lisek-chytrusek,my jej takie piekne zyczenia walimy.........a poczestunek dziekczynny gdzie?  OJ,KASIA popraw sie !!!!!":):):)
20 stycznia 2014 14:55 / 1 osobie podoba się ten post
A a a !to zmienia postac rzeczy,jest nadzieja,ze cosik nam sie trafi na zawiazanie sadelka:):):):):)
20 stycznia 2014 16:29 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Witam Was serdecznie:)

Nastąpiły zmiany w mojej pracy.W piątek wyjeżdżam w inne miejsce pracy.Kasa przyzwoita,pani cierpi na SM.
Czy będę miała internet ? Nie wiem,postaram się mieć kontakt ze światem:)Pożyjemy ,zobaczymy.

Życzę miłego tygodnia:)

Hogatka  -trzymam kciuki coby miejsce fajne było - SM to całkiem inna bajka niz demencja czy AL.Powodzenia:):):):)
20 stycznia 2014 16:34 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Andrea! Ty to jestes dziewczyna z gestem,o co kto prosi to Ty "nie ma sprawy proszszsze bardzo"-nie chce nikomu d....obsmarowywac,ale musze KASIA63 to troche taki lisek-chytrusek,my jej takie piekne zyczenia walimy.........a poczestunek dziekczynny gdzie?  OJ,KASIA popraw sie !!!!!":):):)

Klikam na to "dodaj zdjęcie " i nic sie nie dzieje:9 Wiec czekoladek i innych frykasów nie będzie, ale oczywiście dziękuję pięknie :):):)Na spacerku sie wymarzłam ,przewietrzyłam i zgłodniałam-jak to dobrze ,że koło lodówki siedzę:):)
20 stycznia 2014 16:35 / 2 osobom podoba się ten post
o widzisz,te to lubie, to lece po kawke i siadam do nich, przysun blizej!!!dziekuje bardzo, postaralas sie, co do fotki, wymagasz zbyt wiele, nietechniczna jestem:)no dobra, moze synciu jak ze szkoly wroci to mi powie jak to zdzialac
20 stycznia 2014 16:41
kasia63

Klikam na to "dodaj zdjęcie " i nic sie nie dzieje:9 Wiec czekoladek i innych frykasów nie będzie, ale oczywiście dziękuję pięknie :):):)Na spacerku sie wymarzłam ,przewietrzyłam i zgłodniałam-jak to dobrze ,że koło lodówki siedzę:):)

Wybaczam CI,bo ja tez nie umie ! Mialam juz sprobowac sie uczyc,ale jak cos sp........zepsuje to sobie sama tutaj nie dam rady--straszny ze mnie tuman komputerowy .A zamiast czekoladek zjadlam trzy plastry szynki i tyz jest piknie:):):):)
20 stycznia 2014 16:42
kaska_45

o widzisz,te to lubie, to lece po kawke i siadam do nich, przysun blizej!!!dziekuje bardzo, postaralas sie, co do fotki, wymagasz zbyt wiele, nietechniczna jestem:)no dobra, moze synciu jak ze szkoly wroci to mi powie jak to zdzialac

Nie objadaj sie zostaw coś na później. :)
A dla mnie kawka gdzi? e
20 stycznia 2014 16:44 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wybaczam CI,bo ja tez nie umie ! Mialam juz sprobowac sie uczyc,ale jak cos sp........zepsuje to sobie sama tutaj nie dam rady--straszny ze mnie tuman komputerowy .A zamiast czekoladek zjadlam trzy plastry szynki i tyz jest piknie:):):):)

Ja gorsza bo i szynkę podjadam i czekoladki.......a du.... rośnie:):):):)Wiesz ,tu nie ma co zepsuc bo jak się na ten napis "dodaj zdj" klika to i tak sie nic nie dzije mimo ,ze jest łapka.....Ja juz enty raz dzis próbuje i nic..... 
20 stycznia 2014 16:51 / 2 osobom podoba się ten post
magdalena_k

Nie objadaj sie zostaw coś na później. :)
A dla mnie kawka gdzi? e

no przeciez stoi!!!czekoladki ja dostalam to zjem, i Tobie nic do tego!!!!!!hi hi
20 stycznia 2014 17:09
kaska_45

no przeciez stoi!!!czekoladki ja dostalam to zjem, i Tobie nic do tego!!!!!!hi hi

:(
20 stycznia 2014 17:11 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A a a !to zmienia postac rzeczy,jest nadzieja,ze cosik nam sie trafi na zawiazanie sadelka:):):):):)

Sadełka Ci Basieńko mało? To czekaj, ja Ci dam nadmiar mojego, co to mi na niemieckim jedzonku dziadzia przybyło... Chętnie się go pozbędę i wrócę do domu taka jaka wyjeżdżałam ;))) Podaj adres, wyślę Ci - niech stracę - nawet na mój koszt ;)))))))))))
20 stycznia 2014 17:15
magdalena_k

:(

oj, tylko mi nie smutaj, polowke czekoladki zostawilam dla Ciebie:)