Dlaczego ja, czyli gorzkie żale i nie tylko

01 grudnia 2013 09:47 / 6 osobom podoba się ten post
Tytul moze banalny ale miesci sie w granicach tematu "wygadaj sie".Czytajac forum w kazdym temacie jest jakies wylewanie zalow lub odbieganie od tematu.Wiec moze tu kazdy bedzie mogl sie wykazac a jak trzeba to i cos ostrzej napisac.Piszcie wiec dlaczego ja jestem taka śliczna ale i rowniez dlaczego ja z dyplomem magistra myje pupy w Niemczech ?.Mozna rowniez napisac dlaczego ja to lubie ?,dlaczego jestem sama ?,dlaczego inni mnie nie rozumieja ?,dlaczego ja nie rozumiem innych ? Pytanie dlaczego mozna zadac w kazdej dziedzinie zycia.Wiec moze powstanie nowy odcinek programu TV "Dlaczego ja" z wpisow opiekunek i opiekunów 
01 grudnia 2013 10:06 / 2 osobom podoba się ten post
Zeby nie bylo ze nie mam takiego pytania sam do siebie to zaczne ten temat.Dlaczego ja myje pupy w Niemczech ? Przez przypadek i nie powiem aby bylo to dla mnie czyms ujmujacym mojemu "ja" Napewno nie dla kasy,bo w Polsce tez nie podejmowalem sie pracy jak nie widzialem conajmniej 2 z przodu przy wyplacie.Dlaczego jestem taki radosny ? Cale zycie bylem smiertelnie powazny jesli chodzi o prace dom,rodzine.Nie wszystko potoczylo sie tak jak bym chcial.Tego jednak sie nie cofnie wiec nie mam zamiaru sie tym teraz zadreczac.Dlaczego lubie sie bawic i smiac ? Bo juz mi nie wiele zostalo i tak lepiej,łatwiej i przyjemniej. Z mojego zycie tez pewnie powstal by scenariusz tego paranormalnego serialu w TV Polsat,ale jakos jeszcze nikt mi nie zaproponowal kasy za prawa do emisji.Dlaczego czasami nie rozumiem innych ? Chyba tak nie jest.Rozumiem lecz czasami nie warto tego okazywac i zaglebiac sie w czyjes problemy jesli nie mozna lub nie chce sie pomoc.Dlaczego pisze na forum ? Lubie Was i nie mam co robic.Jak wroce do domu to zamilkne bo nie bede mial czasu na pisanie.Potem znow zlecenie i steskniony za Waszymi wpisami znow zaczne pisac.
01 grudnia 2013 10:07
ORIM

Zeby nie bylo ze nie mam takiego pytania sam do siebie to zaczne ten temat.Dlaczego ja myje pupy w Niemczech ? Przez przypadek i nie powiem aby bylo to dla mnie czyms ujmujacym mojemu "ja" Napewno nie dla kasy,bo w Polsce tez nie podejmowalem sie pracy jak nie widzialem conajmniej 2 z przodu przy wyplacie.Dlaczego jestem taki radosny ? Cale zycie bylem smiertelnie powazny jesli chodzi o prace dom,rodzine.Nie wszystko potoczylo sie tak jak bym chcial.Tego jednak sie nie cofnie wiec nie mam zamiaru sie tym teraz zadreczac.Dlaczego lubie sie bawic i smiac ? Bo juz mi nie wiele zostalo i tak lepiej,łatwiej i przyjemniej. Z mojego zycie tez pewnie powstal by scenariusz tego paranormalnego serialu w TV Polsat,ale jakos jeszcze nikt mi nie zaproponowal kasy za prawa do emisji.Dlaczego czasami nie rozumiem innych ? Chyba tak nie jest.Rozumiem lecz czasami nie warto tego okazywac i zaglebiac sie w czyjes problemy jesli nie mozna lub nie chce sie pomoc.Dlaczego pisze na forum ? Lubie Was i nie mam co robic.Jak wroce do domu to zamilkne bo nie bede mial czasu na pisanie.Potem znow zlecenie i steskniony za Waszymi wpisami znow zaczne pisac.

Zeby ten temat nie stał się autorski tak ja opiekuna Bystrego.
01 grudnia 2013 10:09
mleczko47

Zeby ten temat nie stał się autorski tak ja opiekuna Bystrego.

Nie mialem okazji poczytac wiec nie wiem czy chodzi ci o to co Bystry pisze czy to ze ma jakas opiekunke ha ha
A Ty mleczko dlaczego jestes w DE.Taka utrzymujaca stala wage,czujaca sie mlodo i chetna do zabawy wałbrzyszanka tak daleko od domu ? Wiem ze 1700 miesiecznie to nie grosze w Polsce ale moze jest cos jeszcze Bo dlaczego Ty ??? ha ha
01 grudnia 2013 10:10
No więc Ja od rana byłam w nastroju zrobić się na "bóstwo", ogarnoąć mieszkanie na "tip - top" upiec ciasto, ewentualnie zrobić dobry obiad i zaprosić któregoś z dawno niewidzianych znajomych i co? Nikt nie ma dla mnie czasu tak jak ja często nie miałam będąc przelotem w Polsce. Kubeł zimnej wody na głowe. No trudno.
01 grudnia 2013 10:14
Sówka

No więc Ja od rana byłam w nastroju zrobić się na "bóstwo", ogarnoąć mieszkanie na "tip - top" upiec ciasto, ewentualnie zrobić dobry obiad i zaprosić któregoś z dawno niewidzianych znajomych i co? Nikt nie ma dla mnie czasu tak jak ja często nie miałam będąc przelotem w Polsce. Kubeł zimnej wody na głowe. No trudno.

No tak ty sowa jestes wiec "przelotem" Ja chetnie na taki domowy obiad z bostwem sie pisze i moze nie przelotem
01 grudnia 2013 10:17 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Zeby nie bylo ze nie mam takiego pytania sam do siebie to zaczne ten temat.Dlaczego ja myje pupy w Niemczech ? Przez przypadek i nie powiem aby bylo to dla mnie czyms ujmujacym mojemu "ja" Napewno nie dla kasy,bo w Polsce tez nie podejmowalem sie pracy jak nie widzialem conajmniej 2 z przodu przy wyplacie.Dlaczego jestem taki radosny ? Cale zycie bylem smiertelnie powazny jesli chodzi o prace dom,rodzine.Nie wszystko potoczylo sie tak jak bym chcial.Tego jednak sie nie cofnie wiec nie mam zamiaru sie tym teraz zadreczac.Dlaczego lubie sie bawic i smiac ? Bo juz mi nie wiele zostalo i tak lepiej,łatwiej i przyjemniej. Z mojego zycie tez pewnie powstal by scenariusz tego paranormalnego serialu w TV Polsat,ale jakos jeszcze nikt mi nie zaproponowal kasy za prawa do emisji.Dlaczego czasami nie rozumiem innych ? Chyba tak nie jest.Rozumiem lecz czasami nie warto tego okazywac i zaglebiac sie w czyjes problemy jesli nie mozna lub nie chce sie pomoc.Dlaczego pisze na forum ? Lubie Was i nie mam co robic.Jak wroce do domu to zamilkne bo nie bede mial czasu na pisanie.Potem znow zlecenie i steskniony za Waszymi wpisami znow zaczne pisac.

Oh Orim!!!! DLACZEGO JA nie wpadlam na zalozenie takiego tematu??????
01 grudnia 2013 10:18
No wlasnie Dlaczego Ty ??? Mam teraz duzo poczty pt.Polubil posta a raczej zacytowal nie wiele ? Dlaczego tak trudno napisac o sobie ? Wiem ze latwiej napisac dlaczego ta ruda malpa mnie zlosci i wylac kubel pomyj na kogos nie publicznie cos o sobie
01 grudnia 2013 10:19
ANULA62

Oh Orim!!!! DLACZEGO JA nie wpadlam na zalozenie takiego tematu??????

to go rozwin
01 grudnia 2013 10:19 / 2 osobom podoba się ten post
Chyba ja tutaj nic nie napisze? DLACZEGO? Bo ja juz dawno przestałam sobie zadawać to pytanie :) I jest mi lżej :) Ale poczytac poczytam. Ciekawy temat :)
01 grudnia 2013 10:21
ORIM

Nie mialem okazji poczytac wiec nie wiem czy chodzi ci o to co Bystry pisze czy to ze ma jakas opiekunke ha ha
A Ty mleczko dlaczego jestes w DE.Taka utrzymujaca stala wage,czujaca sie mlodo i chetna do zabawy wałbrzyszanka tak daleko od domu ? Wiem ze 1700 miesiecznie to nie grosze w Polsce ale moze jest cos jeszcze Bo dlaczego Ty ??? ha ha

Podgrzewasz temat.Staraj sie pisac prawde nie jestem z Wałbrzycha.A dlczego jestem?- ten sam powod co Ty.
 
A,że młodo sie czuję? życzę i Tobie.
01 grudnia 2013 10:25 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

No wlasnie Dlaczego Ty ??? Mam teraz duzo poczty pt.Polubil posta a raczej zacytowal nie wiele ? Dlaczego tak trudno napisac o sobie ? Wiem ze latwiej napisac dlaczego ta ruda malpa mnie zlosci i wylac kubel pomyj na kogos nie publicznie cos o sobie

Orim-ta wzmianka o rudej to do mnie ???  https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p50x50/851575_126362067548590_1152922410_n.png
01 grudnia 2013 10:26 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Podgrzewasz temat.Staraj sie pisac prawde nie jestem z Wałbrzycha.A dlczego jestem?- ten sam powod co Ty.
 
A,że młodo sie czuję? życzę i Tobie.

Zyczenia przyjolem Jednak czuje sie dopiero teraz mlodo.Dlaczego teraz ? Nie mam juz takich obowiazkow,nie musze sie martwic o wsztstko.Czuje sie wiec zajefajnie i bosko.Zawsze chetnie sie pobawie i posmieje z kims madrym.Dlaczego nie lubie glupcow ? Bo musze ich ignorowac a czasami znosic w jednym chwili.
01 grudnia 2013 10:28
beata

Orim-ta wzmianka o rudej to do mnie ???  https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p50x50/851575_126362067548590_1152922410_n.png

nie czemu ??? Dlaczego o tobie ??? Na wlasne potrzeby przerob ruda na blondi lub czarna ha ha. Epitety tez sobie dodaj wedlug potrzeb hihi
01 grudnia 2013 10:49 / 5 osobom podoba się ten post
Asik

Chyba ja tutaj nic nie napisze? DLACZEGO? Bo ja juz dawno przestałam sobie zadawać to pytanie :) I jest mi lżej :) Ale poczytac poczytam. Ciekawy temat :)

Masz racje !
Ode mnie tylko dopisek:
Gorzkie zale to ja wylewalam, jak w PL do garnka nie bylo co wlozyc i zadawalam sobie to pytanie "dlaczego?" Teraz juz nie, teraz pytam sie, gdzie nastepny wyjazd? Wrocic, czy jechac gdzie indziej?