Kalendarz świąt nietypowych

06 lutego 2019 07:51
Luke

W radio podśmiewali się , że tradycyjna polska Nutella to ...swojski smalec, haha

Mmm smalczy ze skawarkami :) Pyszności :) 
07 lutego 2019 07:47
Werska

O, zdecydowanie!

Ja jak dopadne do słodkiego to całą czekoladę zjem :) Nic na potem nie zostaje ;)  
28 lutego 2019 09:58 / 3 osobom podoba się ten post
28 lutego 2019 19:14
Kto z pączkami za pan brat- temu sadło wchodzi w ZAD.
Awokado zjadłam- też tłuste, ale inaczej.
01 marca 2019 08:11 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Kto z pączkami za pan brat- temu sadło wchodzi w ZAD.
Awokado zjadłam- też tłuste, ale inaczej.

Nic nie mów o pączkach.. wczoraj zjadłam 3 z toffi, advocatem i pomarańczą... Nie wspomnę o faworkach.. Poszło w boki 
01 marca 2019 21:29 / 1 osobie podoba się ten post
Czy u was na turnusach też obchodzą karnawał? Czy idą parady? przebierańcy? Ja tu na wsi nic nie widziałam, może jutro po południu się przejdewezmę "rezereowo"jakaś śmieszna czapkę od pdp.
01 marca 2019 22:14
Wczoraj była parada na scenę i "wyrzucanie" burmistrza polegające na tym, że zapowiadał kolejne występy Było sporo kogutów, trochę psów i pszczółek. A na scenie głównie dzieci. Zięć pdp. powiedział, że teraz na tydzień kobiety przejmują ratusz. A to wioska jest też. Było ogłoszeni w biuletynie. Spotkałyśmy się tam z innymi Polkami. Całkiem sympatyczne to było.
02 marca 2019 15:10 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Czy u was na turnusach też obchodzą karnawał? Czy idą parady? przebierańcy? Ja tu na wsi nic nie widziałam, może jutro po południu się przejde:wlk7:wezmę "rezereowo"jakaś śmieszna czapkę od pdp.:buu:

U mnie nic takiego nie było :( 
05 marca 2019 08:16
Dzisiaj Dzień Teściowej - złóżcie swoim mamusiom życzenia :)
05 marca 2019 08:23 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Dzisiaj Dzień Teściowej - złóżcie swoim mamusiom życzenia :)

Z daleka zyczemojej byłej teściowej żeby pozwoliła synusiowi na własne zycie
05 marca 2019 08:58 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Czy u was na turnusach też obchodzą karnawał? Czy idą parady? przebierańcy? Ja tu na wsi nic nie widziałam, może jutro po południu się przejde:wlk7:wezmę "rezereowo"jakaś śmieszna czapkę od pdp.:buu:

Ja już na post się cieszę! Pdp całymi dniami obchodzi karnawał w Tv , głośno obchodzi
05 marca 2019 09:32 / 2 osobom podoba się ten post
Byłej teściowej życzę żeby skróciła swój "język" i przestała rozpowiadać plotki na mój i swojej wnuczki temat i żeby w końcu odstawiła tego mojego ex od swojego cycka. 
Obecnej teściowej i teściowi życzę dużo zdrowia i spokoju oraz składam podziękowania za to iż mimo mojego "zakręconego życiorysu" przyjęli mnie i moją córkę do swojej rodziny jak własnych mini tego iż żyjemy "na kartę rowerową". 
06 marca 2019 09:12
Dusia1978

Byłej teściowej życzę żeby skróciła swój "język" i przestała rozpowiadać plotki na mój i swojej wnuczki temat i żeby w końcu odstawiła tego mojego ex od swojego cycka. :oklaski2::smiech2:
Obecnej teściowej i teściowi życzę dużo zdrowia i spokoju oraz składam podziękowania za to iż mimo mojego "zakręconego życiorysu" przyjęli mnie i moją córkę do swojej rodziny jak własnych mini tego iż żyjemy "na kartę rowerową". :kwiaty_serca::kwiaty_serca::kwiaty_serca:

Druga teściowa podobno zawsze jest lepsza! Życzę Ci byś miała dobrą teściową i żeby Twoje prośby się spełniły :* 
06 marca 2019 09:39 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Druga teściowa podobno zawsze jest lepsza! Życzę Ci byś miała dobrą teściową i żeby Twoje prośby się spełniły :* 

Dziekuje. No nie jest zła. Tylko cały czas proszą zarówno "teściowie" jak i moja mama "weźcie ślub" bo tak głupio jak mówicie nam na "Pan" i "Pani". A tak to by było "mamo" i " tato". No niestety poprzez doświadczenie nieudanych związków boimy się drugi raz się sparzyć i papierki są nam nie potrzebne do szxszczęś. 
06 marca 2019 14:56 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dziekuje. No nie jest zła. Tylko cały czas proszą zarówno "teściowie" jak i moja mama "weźcie ślub" bo tak głupio jak mówicie nam na "Pan" i "Pani". A tak to by było "mamo" i " tato". No niestety poprzez doświadczenie nieudanych związków boimy się drugi raz się sparzyć i papierki są nam nie potrzebne do szxszczęś. 

A mój facet(znamy się ok 8mcy, w tym ja 2 turnusy zaliczyłam).Mieszka w de.i twierdzi że moglibyśmy się pobrać ze względu na rozliczenie podatkowe(można do ponad 400e.zaoszczedzic)Ale czy to nie mało romantyczne ?!?!?