Kalendarz świąt nietypowych

06 marca 2019 15:37
Elka40

A mój facet(znamy się ok 8mcy, w tym ja 2 turnusy zaliczyłam).Mieszka w de.i twierdzi że moglibyśmy się pobrać ze względu na rozliczenie podatkowe(można do ponad 400e.zaoszczedzic):bezradny:Ale czy to nie mało romantyczne ?!?!?

Nie chcę ci nic sugerować, ale bym poczekała z podobną decyzją.
06 marca 2019 16:42 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

A mój facet(znamy się ok 8mcy, w tym ja 2 turnusy zaliczyłam).Mieszka w de.i twierdzi że moglibyśmy się pobrać ze względu na rozliczenie podatkowe(można do ponad 400e.zaoszczedzic):bezradny:Ale czy to nie mało romantyczne ?!?!?

Mój pracuje od 4 lat w Norwegii. Gdybyśmy byli małżeństwem on by zyskał dużo na podatku. Ale sam powiedział, że mimo tylu tysięcy km mamy do siebie zaufanie i kochamy się i nie potrzebujemy ślubu by odzyskać jakieś pieniądze od panstwa. 
06 marca 2019 16:53 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalenka

Nie chcę ci nic sugerować, ale bym poczekała z podobną decyzją. :-)

Jeśli o mnie chodzi to nie potrzebuje, no chyba żeby się pod jego ubezp."podpiac"jest m.nami 22l. różnicy(on za 2emeryt).Zobaczymy, jemu zależy bo to rodzinny typ  
06 marca 2019 17:13 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Jeśli o mnie chodzi to nie potrzebuje, no chyba żeby się pod jego ubezp."podpiac"jest m.nami 22l. różnicy(on za 2emeryt).Zobaczymy, jemu zależy bo to rodzinny typ :aniolki: 

Elu, to przepraszam, rodzinne typy lubią być ustatkowani, prawda.
06 marca 2019 18:10
Magdalenka

Elu, to przepraszam, rodzinne typy lubią być ustatkowani, prawda.

No tak 2x nie wyszło(niby z winn kobiet)
07 marca 2019 08:26
Dusia1978

Dziekuje. No nie jest zła. Tylko cały czas proszą zarówno "teściowie" jak i moja mama "weźcie ślub" bo tak głupio jak mówicie nam na "Pan" i "Pani". A tak to by było "mamo" i " tato". No niestety poprzez doświadczenie nieudanych związków boimy się drugi raz się sparzyć i papierki są nam nie potrzebne do szxszczęś. 

A to chyba każdy ma tak, że już się boi poważnych deklaracji i ślubów. Ale czasem warto zaryzykować. Bo tak naprawdę nie masz do swojego faceta żadnych praw. Nawet jak trafi do szpitala to nie możesz mocno zapytać o stan zdrowia, bo formalnie nie jesteście rodziną. 
07 marca 2019 08:33
GrazynaM55

A to chyba każdy ma tak, że już się boi poważnych deklaracji i ślubów. Ale czasem warto zaryzykować. Bo tak naprawdę nie masz do swojego faceta żadnych praw. Nawet jak trafi do szpitala to nie możesz mocno zapytać o stan zdrowia, bo formalnie nie jesteście rodziną. 

Mogę jeśli mnie upoważni do tego. Tak samo i ja w formularzu mojej agencji napisałam jego dane jako osoby w razie "W" do kontaktów. I firma powiedziała, że ok. A tak w ogóle to my nie rozmawiamy i ślubie .oświadczył mi się, pierścionek dostałam a żeby ludzie też się nas nie dopytywali nosimy obraczki i zero pytań .
08 marca 2019 07:51
Dusia1978

Mogę jeśli mnie upoważni do tego. Tak samo i ja w formularzu mojej agencji napisałam jego dane jako osoby w razie "W" do kontaktów. I firma powiedziała, że ok. A tak w ogóle to my nie rozmawiamy i ślubie .oświadczył mi się, pierścionek dostałam a żeby ludzie też się nas nie dopytywali nosimy obraczki i zero pytań .

Aha, w taki sposób, jesli tak to dobre rozwiązanie. Dobrze, że buzię zamknęliści innym i nie macie pytań :) Plus dla Twojego faceta za oświadczyny :) 
08 marca 2019 07:54 / 2 osobom podoba się ten post
Korzystając z rana od razu składam Wam wszytkim kbietki życzenia! Dużo uśmiechu, cierpliwości do podopiecznych i docenienia ze strony Panów nie tylko od święta! Buziaki :* ;* 
 
08 marca 2019 08:20
GrazynaM55

Aha, w taki sposób, jesli tak to dobre rozwiązanie. Dobrze, że buzię zamknęliści innym i nie macie pytań :) Plus dla Twojego faceta za oświadczyny :) 

Dziękuję. Rok z tym zwlekał ale się udało. Od razu założyliśmy sobie obrączki żeby ludzie wścibscy przestali się pytać " a kiedy ślub"??. A tak to "że już po" i cisza. Już dziś z rana wirtualne kwiaty na mesengerze i całuski. Kochany jest . 
08 marca 2019 08:22 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Korzystając z rana od razu składam Wam wszytkim kbietki życzenia! Dużo uśmiechu, cierpliwości do podopiecznych i docenienia ze strony Panów nie tylko od święta! Buziaki :* ;* 
 

Dziękuję w imieniu swoim i wszystkich koleżanek z grupy. 
08 marca 2019 09:09 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Korzystając z rana od razu składam Wam wszytkim kbietki życzenia! Dużo uśmiechu, cierpliwości do podopiecznych i docenienia ze strony Panów nie tylko od święta! Buziaki :* ;* 
 

I tu tulipany, bardzo je lubię, dziękuję i wzajemnie.
08 marca 2019 09:47 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

I tu tulipany, bardzo je lubię, dziękuję i wzajemnie. :przytula:

Tulipany i zonkile toż to kwiaty wiosny. 
09 marca 2019 08:34
Dusia1978

Dziękuję. Rok z tym zwlekał ale się udało. Od razu założyliśmy sobie obrączki żeby ludzie wścibscy przestali się pytać " a kiedy ślub"??. A tak to "że już po" i cisza. Już dziś z rana wirtualne kwiaty na mesengerze i całuski. Kochany jest . :serce::serce::serce:

Dobrze, że o Tobie pamięta. Co jak co to się chwali :) 
09 marca 2019 08:36 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Tulipany i zonkile toż to kwiaty wiosny. :kwiaty_serca:

To moje ulobione kwiaty - podobają mi się w każdym kolorze... Propo wiosny to chyba już powoli ją czuć :) Na pewno już bliżej jej do przyjścia niż dalej :)