Pomóżcie przy demencjii

10 grudnia 2013 19:50
wiewiorka

Brawo!! Tylko nie daj się przekabacic córce!! Pracę znajdziesz,ofert jest od zatrzęsienia.Juz zacznij szukać,nie czekaj do końca tygodnia,masz internet to sobie poradzisz;)))Powodzenia:)

Dokładnie tak zrób Babciu.
10 grudnia 2013 19:59
Babcia

Boże dziewczyny jak wam bardzo dziekuje nawet nie wiecie zostane do końca tygodnia ale to juz chyba za póżno cośzłapać na świeta jak sądzicie

Hej,od kiedy tam jesteś,tam chyba moja znajoma była
10 grudnia 2013 21:49
MarLenka

Tak rozmawiałam o tym z dziadkiem. Powiedział, że nic nie możemy z tym zrobić bo to choroba i tyle...Ale tak jak już pisałam on z nią rozmawia na temat jej zachowania, a czasem odpuszcza bo ma dosyć.

MarLenka - napisz jak sobie radzisz dalej,czy jest jakas poprawa sytuacji?
11 grudnia 2013 07:47
Jestem od niedzieli przejechałam z Berlina bo tamta pani poszla do szpitala pękl jej tetniak i stan beznadziejny dzisiaj byla noc spokojna ale juz szukam nastepnej pracy przede mna byla dziewczyna 2 tygpdnie to jest koło Osnabriku miejscowość Rahden straszna dziura nic tylko pola
14 grudnia 2013 15:15 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

MarLenka - napisz jak sobie radzisz dalej,czy jest jakas poprawa sytuacji?

Uspokoiło się bo przyjechała druga córka na kilka dni i babcia jest cała w skowronkach; ale zobaczymy co będzie po jej wyjeździe...
14 grudnia 2013 15:19 / 1 osobie podoba się ten post
MarLenka

Uspokoiło się bo przyjechała druga córka na kilka dni i babcia jest cała w skowronkach; ale zobaczymy co będzie po jej wyjeździe...

Obserwuj teraz pdp otworzy sie przy corce.Moze coś dla siebie wyłapiesz,drobiazg a może pomóc.Powodzenia.
21 września 2017 22:28 / 1 osobie podoba się ten post
Wydaje mi się, że w Polsce nie wszyscy wiedzą, że mają demencję.
21 września 2017 22:37
Nie piszę o tobie :D Piszę o starszych ludziach. Mają podobne zachowania do tych opisanych :D
21 września 2017 22:38 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Wydaje mi się, że w Polsce nie wszyscy wiedzą, że mają demencję.

Daro , to taki quasi    ''coming out'' czy Ci się tylko wydaje że masz problem .
21 września 2017 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Daro , to taki quasi    ''coming out'' czy Ci się tylko wydaje że masz problem .

Mój ojciec może mieć problem.
21 września 2017 22:41 / 2 osobom podoba się ten post
łurzka. 
21 września 2017 22:42
Babcia

Jestem od niedzieli przejechałam z Berlina bo tamta pani poszla do szpitala pękl jej tetniak i stan beznadziejny dzisiaj byla noc spokojna ale juz szukam nastepnej pracy przede mna byla dziewczyna 2 tygpdnie to jest koło Osnabriku miejscowość Rahden straszna dziura nic tylko pola

Kropka.
21 września 2017 22:48 / 3 osobom podoba się ten post
Darko

Mój ojciec może mieć problem.

Daro, nie traktuję Ciebie chłopaku  poważnie i idż już spać , bo zaśpisz i kuchnię zamkną , a w klopie na głodniaka, no za wiele z siebie nie wyciśniesz.
21 września 2017 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Mój ojciec może mieć problem.

Demencja to nie ból nogi, o którym sie wie, że jest.  Tak czy siak najlepiej jest zgłosic się do lekarza, on powinien wiedzieć jakie podjąc kroki... Z tego co zrozumiałam macie problem z doprowadzeniem Twojego taty do lekarza... Idź sam do lekarza pierwszego kontaktu Twojego ojca , opisz objawy i zapytaj się co masz w takim przypadku zrobić. Lekarz powinien Cię pokierować...))))
21 września 2017 22:59 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Demencja to nie ból nogi, o którym sie wie, że jest.  Tak czy siak najlepiej jest zgłosic się do lekarza, on powinien wiedzieć jakie podjąc kroki... Z tego co zrozumiałam macie problem z doprowadzeniem Twojego taty do lekarza... Idź sam do lekarza pierwszego kontaktu Twojego ojca , opisz objawy i zapytaj się co masz w takim przypadku zrobić. Lekarz powinien Cię pokierować...))))

Mam rozmawiać z rodziną, dzięki. W grudniu sam pomogę.