Farby do włosów - Wasze typy

08 listopada 2017 13:00 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Danusia trochę lepiej po tej sodzie,ale muszę je płukanką srebrną potraktować.
A z sodą to jest tak.Łyżkę stołową rozpuścić w łyżce wody ,ewentualnie dodać jeszcze delikatnego szamponu i potrzymać minutę ,żeby łuska włosa się otworzyła i wyciągnęła zanieczyszczenia ,farby i inne .Spłukać i do ostatniego płukania dodać ocet jabłkowy czy cytrynę ,żeby łuskę włosa zamknąć.Ponoć powinno się taką kurację ze dwa razy w miesiącu robić.Częśćciej nie bo włosy się mogą znaczyć.

A próbowałaś szampon Swiss-o-Par Silver Shampoo z Rossmana? 
08 listopada 2017 13:08 / 1 osobie podoba się ten post
ryba

A próbowałaś szampon Swiss-o-Par Silver Shampoo z Rossmana? 

Kupiłam kurację z tej firmy .Jakaś płukanka którą trzymałam 5 minut ,szamponu zabrakło ,może dzisiaj kupię .Tina mi farbę polecała ,ale w okolicy gdzie jestem nie ma.Muszę coś innego kupić .Są tonowane farby na srebrne ,szare kolory ,ale tylko trzymać 3 minuty ,to podejrzewam ,że lekko stonują włosy .Pójdę i czegoś poszukam w Müllerze.
Chyba ,że ktoś coś ma spraktykowanego to piszcie .
08 listopada 2017 14:10 / 2 osobom podoba się ten post
To jest ten szampon.Używam ,polecam.
08 listopada 2017 15:05 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

To jest ten szampon.Używam ,polecam.

Ok.kupię.A podstawę farby jaką masz na włosach?Ten szampon wyczytałam jest przeciw kurczakowi na włosach.!?
08 listopada 2017 15:09
tina 100%

Mnie kiedyś paradoksalnie fryzjerka na żółto załatwiła. Stonowałam włosy tym preparatem i nie musiałam póżniej płukanek stosować.

Tej farby nie ma w mojej okolicy.Byłam w dwóch innych miejscowościach DM i inne zaliczyłam i nie ma.
Muszę co innego kupić.
08 listopada 2017 15:15 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Ok.kupię.A podstawę farby jaką masz na włosach?Ten szampon wyczytałam jest przeciw kurczakowi na włosach.!?

Tak, przeciw żółtości,potrzymać go trochę na włosach,on jest fioletowo- granatowy w kolorze.Farba na moich włosach to mieszanka farb profesjonalnych przygotowywana przez moją osobistą fryzjerkę ( to siostra mojej długoletniej przyjaciółki,zna się dziewczyna na swoim fachu i to doskonale ,strzyże też genialnie ) 
08 listopada 2017 15:16 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Tej farby nie ma w mojej okolicy.Byłam w dwóch innych miejscowościach DM i inne zaliczyłam i nie ma.
Muszę co innego kupić.

To chyba lepiej płukanek próbuj, bądź szamponów, czy pianek tonujących.
08 listopada 2017 16:04 / 3 osobom podoba się ten post
Uwaga dziewczęta.
Podaję najnowsze trendy w koloryzacji włosów.
Platynowe sombre.
Sombre - słony karmel, albo toffi.
Rude sombre.
Bakłażan.
Maślany blond.
Crystal ash.
Nude blonde /blond cielisty/.
Wielowymiarowa platyna.
Tiger eye.
Cynamonowy blond...

Pewnie mógłbym tak w nieskończoność, ale i tak nie wiem, o czym napisałem  

Jako przeciętny mężczyzna, odróżniam tylko trzy kolory, tj. ładny, ch....y i pedalski, a włosy dzielę na ładne i zadbane, oraz na paskudne  .
Ale, co sobie w tym topiku napisałem, to moje 
08 listopada 2017 16:12 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Tej farby nie ma w mojej okolicy.Byłam w dwóch innych miejscowościach DM i inne zaliczyłam i nie ma.
Muszę co innego kupić.

Ja w ubiegłym roku tak sie załatwiłam kupiłam farbę i pierwszy raz pomalowała mi moja fryzjerka koleżanka,całą glowę zawsze robiłam pasemka,odradzała mi ale się uparłam,był to kolor platyna,na moich włosach wyszedł kurczak wielkanocny,no poprostu sraczka,jakaś masakra,co ja nie nakładałam na te włosy,wszystkie fiolety szapony nic nie dały spłynęło jak po kaczce i pojawił asię znowu kurczak,nie chciałam nakładać farby aby nie zniszczyć włosów,i dopiero jak kupiłam Tonung silber w Dm,wreszcie trochę zneutralizowało ten kolor okropny,więc te szampony fioletowe płukani odradzam bo to nic nie da.
08 listopada 2017 16:14 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

To jest ten szampon.Używam ,polecam.

Ten szampon na kurczaka nie działa,już to przetestowałam
08 listopada 2017 16:37 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Alasko pewnie ,że farba sklepowa była.Teraz już kurczak siedzi na głowie i muszę ratować się bo masakra.Poszukam farby którą mi Tina poleciła.U mnie nie ma ,ale w DM wnuczka  Pdp mi poszuka.
Do 10 grudnia coś wykompinuję ,a potem szybciorem do fryzjera jak wrócę do Polski.I zrobię sobie zimny ,skandynawski blond.

Tereso,kup sobie farbę ciemny blond z jakiejkolwiek firmy i potrzymaj około 15 inut,w zależności od włosa,trzeba kontrolować co jakiś czas. Nie dalej jak w zeszłym tygodniu wyglądałam jak jesienny lisć albo kurczaczek o zachodzie słońca. W życiu takiej krzywdy sobie nie zrobiłam.Dobrze,że zimno się zrobiło,czapkę naniziałam i biegiem rano do najbliższego sklepu,akurat mam Rossmana.
Powiem ci,że po ubarowaniu nie ma sladu żółteczka,a jest fajny blond. Spokojnie możesz wypróbować.Ja akurat kupiłam taką.
Znalezione obrazy dla zapytania ciemny blond farba loreal
08 listopada 2017 16:59 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Ten szampon na kurczaka nie działa,już to przetestowałam

Używam i polecam,ale faktycznie kurczaka nie miałam.... ostatni mój kurczaka ,to było ze trzydzieści roków do tyłu ,ale ten szampon pozwala utrzymać ładny kolor. No raz jak farbnęłam się że dwa lata temu tutaj,ale nie typowy wielkanocny kurczaczek,raczej brzydki legii żółtawy kolorek.
08 listopada 2017 17:09 / 3 osobom podoba się ten post
Tym zniwelowałam ten okropny żóty kolor,to nie jest farba więc jest bezpieczny produkt
08 listopada 2017 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Tereso,kup sobie farbę ciemny blond z jakiejkolwiek firmy i potrzymaj około 15 inut,w zależności od włosa,trzeba kontrolować co jakiś czas. Nie dalej jak w zeszłym tygodniu wyglądałam jak jesienny lisć albo kurczaczek o zachodzie słońca. W życiu takiej krzywdy sobie nie zrobiłam.Dobrze,że zimno się zrobiło,czapkę naniziałam i biegiem rano do najbliższego sklepu,akurat mam Rossmana.
Powiem ci,że po ubarowaniu nie ma sladu żółteczka,a jest fajny blond. Spokojnie możesz wypróbować.Ja akurat kupiłam taką.
Znalezione obrazy dla zapytania ciemny blond farba loreal

Dziewczyny zrobiłam płukankę z sody i trochę tej sraczki wypłukałam.No i teraz faktycznie kupię ciemny blond i może ten łeb dojdzie do ładu.Ale jeszcze że trzy dni przerwy ,żeby włosy odpoczęły .
Jak dobrze ,że jesteście i coś doradzicie.
08 listopada 2017 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Tym zniwelowałam ten okropny żóty kolor,to nie jest farba więc jest bezpieczny produkt

Malina też się dzisiaj nad tym zastanawiałam.Było to cudo w trzech tonach.Nic jeszcze nie kupiłam ,bo czekałam co mi doradzicie.Dzięki.