Farby do włosów - Wasze typy

08 listopada 2017 17:18 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Malina też się dzisiaj nad tym zastanawiałam.Było to cudo w trzech tonach.Nic jeszcze nie kupiłam ,bo czekałam co mi doradzicie.Dzięki.

No wiesz ja nie mam burzy loków więc bałam się nakładać farbę na farbę,ale jakie ja sztuki robiłam mówię ci płakać mi sie chciało jak zobaczyłam się w lusterku,kupowałam też wszystkie fiolety które miały to zneutralizować taki fioletowy wosk,nawaliłam pół słoika,trzymałam aż mi uschło na włosach,pomyślałam wreszcie będzie ok,jak zmyłam poprostu wszystko spłynęło jak po kaczce,i znowu wyłonił się przecudny żółto pomarańczowy kolorek
09 listopada 2017 13:15 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczyny! Jestem naturalną blondynka, której kolor włosów już nieco ściemniał i chciałabym coś z tym zrobić, sprawić, żeby kolor był ciekawszy, a nie taki mysi, ale potrzebuję do tego farby która nie niszczy włosów, gdyż moje są i tak dość wątłe... Może któraś coś doradzić?
09 listopada 2017 13:21 / 2 osobom podoba się ten post
Arlene

Dziewczyny! Jestem naturalną blondynka, której kolor włosów już nieco ściemniał i chciałabym coś z tym zrobić, sprawić, żeby kolor był ciekawszy, a nie taki mysi, ale potrzebuję do tego farby która nie niszczy włosów, gdyż moje są i tak dość wątłe... Może któraś coś doradzić?

Rozczaruję cię............nie ma farby, która nie niszczy włosów.......nie miej złudzeń. Poczytaj na opakowaniu skład farb do włosów. Masz neta, to każdy składnik i jego właściwości odnajdziesz bez problemu.
09 listopada 2017 13:21 / 5 osobom podoba się ten post
Arlene

Dziewczyny! Jestem naturalną blondynka, której kolor włosów już nieco ściemniał i chciałabym coś z tym zrobić, sprawić, żeby kolor był ciekawszy, a nie taki mysi, ale potrzebuję do tego farby która nie niszczy włosów, gdyż moje są i tak dość wątłe... Może któraś coś doradzić?

Specjalnie po to konto na Op24 założyłaś ? Może na jakimś wizażu popytaj...
09 listopada 2017 13:35 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Specjalnie po to konto na Op24 założyłaś ? Może na jakimś wizażu popytaj...

Ona forum podczytuje i kurczakiem zainteresowana....
09 listopada 2017 13:37 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Ona forum podczytuje i kurczakiem zainteresowana....

to maseczkę z Bielendy może...pisała, że fajne są...
09 listopada 2017 13:39 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

:uśmiech ona2: to maseczkę z Bielendy może...pisała, że fajne są...

Nawet sprzeda...
09 listopada 2017 13:41
hawana

Nawet sprzeda...

Olejki pewnie też....
24 kwietnia 2018 21:21 / 2 osobom podoba się ten post
Jutro idę do fryzjera i robię się na rudo . Jaka farba to jeszcze nie wiem, bo robię pierwszy raz i zdam sie na fachowca .
14 maja 2018 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
mam jasne włosy ,zrobiłam sobie kolorek lekko rudawy-ale co z tego jak po 2tyg. widać odrosty? :)
14 maja 2018 13:12
serce

mam jasne włosy ,zrobiłam sobie kolorek lekko rudawy-ale co z tego jak po 2tyg. widać odrosty? :)

To szybko.
14 maja 2018 14:34 / 1 osobie podoba się ten post
Ja zastanawiam się czy nie przebarwić się (włosy) na jaśniejsze kolory, ze względu na odrosty w siwym odcieniu. Moja naturalna barwa to brunetka i do tej pory tak włosy farbuję. Myślę, że przy jaśniejszych włosach odrosty nie byłyby tak wyraźnie i szybko widoczne. Moja starsza siostra przerobiła się z brunetki na blondynkę i tak często nie musi farbować włosów, jak ja to robię.
14 maja 2018 19:14
serce

mam jasne włosy ,zrobiłam sobie kolorek lekko rudawy-ale co z tego jak po 2tyg. widać odrosty? :)

A mnie po dwóch umyciach włosów się zmył. To tak wygląda " był, ale sie zmył" po angielsku .
14 maja 2018 19:25 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Ja zastanawiam się czy nie przebarwić się (włosy) na jaśniejsze kolory, ze względu na odrosty w siwym odcieniu.:-) Moja naturalna barwa to brunetka i do tej pory tak włosy farbuję. Myślę, że przy jaśniejszych włosach odrosty nie byłyby tak wyraźnie i szybko widoczne. Moja starsza siostra przerobiła się z brunetki na blondynkę i tak często nie musi farbować włosów, jak ja to robię.

Najlepiej Zofija zrobic sobie balejaż . Tak sobie robiłam i nie miałam problemu z odrostami . Po prostu nie widać tak bardzo jak przy jednym kolorze . Ja całe zycie eksperymentuje z włosami . Teraz też mam z jednej strony wystrzyżone a z drugiej pare cm. poniżej ucha. He,he mój mąż to juz nawet nic nie mowi na ten temat . Kiedyś zrobiłam sobie taki kolor, że mnie własne psy obszczekały .