Pozytywne cechy podopiecznych i ich rodzin

23 grudnia 2013 20:25 / 2 osobom podoba się ten post
Czasem skarżymy się na pdp, nie bez powodu często, ale napewno w każdym człowieku mozna znależć coś dobrego:), mi jest łatwiej bo mam "normalną", serdeczną zarówno pdp  jak i rodzinę.
24 grudnia 2013 06:34
Ja również mam wspaniałą rodzinę i jestem w tym miejscu już 2 lata ! czuję się jak w domu !!!
24 grudnia 2013 07:35
dorotee

Czasem skarżymy się na pdp, nie bez powodu często, ale napewno w każdym człowieku mozna znależć coś dobrego:), mi jest łatwiej bo mam "normalną", serdeczną zarówno pdp  jak i rodzinę.

Ja też w końcu trafiłam na "normalną" kochającą się rodzinkę. Coprawda babcia demencyjna czasami ma "odpływy", ale w zasadzie jest bardzo miła.
24 grudnia 2013 08:00
fiber39

Ja również mam wspaniałą rodzinę i jestem w tym miejscu już 2 lata ! czuję się jak w domu !!!

oj troche zazdroszcze ci bo ja nie umiem sie tak zaaklimatyzowac zeby czuc sie prawie jak w domu.zawsze to obce lozko ludzie otoczenie..
24 grudnia 2013 11:31 / 1 osobie podoba się ten post
Nooooooo, na razie jeszcze szukam................. )))))))))))))))))))))))))
24 grudnia 2013 11:32
nowa70

Nooooooo, na razie jeszcze szukam................. )))))))))))))))))))))))))

Może z lupą byłoby łatwiej znależć te dobre cechy Twoich pdp ?
24 grudnia 2013 11:36
ivanilia40

Może z lupą byłoby łatwiej znależć te dobre cechy Twoich pdp ?

Coś mi się widzi , że teleskop jakiś taki , nieduży ? , by się przydał , hahaha..... Moja słodka babuszka dziś od rana zajada się słodyczami , które już dostała z okazji świąt . Wciąż mnie woła , abym jej otwierała kolejne opakowania , bo musi wszystkiego spróbować . Ale ani razu mnie nie poczęstowała.................. Dba o moją figurę ! hahahahaha.............................
24 grudnia 2013 11:38
nowa70

Coś mi się widzi , że teleskop jakiś taki , nieduży ? , by się przydał , hahaha..... Moja słodka babuszka dziś od rana zajada się słodyczami , które już dostała z okazji świąt . Wciąż mnie woła , abym jej otwierała kolejne opakowania , bo musi wszystkiego spróbować . Ale ani razu mnie nie poczęstowała.................. Dba o moją figurę ! hahahahaha.............................

He,he dba o Twoją figurę :) Moja też nigdy mnie nie czestuje,zresztą nawet bym nie wzięła :)
24 grudnia 2013 11:41
ivanilia40

He,he dba o Twoją figurę :) Moja też nigdy mnie nie czestuje,zresztą nawet bym nie wzięła :)

Wiesz , tu chodzi o sam fakt.....  A może znów się czepiam?  No , nic ! Będę szukać dalej tych <pozytywnych cech>..... eh....................
24 grudnia 2013 12:06
ivanilia40

He,he dba o Twoją figurę :) Moja też nigdy mnie nie czestuje,zresztą nawet bym nie wzięła :)

Hahahaaa.....co do dbania o figure to maz mojej PDP chyba dba rowniez o to bym nie przytyla . Wieczorem jak PDP jest juz w lozku to on grzebie w szafkach w swojej sypialni i wyciaga ciastka , czekolady i inne slodkosci i wpierdziela . Ja rano tylko papierki znajduje , nigdy mnie nie czestowal ....W moim przypadku cecha u niego jak najbardziej pozytywna - schudne hihihi
24 grudnia 2013 12:45 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nie mam problemu z częstowaniem , mnie tylko dziadek częstuje co dzień do kawy tafelkiem czekolady :) A ja babci zanioslam pudelko Ferrero Roche i gwiazdkę z Rafaello ;) Niech ma :) Ona tez o mnie pamietała w moje urodziny i kazala synowi kupić najdroższą bombonierkę z pralinami taką jakie ona jada :) Niech i ona ma prezent :)
Syn jest bardzo w porządku człowiekiem mam do Niego wielki szacunek, zawsze mi pomaga , i zawsze wygania na spacer abym nie tkwiła przed kompem :)
Tak więc chyba nie mam tak źle :)
24 grudnia 2013 13:00 / 4 osobom podoba się ten post
Kazdy naród ma cechy dobre i złe sprobuje na zasadzie porownania ustosunkowac sie z mojego "punktu siedzenia" do cech charakteru naszych podopiecznych i ich rodzin.Raczej rodzin poniewaz od podopiecznych wielokrotnie nie mozna juz nic oczekiwac, a tym bardzie oceniac ich charakteru.
 
Jako pierwszy punkt cecha ogolnonarodowa oszczedny sposob obdarowywania - ja juz teraz trzeci rok  dostaje tego samego mikolajka czekoladowego ktory juz dawno powinien być na smietniku z powodu swojego wieku ale jak zwykle i w tym roku pojdzie do szafki aby w przyszłym roku uszczesliwić nastepna opiekunke.(koncze Stelle)
 
Szczerość - w dniu odwiedzin córki słyszę - żle wygladasz,ale nic na to nie poradzimy jestez chora i stara(pierwszy raz to usłyszałam gdy pdp  miala 78 lat) ale musisz duzo chodzić czy chcesz do konca zycia lezeć w łózku?
 
Dbałość- och mialam kupic dwie rzeczy chleb i mleko ale zapomnialam o chlebie jutro kupie.
 
Slowność- jutro po pracy przyjadę do ciebie,ale jak jutro staje sie dzisiaj to jutro nastapi dopiero.
 
Dzisiaj wigilia nie bede wymieniała wiecej cech pozytywnych (moze dla nich są) ale temat zostaje więc po swietach dopisze reszte moich obserwacji.
 
 
24 grudnia 2013 13:07 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Kazdy naród ma cechy dobre i złe sprobuje na zasadzie porownania ustosunkowac sie z mojego "punktu siedzenia" do cech charakteru naszych podopiecznych i ich rodzin.Raczej rodzin poniewaz od podopiecznych wielokrotnie nie mozna juz nic oczekiwac, a tym bardzie oceniac ich charakteru.
 
Jako pierwszy punkt cecha ogolnonarodowa oszczedny sposob obdarowywania - ja juz teraz trzeci rok  dostaje tego samego mikolajka czekoladowego ktory juz dawno powinien być na smietniku z powodu swojego wieku ale jak zwykle i w tym roku pojdzie do szafki aby w przyszłym roku uszczesliwić nastepna opiekunke.(koncze Stelle)
 
Szczerość - w dniu odwiedzin córki słyszę - żle wygladasz,ale nic na to nie poradzimy jestez chora i stara(pierwszy raz to usłyszałam gdy pdp  miala 78 lat) ale musisz duzo chodzić czy chcesz do konca zycia lezeć w łózku?
 
Dbałość- och mialam kupic dwie rzeczy chleb i mleko ale zapomnialam o chlebie jutro kupie.
 
Slowność- jutro po pracy przyjadę do ciebie,ale jak jutro staje sie dzisiaj to jutro nastapi dopiero.
 
Dzisiaj wigilia nie bede wymieniała wiecej cech pozytywnych (moze dla nich są) ale temat zostaje więc po swietach dopisze reszte moich obserwacji.
 
 

Skąd to się wzięło? Ta często bezdusznośc? Chłód emocjonalny?
Ale miałam też szczęście spotkać ciepłych, wrażliwych, nie oszczędnych/skapych mieszkańcow tego kraju. I takich rodzin bądz Pdp zyczę koleżankom i kolegom z branży:)
24 grudnia 2013 13:10 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Skąd to się wzięło? Ta często bezdusznośc? Chłód emocjonalny?
Ale miałam też szczęście spotkać ciepłych, wrażliwych, nie oszczędnych/skapych mieszkańcow tego kraju. I takich rodzin bądz Pdp zyczę koleżankom i kolegom z branży:)

Dopisze po swietach niech tak zostanie na dzisiaj.Poczekamy do polnocy może usłyszymy jakiś głos chociaż pojedynczy,ktory utwierdzi nas w przekonaniu,że na tym swiecie są dobrzy ludzie.I obyśmy ich na swojej drodze spotykali.
24 grudnia 2013 13:26
U mnie choinka ubrana córka pd i ja ubierałyśmy,ona oczywiście położyła prezenty jakieś wielkie pudła dla mnie,dobrze że ja się przygotowałam i przywiozłam z Polski prezenty dla nich bo było by mi głupio.Upieklam sernik resztę przygotowują córki.Podzieliłam się oplatkiem z koleżankami z Polski jest nas tu 5.Wigili tu nie ma jedynie pasterka o 18.Jutro przyjedzie rodzina będzie sporo osób.Jestem wsród serdecznych ludzi więc te święta nie będą aż takie przykre że daleko od domu.