Pozytywne cechy podopiecznych i ich rodzin

03 listopada 2017 10:06 / 7 osobom podoba się ten post
magdzie

Moj dziadek tez ma aktywne konto , ale bardzo przezywa jak musi wyplacic z banku kase , normalnie tragedia .Skapy okropnie , nawet na siebie zal mu wydac.Wizyta u dentysty mu sie klania , bo chodzi i steka za go boli, wiec zadzwonil , zeby umowic wizyte - niestety ten ma urlop do 23 listopada(((.Nastepny jest w miescinie obok , no to co?, zamawiamy taksowke , to tylko 15 e - nie nie on poczeka do 23 z bolem.Q..wa tego to juz nie rozumien , i chyba nie zrozumie((
Sorki , zle napisalam , bo to przeciez nie pozytywne cechy dziadka

Weź do od doopy strony. Ja to tak myślę, że dobrze że przez całe życie oszczedzali. Teraz mają na opiekunkę. Jak by wszystko rozhuślali, to gdzie by my robote mieli? Chyba u Chińczyków? 
03 listopada 2017 11:08 / 7 osobom podoba się ten post
MeryKy

Weź do od doopy strony. Ja to tak myślę, że dobrze że przez całe życie oszczedzali. Teraz mają na opiekunkę. Jak by wszystko rozhuślali, to gdzie by my robote mieli? Chyba u Chińczyków? :rozmysla:

Tez prawda , ale choc na stare lata , by sobie troche pofolgowal , juz mu powiedzialam , ze pieniedzy nie wezmie ze soba , tam na gore.No coz taki ma i koniec , najwzaniejsze ze mi tu dobrze , malo roboty , a i on samodzielny , nawet go lubie tego czorta mego , duzo zartujemy , ma povzucie humoru - co jest dla mnie wazne .Nie umiem pracowac z ludzmi ktorzy sa wiecznie niezadowoleni ,czepialscy itp, wtedy sie wypalam...
03 listopada 2017 11:39 / 5 osobom podoba się ten post
Obecna PDP lubi samotność, finanse dla niej nie są istotne, często mówi , to zadne pieniadze, ale juz opiekun prawny ceni sobie nieuszczuplany za bardzo stan konta