E-book - tytuly, wymiana, informacje

13 grudnia 2017 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Powiem Ci, że mnie deutsch lernen macht keine !!! keine !! Spass. Ino po polskiemu lubię :lol1:

Po polskiemu to ja tez lubie
25 stycznia 2018 20:51 / 5 osobom podoba się ten post
Na poprawę humoru polecam książkę pt " Seks na kredyt " H. Bakuły. Nie wiem czy jest wersja elektroniczna, ja mam papierową. Bardzo śmieszna.
25 stycznia 2018 21:02 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Na poprawę humoru polecam książkę pt " Seks na kredyt " H. Bakuły. Nie wiem czy jest wersja elektroniczna, ja mam papierową. Bardzo śmieszna.

Znalazłam taki komentarz do tej książki,świetny:):):)A książkę sobie zdobędę:)
"Głównym obiektem jadowitej napaści Hanny Bakuły jest typowy polski mężczyzna końca tysiąclecia: lekko spasiony, średnio rozgarnięty seksualny nieborak. Ponieważ jestem zapasionym, mało rozgarniętym seksualnym nieborakiem czytam (na domiar złego świetnie napisane) felietony Bakuły z wściekłością i życzę jej najgorzej. Życzę jej na przykład, żeby choć na krótko zakochała się zwierzęco w jakimś mało bystrym spaślaku, a potem, kiedy on odejdzie, żeby długo i boleśnie łkała na widok jego zostawionych na środku pokoju kapci w kratkę.
Jerzy Pilch"
25 stycznia 2018 21:19 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Znalazłam taki komentarz do tej książki,świetny:):):)A książkę sobie zdobędę:)
"Głównym obiektem jadowitej napaści Hanny Bakuły jest typowy polski mężczyzna końca tysiąclecia: lekko spasiony, średnio rozgarnięty seksualny nieborak. Ponieważ jestem zapasionym, mało rozgarniętym seksualnym nieborakiem czytam (na domiar złego świetnie napisane) felietony Bakuły z wściekłością i życzę jej najgorzej. Życzę jej na przykład, żeby choć na krótko zakochała się zwierzęco w jakimś mało bystrym spaślaku, a potem, kiedy on odejdzie, żeby długo i boleśnie łkała na widok jego zostawionych na środku pokoju kapci w kratkę.
Jerzy Pilch"

Trudno się po Bakule spodziewać głębokiej i szlachetnej miłości do facetów, chociaż ona sama twierdzi, ze ich bezgranicznie kocha i uwielbia.... Jest zagorzalą feministka. 
29 stycznia 2018 15:20
Nie do końca jest zagorzałą. Tutaj raczej mówimy o zupełnie innej kwestii.
29 stycznia 2018 15:31
Luiza67

Nie do końca jest zagorzałą. Tutaj raczej mówimy o zupełnie innej kwestii.

Und!????
29 stycznia 2018 16:32
A ma ktoś książkę Betrojerinki do przesłania? Najlepiej w mobi, ale mogę też sobie skonwertować z innego pliku.
31 stycznia 2018 14:40
Poszukuję Alice Miller " Zniewolone dzieciństwo" . Jakby ktoś coś, to ja chętnie.
03 lipca 2018 11:25
Wtam Userki tego bloga. Chciałabym przeczytać  wspomnianą tutaj książkę "Wstydliwie przemilczana prawda o opiece nad osobami starszymi" Czy jest ktoś w posiadaniu pdf-u lub może wie gdzie mogę nabyć tą książkę?
03 lipca 2018 14:22
mam wiele ebooków. Od beletrystyki przez fantastykę po historyczne (pełen przedział ). Jak ktoś chętny to mogę na maila podesłać
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.