E-book - tytuly, wymiana, informacje

13 grudnia 2017 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Powiem Ci, że mnie deutsch lernen macht keine !!! keine !! Spass. Ino po polskiemu lubię :lol1:

Po polskiemu to ja tez lubie
25 stycznia 2018 20:51 / 5 osobom podoba się ten post
Na poprawę humoru polecam książkę pt " Seks na kredyt " H. Bakuły. Nie wiem czy jest wersja elektroniczna, ja mam papierową. Bardzo śmieszna.
25 stycznia 2018 21:02 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Na poprawę humoru polecam książkę pt " Seks na kredyt " H. Bakuły. Nie wiem czy jest wersja elektroniczna, ja mam papierową. Bardzo śmieszna.

Znalazłam taki komentarz do tej książki,świetny:):):)A książkę sobie zdobędę:)
"Głównym obiektem jadowitej napaści Hanny Bakuły jest typowy polski mężczyzna końca tysiąclecia: lekko spasiony, średnio rozgarnięty seksualny nieborak. Ponieważ jestem zapasionym, mało rozgarniętym seksualnym nieborakiem czytam (na domiar złego świetnie napisane) felietony Bakuły z wściekłością i życzę jej najgorzej. Życzę jej na przykład, żeby choć na krótko zakochała się zwierzęco w jakimś mało bystrym spaślaku, a potem, kiedy on odejdzie, żeby długo i boleśnie łkała na widok jego zostawionych na środku pokoju kapci w kratkę.
Jerzy Pilch"
25 stycznia 2018 21:19 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Znalazłam taki komentarz do tej książki,świetny:):):)A książkę sobie zdobędę:)
"Głównym obiektem jadowitej napaści Hanny Bakuły jest typowy polski mężczyzna końca tysiąclecia: lekko spasiony, średnio rozgarnięty seksualny nieborak. Ponieważ jestem zapasionym, mało rozgarniętym seksualnym nieborakiem czytam (na domiar złego świetnie napisane) felietony Bakuły z wściekłością i życzę jej najgorzej. Życzę jej na przykład, żeby choć na krótko zakochała się zwierzęco w jakimś mało bystrym spaślaku, a potem, kiedy on odejdzie, żeby długo i boleśnie łkała na widok jego zostawionych na środku pokoju kapci w kratkę.
Jerzy Pilch"

Trudno się po Bakule spodziewać głębokiej i szlachetnej miłości do facetów, chociaż ona sama twierdzi, ze ich bezgranicznie kocha i uwielbia.... Jest zagorzalą feministka. 
29 stycznia 2018 15:20
Nie do końca jest zagorzałą. Tutaj raczej mówimy o zupełnie innej kwestii.
29 stycznia 2018 15:31
Luiza67

Nie do końca jest zagorzałą. Tutaj raczej mówimy o zupełnie innej kwestii.

Und!????
29 stycznia 2018 16:32
A ma ktoś książkę Betrojerinki do przesłania? Najlepiej w mobi, ale mogę też sobie skonwertować z innego pliku.
31 stycznia 2018 14:40
Poszukuję Alice Miller " Zniewolone dzieciństwo" . Jakby ktoś coś, to ja chętnie.
03 lipca 2018 11:25
Wtam Userki tego bloga. Chciałabym przeczytać  wspomnianą tutaj książkę "Wstydliwie przemilczana prawda o opiece nad osobami starszymi" Czy jest ktoś w posiadaniu pdf-u lub może wie gdzie mogę nabyć tą książkę?
03 lipca 2018 14:22
mam wiele ebooków. Od beletrystyki przez fantastykę po historyczne (pełen przedział ). Jak ktoś chętny to mogę na maila podesłać